Ebelin Nedves Kozmetikai Kendő  Aloe Verával

Ebelin

Ebelin Nedves Kozmetikai Kendő Aloe Verával

Ár:   199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db és 150 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2015. október 27.

Kiszerelés:   25 db és 150 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Alkohol- és színezék mentes, pH-bőrsemleges, dermatológiailag tesztelt.

dynah13

2018. november 18.

Sminkeltavolitasra nem hasznaltam, csak arctisztitasra, arc felfrissitesere, vagy maszk letorlesere, arra nekem bevalt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Black Fairy

2018. szeptember 6.

Nem távolítja el a sminket, nem elég nedvesek a kendők, és ragacsos réteget hagy az arcomon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Neubauter

2018. május 22.

150 darabosat vettem, picit boszme ez a doboz, ugyhogy rejtegetem, de a lenyeg, hogy nem szarad ki, klasszul frissit, kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

stofareni

2018. április 7.

Kedvenc nedves törlőm. Sminkeltávolításra, arctisztításra használom. Nem szárítja ki a bőröm, szépen tisztít. Ára kedvező. Többször újra vásároltam már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

coramie

2018. február 26.

Nagyon szeretem ezt a terméket, jó ár-érték arányban kapható, megfelelően nedvesek a lapok, diszkrét illatuk van és nem bántják a bőrt. Főként utazásál használom, sminket nem mosok le vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 26.

AnnaR

2017. december 17.

A simát vettem meg, de nagyon nagy hiba volt. Az az egy plusz pontja, hogy nincs nagyon erős illata és nagyjából leszedi a sminkem is, de azt nagyon nehezen. Elhasználni elfogom, újra biztosan nem veszem. (12.09)

Update: 12.17
Ahhoz képest, hogy vissza lehet zárni a csomagolást a kendő kiszárad... Nem is értem, hogy lehet ilyet gyártani...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Update: 12.17

Ryo

2017. szeptember 17.

Nem nyűgözött le de nem is volt vele semmi bajom. Munkahelyre vettem, hogy munka végén egy kissé fel tudjam frissíteni az arcom és ennek meg is felelt. Nagyon kevés illata van és egy nedves törlőkendőhöz képest szinte száraz. Az ára egész jó, de szerintem már vettem jobb törlőkendőt ilyen áron. Egynek elment, de következő alkalommal biztos nem ezt választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

fuge7

2017. szeptember 17.

A DM-ben vettem meg a 150 darabosat, bár ne tettem volna.
Lehelet vékony műanyag kendő, az illata nem vészes mondjuk, inkább semleges... Amúgy csúszkál, a sminket nem szedi le, csak elkeni, szóval nagyon nagy csalódás. Bútort törölgetek vele, de azon is csak a koszt tolja. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

A DM-ben vettem meg a 150 darabosat, bár ne tettem volna.

Csirip74

2017. augusztus 14.

Szemsmink letörlésére vettem legutóbb, főleg az ára miatt. Nagy kínlódva leszedi, ennél jobbra számítottam. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

vivien88

2017. augusztus 6.

Hű társam volt nyaralásunk alatt. Szerette ot az arcom is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Hű társam volt nyaralásunk alatt. Szerette ot az arcom is.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract