Anacis

Ár:   7290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rebellis, Módosítva: 2019. december 20.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Vela Contour egyedülálló, forradalmi szabadalom, mely a V-vonal, tehát a nyak feszesítésére, toka csökkentésére, és az arcél kontúrosabbá tételére hivatott. Megemeli a megereszkedett lógó bőrt, hangsúlyosabbá teszi az arcélt, fiatalosabbá varázsolja a kinézetet.
Nagy hatóanyagtartalmú szérum, a legjobb aktív feszesítő összetevőkkel, mint a PEPHA-TIGHT, LECITHIN 950, hialuronsav, ginseng kivonat, peptidek
5% A Pepha®-Tight egy erősen tisztított, biotechnológiailag előállított tengeri mikroalga kivonat. Ez egy olyan hatékony bõrfeszesítő, amely azonnali ránctalanító hatással bír. A Vela Contour erős antioxidáns hatás aktiválja a szövetet, és rugalmasabbá teszi a bőrt.
A szérum alkalmazásakor melegítő hatás és bizsergés tapasztalható, a bőr hőmérsékletét 0,5 - 1 fokkal megemeli. Ez teljesen normális, így dolgozik a szérum. 3-5 csepp szérumot naponta kétszer az állcsonttól elindulva a toka és a nyak bőrébe masszírozni. UH készülékkel is használató.

pearldiver66

2020. május 30.

Én is próbáltam használni,de semmi különleges eredményt nem tapasztaltam. Nagyon finom illata van, első két-harom alkalommal enyhén melegség érzet van,de aztán ez majd elmúlik. Lehet,hogy egy hónap után, mindennapos használat mellett,valami eredmény mégis lenne,nem tudom....de ahhoz ez elég drága,mert csak 30ml -is a kis üvegcse.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 30.

Rebellis

2019. február 23.

1,5 hete használom, nem kifejezetten arra, amire ajánlott. Én a bulldog ráncot szeretném mérsékelni. Egyelőre nem látok változást, ha alakul valami frissítem a bejegyzést.
Felkenés után valóban égeti a bőrt, de 1-2 per után elmúlik és látharó nyomot sem hagy pl. pirosodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.

Antioxidánsok: Panax Ginseng (Ginseng) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Algae Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8

További info az összetevőről a KM-blogon >>

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.