Echosline

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2017. február 2.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajfestékek

Keratinban, argánolajban, lenolajban és selyemproteinben gazdag. Tökéletes fedést biztosít még az ősz hajszálakon is. Természetes összetevői ápolják, kondicionálják, védik a hajat. Intenzív fényt és hosszan tartó színt kölcsönöz a hajnak.

63 színben kapható

Qassam

2019. május 12.

10.01E számú oxival együtt 3085ft volt. Bézs szőkèből akartam hideg szőkèt. Keverèsi arány 1-1/5. 50 percet volt a hajamon, utánna mostam le. Az eredmény szuper! A termék leírás maximálisan pontos. Mindig itthon festem a hajam és most a kívánt szín mindenhol egységes, tövètől a végéig. Nem úgy mint eddig, amikor bolti dobozosat használtam. Soha többet bolti dobozos! A krém 100ml az oxi 150ml. Rövid hajamhoz ez most a mai festést leszámítva elég lesz plusz 3 alkalommal. Lelőhelye, Ferenc Krt 41. Fodrász kellék üzlet. Az eladó hölgy nagyon kedves és igazán profi, mert mindent tud. Remek üzletet csináltam, mert a fent említett kiszerelés és ár, havi 770 ft- ra jön ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 12.

lazybutterfly

2018. január 27.

Fodrászkellékesben vettem az oxijával együtt én is kb 3100 Ft-ért. Ez a kiszerelés bőven elég volt a derékig érő hajamra így rövidebb hajra akár 2 vagy 3 alkalomra is jó lehet, úgyhogy az ára az nagyon baráti. Én az 5.2 light chestnut violet és 5.52 light chestnut mahogany violet árnyalatokat próbáltam. Az első az sötét lila míg a második lilás vöröses de inkább a vörös a dominánsabb. Mindkettő nagyon szép élénk lett festés után annak ellenére, hogy eredetileg sötétbarna vagyok. Az illata is isteni és nagyon selymes lesz tőle a haj. Sajnos viszont hosszútávon én nem ajánlanám. Több mint 1 éve használom kb 3 havonta festem a hajam, de tejesen tönkre tette a festék. Közvetlenül a festés után úgy tűnik, hogy jól táplálja a hajat de 2-3 hét után pont az ellenkezője tapasztalható. Nagyon száraz és töredezett lett tőle, sőt sokszor el is törik pedig nem lett leszívva festés előtt. Annyira gubancos, hogy emiatt sokszor le is akartam vágatni egészen rövidre így megszabadulva az elroncsolódott hosszától. Végül úgy döntöttem, hogy inkább lecserélem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

orsayyy

2017. február 6.

Kellékes festékek közül is próbáltam már jó néhányat, és egy ideje megállapodtam nála. Elég nagy kiszerelés, csak tőfestésre nekem 3 alkalomra is elég, így bőven megéri az árát, de egyébként sem mondanám drágának, minőség/érték arányban. Szőkítem a hajam, így kifejezetten nagy plusz pont, hogy nem tartalmaz ammóniát, így lehetőleg a legkevésbé sérül a hajam a procedúra alatt. Én az S17 árnyalatot használom, mert eléggé sárgulásra hajlamos vagyok, ebben a színben pedig nem szimpla hamvasító van, ami 2 mosás után kikopik, hanem magában a színben van egy Irises (kékes) árnyalat, ami kiüti a sárgulást. Természetesen ez is kopik a mosásokkal, de melyik nem? Nagyon fehéres tincseket szürkére foghat ha kicsit tovább marad rajtuk (ez hamar lekopik azért utána), úgyhogy óvatosan :) De ha kitapasztalja az ember, szuper, ajánlom azoknak akik szintén sokat küzdöttek sárgulással, nálam nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

vivi54

2017. január 27.

Amikor fekete voltam ezt használtam és ennek sok termékét, sampont, balzsamot, permetet és ezeken belül is más-más hatású termékeit, én imádtam!
Kékesfekete színt használtam, gyönyörű fedése van, szép csillogó fényben! Egy egész tubus kellett egész fejre, ha csak a tövét festettem elég volt a fele. Én az oxijával együtt vettem fodrászkellékesben 3100 ft-ért. Jó ár, jó minőség, jó végeredmény! Kevésbé roncsolódott a hajam, hirtelen növekedésnek indult, nem tudom a termékektől e :) Jelenleg 55 cm hosszú hajam van! :) Ajánlom mindenkinek! A színét ugyanúgy engedte hajmosáskor, de melyik festék nem?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Betaine, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Ascorbic Acid

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology