Egyéb

Ár:   3450 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   67 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nayame, Módosítva: 2019. december 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

Az ArtNatura dezodorok hatásosan és teljesen természetes úton védenek meg a kellemetlen testszagtól, nem tartalmaznak alumínium sót. Nem akadályozza meg a test természetes méregtelenítő funkcióját.

• papír tubusos
  • alumínium mentes

Nayame

2019. december 4.

Amióta megismertem az Artnatura dezodorokat, csak azt használjuk itthon mindketten. A termékcsaládból talán ez a legnőiesebb illat, összetevők terén pedig az összes egyformán jó. Nekem stresszes napon, nagyobb fizikai terhelés esetén is remekül teljesít, a bőrömet pedig egyáltalán nem irritálja ( az összes eddigi natúr deo probalkozasom bőr irritacioval végződött, itt semmi hasonlót nem tapasztaltam). Könnyű felkenni, krémes, de nem folyik, nem morzsolódik, és nem hagy foltot a ruhán sem.
Nekem külön előny a papír csomagolás, és az is, hogy magyar kézműves termék. Mivel a deo megfelelő használat mellett sokáig elég, nem érzem durvának az árát. Egész biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 4.

Antioxidánsok: Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>