Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bvlgari001, Módosítva: 2012. október 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A kis üvegcse kupakját levéve egy illatos körömlakklemosóval átitatott szivacsot találunk. Ujjunkat belemártva könnyedén eltávolítja körmünkről a lakkot, majd egy olajos réteget képezve ápolja és puhítja körmünket és a körülötte lévő bőrt.

Kiszerelés: 80 ml

LuckyGirl

Korcsoport: < 18
2017. április 17.

Még valamikor a vettem, de borzalmas.. nagyon rövid ideig tartott, szárította azt a részt a kezemen ami hozzáért, és egyfolytába kiborult :( egyszóval borzalmas

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 17.

nicky965274

2015. március 12.

Nekem epres és almás is volt már. Illata a lemosás során kellemes, beleszagolva az üvegbe viszont szörnyű. Én nagyon szeretem, mivel utazáskor is csak beledobom a táskámba, nem kell körömlakklemosót, vattát is vinni. Bárhol le lehet vele mosni. Kevesebb ideig tart mint a normál lemosó (a szivacs kezd darabokra hullani), de praktikussága ezt elnyomja. Jól és hamar lemossa körmeimet. Ha csak egy vagy két körmöt kell lemosni ezzel le lehet mosni úgy, hogy a többi ép marad. Nekem nem szárítja a körmöm és körülötte a bőrt, mert olajos jellegű kicsit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

Ms.Cat

2014. január 5.

Nekem almás változata van meg. Először teljesen kiakadtam mikor kiderült, hogy ilyen kevéske lemosót veszek 290ft-ért (más ár volt kiírva). Gondoltam, akkor vehettem volna Isanás lemosót. Az illata borzalmas, de így a végére már megszoktam. Kellemesen csalódtam, mikor láttam, hogy a csillámos körömlakkjaimmal is megbirkózik. Talán újraveszem, mert azért jónak bizonyult. 4 csillagot adok rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

kucmuc

2014. január 4.

Nekem is az epres változat van meg, a különlegessége miatt akadt meg rajta a szemem, gondoltam egy próbát megér. Az illatát nem mondanám kellemesnek, de talán egy fokkal jobb, mit az átlagos lemosók. Szépen leszedi a lakkot, de 2-3 használat után a szivacsból elkezdtek kis darabkák lejönni, így az ujjamról utána szedegetni kellett a forgácsokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

skorpió

2013. június 8.

Nagyon meg vagyok vele elégedve! Beleszagolva szörnyű "illata" van, a technokolra emlékeztet. Nem is tudom, hova lesz az a szag, mert az ujjamon már egyáltalán nem érzem. Nagyon kellemes gyümölcsös illat marad utána. Külön tetszik ez a szivacsos megoldás, csak beledugom az ujjam, körbeforgatom párszor, és lakk sehol!
Update: Most legszívesebben akár 10 csillagot is adnék neki! Tegnapi lakkozásomba 2 ujjamon sikerült belekapnom, és ezzel a csodaszivaccsal anélkül tudtam lemosni, hogy a lemosós pamacs kárt tenne az ép lakkozásban, ami eddig nem mindig sikerült.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 8.

Emily

2013. május 10.

Még tavaly nyáron kaptam a barátnőmtől egy epres verziót, én soha észre se vettem volna hogy létezik :-) Azóta nem vagyok hajlandó mást használni, minden lakkot, még a legmakacsabb, legsötétebb példányokat is tökéletesen leviszi, nem úszik minden a körömlakklemosóban, nem büdös. Szerintem ez egy szenzációsan jó megoldás, én nagy rajongója lettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

szonja91

2013. január 10.

Valóban van egy különös szaga, de engem nem zavar. A lényeg , hogy jól leviszi a körömlakkot. És nálam ez a szivacs és "illatos" megoldás egy plussz pont. Nem a megszokott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

szilvi07

2012. október 6.

Én ez Euros boltban vettem. Nekem a zöld almás változata van meg. Azt hittem jó illata lesz, de fú... nagyon büdös! Viszont tényleg jól leszedi a körömlakkot! Csak ez a szivacsos megoldás annyiból rossz, hogy nem mindig tudom jól beledugni az ujjamat, így van amikor a szélén marad körömlakk. Bár lehet csak én használom így, hogy az ujjaimat beledugdosva mosom le a körömlakkot, de elég sokáig tartott míg erre a módszere rájöttem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 6.

bvlgari001

2012. szeptember 23.

Ilyen gyorsan még egyik lemosó sem szedte le a lakkomat. Eleinte kicsit vicces és fura ez a szivacsos megoldás, de tényleg hatékony. Az illata egyáltalán nem körömlakklemosós, bár közel hajolva elég ütős. