Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. június 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Száradás után átlátszóvá válik. Vízálló.

Kiszerelés: 7 g

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szandra0125

2017. január 28.

Az biztos, hogy tartós, de aki nem várja meg, amíg magától lejön a pilla, annak kínszenvedés a leszedése! Nekem mindig a pilláim 70%-a kijött vele, nagyon utáltam, de sokáig nem tudtam, hogy vannak a piacon sokkal könnyebb textúrájú, gumis állagúra száradó ragasztók is. Én nem ajánlom senkinek, túl drasztikus hatása van, de azért 3*-ot kap, hiszen a dolgát végzi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

MissNickole

2014. május 29.

Kedves volko14!

Ebay-en lehet kapni és csak 1200-1400 Ft körül van.
Én találtam ott ebből 3 féle változatot is, áttetszőt, fehéret, sötétet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 29.

Kedves volko14!

Ebay-en lehet kapni és csak 1200-1400 Ft körül van.
Én találtam ott ebből 3 féle változatot is, áttetszőt, fehéret, sötétet...

volko14

2013. augusztus 20.

Ezt a 7gr-os kiszerelést sehol nem találom..nem lehet kapni már?Nem tudjátok?
Nekem bevált különben,van amikor 2-3 hétig is fent marad a műszempilla :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Ezt a 7gr-os kiszerelést sehol nem találom..nem lehet kapni már?Nem tudjátok?
Nekem bevált különben,van amikor 2-3 hétig is fent marad a műszempilla :)

CocoSunrise

2013. március 13.

Néha előfordul, hogy nem sikerül vele pontosan ahogy kellene, de szerintem ez inkább azért van, mert nem vagyok gyakorlott a műszempilla ragasztásban. Ahogy múlik az idő egyre ritkábban vannak gondok. Szerintem abszolút rendben van ez a ragasztó. Nekem egyáltalán nem irritálja a szemem, nem kell becsuknom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

vira.15

2012. június 26.

Jelenleg ezt használom műszempilla ragasztásra. Hát, olyan is-is véleményen vagyok. Néha nagyon jó, néha meg borzalom. 2170 Ft-ért vettem egy fodrászkellékesben. A szemem nem is tudom nyitva tartani, mivel annyira alkoholos, hogy nem bírom nyitva tartani, még kicsit sem, pedig legalább egy kicsit jó lenne. Volt olyan, mikor 2 hétig is fent volt, de olyan is, hogy csak 1 napig bírta egy-egy tincs. Az üveg picike, de tényleg nem kell belőle sok, egy műszempilla felrakáshoz, így sokáig elég.
Szeretném majd kipróbálni a Duo műszempilla ragasztót is, mert nagyon jókat mondanak róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 26.

wishes

2012. június 11.

Megfogja amit meg kell és megbízható, de szerintem ő az alsó határ, amíg még leadhatja az ember lánya, ha műszempillaragasztót vesz - jobb inkább biztosra menni a híres DUO ragasztókkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

Emulgeálószerek: Sodium Dodecylbenzenesulfonate
Tisztítószerek: Sodium Dodecylbenzenesulfonate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Formaldehyde

A formaldehid szerves vegyület, szén-, hidrogén- és oxigénatomokból épül fel, a legegyszerűbb aldehid. Nagyon reaktív, számos vegyülettel lép kondenzációs reakcióba, metilol- v. metilén származékokat eredményezve. A formaldehidet az Egészségügyi Világszervezet Nemzetközi Rákkutatási Hivatala 2004-ben emberi rákkeltő hatású anyaggá minősítette, európai besorolása szerint: „A rákkeltő hatás korlátozott mértékben bizonyított”. Sósavval reagálva a formaldehidből bizonyítottan humán daganatkeltő bisz(klorometil)-éter keletkezik. Az összetevővel általában körömlakkokban találkozhatunk, ahol kötőanyagként szolgál.