Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Samybubu, Módosítva: 2012. május 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Samybubu

2012. július 4.

Én is a sugar-ban vettem, kb 1000 ft körül van, és fehér maga az ajakápoló. Igazából nincs benne wasabi, és nagyon wasabi íze sincs, de konkrétan csípős. :) Kicsit olyan, mint amikor valami csípős (nem nagyon, csak kicsit) ételt eszünk és utána egy picit ég és bizsereg a szánk. Az ápoló hatása nem nagy szám, és nem is csíp annyira, hogy ne bírjam felkenni, én azért vettem meg, mert gyűjtöm az ajakápolókat, és ez kell. :D
Ja és az még érdekes, hogy nem mindig csípi a szám, csak néha, van amikor meg sem érzem, van amikor meg később kezd el bizseregni, tuti függ ez valamitől, de nem tudom mitől :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Emolliensek: Petrolatum, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Ethylhexyl Palmitate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum/Fragrance
Parabének: Propylparaben