Egyéb

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. december 5.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását népgyógyászati és irodalmi adatok igazolják.

Aperisana szájnyálkahártya gél, orvosi zsályalevél kivonattal A zsálya természetes hatóanyagai ápolják és védik a gyulladt fogínyt és szájnyálkahártyát.

Az orvosizsályalevél kivonat gyulladáscsökkentő, enyhén nyálkaösszehúzó, baktérium-, gomba- és vírusellenes hatással rendelkezik, ezért az Aperisana gél a szájnyálkahártya különböző eredetű (sérüléses vagy fertőzéses) gyulladásainak helyi kezelésére alkalmas (pl. fogínygyulladás, protézis okozta feltörés és afta stb.)

1g készítmény 200 mg orvosizsályalevél-folyékony kivonatot (Salviae extractum fluidum ethanolicum (1:1)) tartalmaz.
Mit tartalmaz még a készítmény?
A gél tartalmaz még segédanyagokat: tisztított víz, glicerin, szorbit-szirup, propilénglikol, nátrium-hidroxid, xilit, karbomer, poliszorbát 20, etanol (96%V/V), szacharin-nátrium, dinátrium-edetát, borsmentaolaj.

Gyógyszerkönyvi minőségű ható- és segédanyagokból készült. Tartósítószert, színezékanyagot, mesterséges aromát nem tartalmaz. A készítmény cukormentes.

Kiszerelés: 10 g

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Szandoca

2018. július 30.

A fogszabályzó szinte mindig máshol kezdi ki a számat belülről. Mióta ezt használom, pár nap alatt beforrnak a sebek és elmúlik a fájdalom.
És még valami... Indokolatlanul sok pattanás jött ki a hőségtől az arcomon. Nagyon nehezen gyógyultak. Úgy döntöttem, nincs mit veszíteném, hármat bekentem Aperisana-val. Reggelre a pattik összehúzódtak, pedig tényleg nagyok és csúnyák voltak. Szóval külsőleg is szuper! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Edina92

2017. december 13.

Nem aftára szoktam használni, hanem kirepedezett / elrágott ajkakra és arra is tökéletes. Este jól bekenem valamelyik ajakbalzsammal majd rákenem ezt a gélt, kicsit összemasszírozom és reggelre pihe puha lesz, plusz ha volt rajta elrágás (rossz szokás) azt is eltünteti egy éjszaka alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Sisszy

2017. november 8.

Szeretem ezt a krémet, mert tényleg teszi amit ígér. Én aftára szoktam használni, hűsít, zsibbaszt. Nem kell belőle sok, így szerintem az ára is rendben van, ha azt nézzük, hogy mennyire lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Piko888

2016. november 18.

Bárcsak hamarabb rátaláltam volna, nagyon megszenvedtem az első bölcsességfog-húzásommal, jó lett volna ha már akkor ismerem. Egy éjszaka alatt enyhíti az ínygyulladást és minden egyéb szájüregi gyulladást. Bár úgy tűnhet, hogy rögtön le is nyeli az ember, nagy része az érintett helyen marad. Persze evést-ivást néhány óráig kerülni kell. A megmaradt három bölcsességfogammal már szájsebészetre kell mennem és előre rettegek, de biztos vagyok benne, hogy ezzel a géllel könnyebb lesz. Alap termék a gyógyszeres kosárban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

AkInImOd

2016. július 3.

Annak idején a szájsebész javasolta, bölcsességfog műtét után. Nagyon ritkán használtam azóta, de valóban mindenféle szájon belüli problémát hamar elmulaszt, megéri használni. Aftára talán egyszer kentem, szerencsére azok nagyon gyorsan elmúlnak az én esetemben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

natasa

2016. július 3.

Hatékony, gyors segítség a gyulladt vagy felsértett ínynek. Többször is vettem már. Most legutóbb a fogközbe beszorult a pattogatott kukorica kemény héja, felvágta, sértette az ínyem. Fájt, rágni sem mertem azon az oldalon. Bekentem, és nagyon hamar rendbe hozta. De az aftát is gyorsan gyógyítja, eltünteti. Drága egy kicsit, de megéri. Az összetevői is nagyon jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 3.

szandi08

2015. július 4.

Mikor jött a bölcsességfogam és bedagadt az ínyem akkor használtam. Rákentem a sebre is, nagyon jól mulasztotta a fájdalmat. Nekem egyáltalán nem csíp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

vivien92

2013. szeptember 26.

Aftákra, szájüregi sebekre nagyon tudom ajánlani. Ha rákened pár másodpercig hihetetlenül fog csípni, de aztán tudsz majd enni, és hamarabb elmúlik az afta. Nagyon fontos szerintem, hogy mindig egy fülpiszkálóval kenjük fel, mert koszos kézzel nem célszerű fogdosni az aftát/sebet. Egyébként szerintem elég drága, übermini tubus majd' 3000 Ft.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol, Xylitol

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lásd denaturált alkohol.