a-england

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. július 1.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gabria

2019. november 12.

Ajándékba kaptam egy csodaszép változatot. Kíváncsi voltam rá, mert nagyon jó értékeléseket kapott itt. Mrs de Winter nevű árnyalat lett az enyém, ami egy gyönyörű, mély holografikus színnel pompázik. Sötétbarna színű a swatchokkal ellentétben, de egyáltalán nem bánom. Az én ízlésemnek egy kicsit sűrűbb volt, de ennek ellenére is gyönyörűen lehetett vele lakkozni. Egy réteg is elég lett volna belőle, mert gyönyörűen fed, viszont egy kicsit elmosta a színes alaplakkot alóla, szóval mindenképpen kellett a második réteg is nekem. Mattra szárad, szóval a fedőlakk hozzá eléggé szükségszerű, úgy nem igazán szép, bár a holo hatás egyértelműen úgy is kijön, de az igazi mélységét, a gyönyörű színét egy csodajó fedőlakkal éri el. Ha csak egy apróbb világosság van a szobában, már kijön a hatása, viszont nyilván napfényben az igazi. Nagyon különleges lakk, örülök hogy lett egy A-England lakkom is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Mufurcka

2019. október 23.

Update
ma lakkoztam a Skinhead-del...Mindig elcsodálkozom ezen a márkán!!!Az egyetlen lakk, amihez nekem nem kell javításhoz acetonos korrektor toll, sem fültisztitó pálcika, sem semmi. Egy rétegben is gyönyörű, és az ecsete pont felveszi az U alakot, ami kell nekem. A leggyorsabban ezzel végzek, Seche Vite szárítóval. Anne Boleyn is imádat, már az is megvan.
2019.08.19.
Hát igen, szerintem ez a lakk verhetetlen. A színei és hatásai elképesztőek, ahogy bara írja lejjebb, maximálisan egyetértek, a holo hatás nagyon különleges benne. Minden drogériás ÉS drága lakkra ráver.
Moth a fairy, camden town van meg. Gyönyörűek. Egy rétegben is nagyon szépen mutat, de szoktam kenni még egy vékonyat rá, hogy korrigáljam a körvonala,t, ha az elsőnél félrementem volna.
Inkább a sötéteket szeretem, és az új kollekcióban még szemezek a Goth-tal és a Skinhead-del:))
***megvettem őket, és a Camdenhez nem nyúlok annyit, nem is áll a szín a bőrszínemhez annyira jól ezért felteszem eladásra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

Update
2019.08.19.

Alsace

2019. október 22.

Imádom ezt a lakkot! Nagyon szép, egy rétegben is fed. Könnyű felkenni, gyorsan szárad, a holo csillogás pedig valóban különleges! Élőben valóban visszafogottabb mint a fotókon, de erős napsütésben is szépen csillog. Nekem a Camden és az Oberon van meg épp most vadásztam le a London's callingot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

bara89

2019. február 14.

Kitűnő minőségű lakkok elképesztő színekben. Nem is értem miért nem írtam eddig véleményt. Némelyik szín annyira pigmentált, hogy az valami elképesztő. (pl. Saint George, Nocturne, Proserpine, Sleeping palace) De az abszolút kedvenc árnyalatom a Moth a fairy. Sajnos egyik fotó sem adja vissza azt, amit érzek. :D
Moth a legszebb dolog a világon, és ez természetesen nem túlzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Moth a legszebb dolog a világon, és ez természetesen nem túlzás.

Lassunyuszi

2017. május 3.

Egyetlen rétegben jól fed, gyönyörű, tartós, és egyszerűen tökéletes. Hamarosan Mo.-n is kapható lesz, ha hinni lehet a pletykáknak. Azt hiszem, ezek a legjobb minőségű körömlakkjaim, pedig van jópár. Ennél drágábbak is.

Nagyon szeretem meg mindig őket. És bár már legalább 4 évesek a lakkok meg mindig tökéletes a minőséguk. Megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Amadea

2017. március 16.

