Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sellocske, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogkrém különböző fogágybetegségek kezelésére

Soraya

2020. december 29.

Nagyon jó kis fogkrém, a maga gyógyhatásával és remek tisztító erejével. Teszi mindezt úgy, hogy csak egy borsónyit kell használni egy-egy fogmosáshoz. Megfelelően, de nem túl erősen habzik. Én szeretem a frissítő ízét is. Kicsi tubus, de mivel keveset kell használni belőle, nagyon sokáig elég. A mérete miatt utazáshoz is ideális. Fogágybetegséggel küszködőknek is és megelőzés céljából is tudom ajánlani. Az ára a Müllerben nagyon kedvező, 600 Ft körül van. Újravásároltam, és maradok a használatánál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 29.

Mamuszandra

2016. január 12.

Már két éve használom ezt a fogkrémet, 1€-ba kerül, és nagyon megéri. Alaposan tisztít, tényleg nagyon kevés kell egy alkalommal, így nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 12.

bodi.kriszti92

2015. szeptember 20.

Nagyon szeretem én is, külföldi Müllerben szereztem be, de mintha itthoniakban is találkoztam volna vele:)))) Tényleg elég sok időre elegendő, a tisztító hatása szuper, az íze is bejön :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Buvarcsemete

2015. január 12.

Nagyon elégedett vagyok vele. 1 tubus kb 3 hónapig elegendő, nagyon picit szabad csak belőle haasználni. Az ára is nagyon kedvező, mintha kicsit fehérítené is a fogakat, rendkívül jól tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Az eukaliptol, vagy másnéven cineol, az eukaliptuszolaj fő összetevője. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (az alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő) és tonizáló  hatású összetevő, valamint illatanyag. Bár fájdalomcsillapító, antiszeptikus tulajdonsággal is bír, Paula Begoun szerint oxigénnel érintkezve bőrirritációt okozhat.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.

Alginsav egy viszkózus, gumiszerű anyag, mely a barnamoszatok sejtfalában nagy mennyiségben fordul elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizálóként, sűrítőanyagként, és megkötőként (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) használatos növényi eredetű segédanyag. Az összetevő nem oldódik fel a vízben, hanem magába szívja azt - vízzel telítődve akár a méretének 100x-osára is megduzzad - ezért elsősorban vízbázisú termékekben találkozhatunk az összetevővel.