Éclat

Ár:   €22   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: HelloSziaIvett, Módosítva: 2020. június 4.

Ár:   €22

Bvlgari Green Jade parfüm utánzat

csilluca

2020. augusztus 4.

Az eredetihez sajnos nem volt szerencsém, de ezt imádom. Frissen krémesen pisztáciás. Tartóssága nem egetverő, de több fújás után azért tart. Az eredeti bvlgarik is csak közepesek tartósság szempontjából. Egyébként van vagy 10 eclat parfümöm és ezek kb tényleg eredetik, csak a nevet nem kell megfizetni. Csak ajánlani tudom őket!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.