Három árnyalatot (Briar Rose, Jane Morris és Cathy) próbáltam eddig a márkától, mind nagyon jó minőségű, nekem egy rétegben fednek, és a Seche Vitével 5-7 napig fenn maradnak. Az A-England lakkokról készült makro képekkel vigyázni kell, mert valóban ilyen szépek, de nem hordunk a kezünkön mikroszkópot, úgyhogy szabad szemmel jóval visszafogottabbnak tűnnek. Szerintem ez a márka azoknak lesz a szívszerelme, akik a szolid (nem extrém, ld. CbL szemkiverős holók vagy nagyon élénk színek), irodabarát körömlakkokat kedvelik, amelyekben van némi játékosság és túlmutatnak a drogériás kínálaton. Nail art alapnak is kiválóak, állítólag nyomdázni is lehet velük, de azt még nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

CzFru

2017. január 20.

Csodálatos színű lakkok! Négy darab van meg belőle, és nem bántam meg a vételét. Egy dolog miatt vonok le csillagot és az a tartóssága. Ennyi pénzért én jobbat várnék és bár én fejet tudok felette hajtani, másnak ez kizáró ok lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Madi

2016. október 25.

Ej-ej, alap és fedőlakkal a 3. napon már kopik a vége. Egyébként egy nem holo csillámosom van, a Gothic Beauties kollekcióból, méghozzá a Tess D'Urbervilles, ami egy fekete alapon méregzöld csillámokkal teli lakk. Nagyon szép, picit boszis, picit Poison Ivy-s, de mondjuk egy kis arannyal vagy pirossal karácsonyi manikűr is lehet belőle. Én azafajta ember vagyok, aki nagyon szeretne színes dolgokat, de végül mindig mindenből feketét vesz. Az ilyeneknek tudom ajánlani ezt a lakkot, mert fekete, amíg nem tartjuk fény felé, szóval komfortzónán belül, de lehetünk színesek. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Ildie

2016. augusztus 23.

Megadom neki az 5 csillagot, mert annyira szép, hogy te jó ég. De maradjunk a 4.51-es értékelésben.
A tartóssága oké, egy drogériáshoz képest sokal jobb, de azért van olyan ami ennél is jobb.

Annak ajánlom, akit nem vág födhöz az ára, mert szép, egész tartós, de ha sajnálod a pénzt rá, ne vedd meg, mert a csillagokat azért nem hozza le az égről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Lina14

2016. március 15.

megvettem a Briar Rose árnyalatot, és nagyon bejött! mondjuk ez egy őszies árnyalat, szilvás lila bordóval vegyítve, holocsillámmal megspékelve. a tartóssága 5*, nálam 3 napig is megmarad, ami szinte rekordnak számít. szerintem önmagában is elég fénye, ha nem raktam rá fedőlakkot. a pigmentáltsága meglepett, egy rétegben is szinte tökéletesen fed, de ki nem bírna még egy réteget nem rákenni? :) kiérdemelte a csodalakk megnevezést!
update: még régebben beszereztem a Saint George és a Spirit of the Moors (Bronte collection) árnyalatokat. A Saint George a legszebb zöld, amit életemben viseltem/láttam!szintén egy rétegben fed, mondjuk nem fényes a finise( gondolom ez a holocsillámok miatt van), viszont tartós! A második pedig a legszebb királykék, amit csak meg lehetne teremteni! Sajnos ő nem fed egy rétegben, de kettőben már kifogástalan! ő sem fényes, viszont tartós! és minegyik gyorsan szárad! imádom őket!
Update2: a Wuthering Heights egy középszürke, a Dragon pedig egy középzöld. Ezek ugyan már nem fednek egy rétegben, de kettőben már igen, és abszolút megéri az árát, mert sokáig kitart! Valamint a crown of thistles is hozzám került! Ez a tökéletes középlila egyréteges, gyorsan szárad, nagyon imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 15.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Propyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!