Gradiens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: nitavondee, az összetevőket feltöltötte: RedDemon, Módosítva: 2013. december 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Gyógynövények kivonatából készült készítmény pattanásos, gyulladt arcbőr kezelésére.

Hatóanyagai: Réti füzény és körömvirág kivonata

Tartalma: 50 ml

Witchvortex

2018. augusztus 27.

Ez egy igazi "Must have" a pattanásos bőrűeknek. Érdemes csak helyileg használni, mert nagyon szárít. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Hecate

2018. április 10.

Régebben vettem. Nem kedveltem az erős, büdi illatát és vigyáznom kellett a mennyiséggel, mert nagyon szárít. Hiába kicsi a kiszerelése a büdös szaga miatt nem lehet otthonról táskában magunkkal vinni, hogy idegen mosdóban gyors segítség legyen. Az első üveg amit használtam ha rögvest nem is tüntette el a pattanásokat, de gyorsabban elmulasztotta nekem őket, aminek örültem. Utána nem tudom miért már nem tapasztaltam ezt a hatást és pár üvegcse hiába való használata után leszoktam róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

Októberi Lány

2015. május 14.

Katasztrofális állapotban volt az arcom, mikor utazás előtt megvettem...Kevés pihenés és sok bulizás jött, szóval sok időm nem volt a fejemmel foglalkozni...Reggel és este átkentem vele, aztán kész. Hát láss csodát, lassú, de biztos javulás lett az eredmény. Még egy hete se használom, de már most látom, jó befektetés volt, tonik gyanánt bevált. Gyógynövényes szaga van, engem nem zavar, tetszik, hogy ilyen kevés és ilyen frankó hatóanyag van benne, ezek közül a körömvirág az igazi szupersztár. Régóta kerestem valamit, aminek ez a fő összetevője, a hegek miatt, ennél tutibb ugyanis nemigen van rájuk. Nem olyan erősen alkoholos, de elég jól összehúzza a bőrt, viszont nem szárítja ki. Kiváló szer, persze önmagában nem elég sajnos; de most őszintén: van egyáltalán olyan csodakence, ami 1000%-ban eltünteti egymaga az utolsó mitesszert is? Még írok pár hét múlva, addig marad a max pont!
Update: Igen, igen, igen! Gyerekek, ez a legjobb lemosó! Jobb, mint a Dermafil Arcszesz, azt megtartottam SOS helyzetekre. (Abban lényegesen több az alkohol, szóval jobban fertőtlenít, de jobban szárít is, ez visszaüt, ott is leírtam ezt.) De amióta reggel-este csak ezt használom, egyre kevesebb, kisebb pati jön ki, a hegek gyorsabban halványodnak, a gyulladás hamar lehúzódik. Egy hónapig elég kb. egy flakon, 1000 forintért mérik a Rossmannban. Döntsétek el, drága-e ennyiért, részemről tökéletesen elégedett vagyok vele!!! Ha tehetném, most adnék neki még 5 csillagot!
Update 2: Még mindig szeretem, bár a Paula féle 2%-os BHA hosszú távon jobb eredményeket produkált, főleg a hegek halványításában, de a bőröm kordában tartása is annak köszönhető az utóbbi pár hónapban. De ez sem árt, ha van otthon, helyileg jól kezeli a fel-felbukkanó ocsmányságokat. (Amik szerencsére kis számban, és méretben jönnek elő.) Van azóta alkoholmentes változat is, Acne Herbal a neve, azt hiszem. (Kb. ugyanezek a hatóanyagai.)
Update 3: Mostanság nem használok alkoholosat, csak Betadine-t, helyileg, sokkal jobb így a bőröm. Ezért ezt kicsit lepontozom, de nem fáj a szívem, mert van ebből alkoholmentes is, ahogy már írtam, az 5-ös nálam, ez meg mondjuk legyen 3-mas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 14.

Adél Zsanna

2013. december 10.

Amikor megláttam a Rossmannban nagyon megörültem mert nehéz gyógynövényes tonikokat találni, amik nyugtatnak de pattanástalanítanak is :D
Elkezdtem használni és jó 1-2 hétig jó volt, aztán az alkohol elkezdte túlszárítani a bőröm és pattis lettem tőle...
Egész arcra már nem használom, csak 1-1 pattanásra, célzottan! Úgy jó, de am. túlszárít és pattanásaim lesznek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

csernusbrigi

2013. március 24.

Az igaz, hogy ez sem egy csodaszer, ugyanakkor a gyulladást tényleg leviszi, illetve azt vettem észre, hogy a pattanásokat hamarabb összehúzza. Én a mitesszerek miatt használom, remélem egyhamar eltünteti azokat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

medison88

2013. január 22.

Az elődjét egyszerűen imádtam, tényleg csodát tett a pattanásokkal, pár nap alatt eltűntette őket! Nincs sok pattanásom csak elvétve egy kettő, de mivel nagyon világos bőrőm van, azonnal látszódik .:( Ezért vettem ezt a készítményt. Egyenlőre még várok a csodára. eddig szépen leszárítja a pattanást, de számomra még nem hozta meg a várt eredményt! :) de lényegében meg vagyok vele elégedve:)

Csalódnom kellett! de nagyot! semmit nem használ, arról nem beszélve, hogy feketére színezi az arcom ha rákenem és víz éri! nem tudom, hogy ezt csak én tapasztaltam-e és valamit elrontottam vagy más is! próbáltam úgy ,hogy este kentem be, hátha reggeli mosdásnál már nem színezi a bőrt de alig mertem munkába menni folyton azt néztem nehogy látszódjon a fekete folt.:D Számomra pénzkidobás volt ,nem fogom használni. inkább maradok a teafa-szappannál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

justagirl

2013. január 20.

Fura ez patikai lenne? Én a Rosmannban vettem meg, igaz csak ez az egy volt már. Néha néha jönnek ki pattanások inkább miteszeres vagyok. Szárít, ez már jó jel nálam. És tényleg nagyon büdös. De tetszik, hogy végre valami aminek az összetevői között nincs piros pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

RedDemon

2013. január 12.

Nemrég vettem, mert már nagyon kétségbe voltam esve, hogy semmi nem használ a pattanásaimra. Ekkor gondoltam rá, hogy inkább a gyógyszertári készítmények felé fordulok. Az állam folyamatosan tele van pattanásokkal, pedig rendesen törődöm a bőrömmel, próbálok nem enni olyan ételeket, amelyek elősegítik, de mégis kijönnek ezek a kis "csodák". Szóval, miután megvettem, alig vártam, hogy kipróbálhassam. Jó büdös, azt meg kell hagyni, de határozottan segít a problémán. Egy-két nap alatt már látványos változást tapasztaltam. Nem kell csodát várni tőle, de azért nyújt némi segítséget az annyira problémás bőrűeknek, mint az enyém. 1000 Ft körül kapható, ami szerintem nem sok, főleg, hogy teszi is a dolgát. A szagától eltekintve jó készítménynek tartom, ajánlom az olyanoknak, akik már szinte mindent kipróbáltak, de semmi nem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-8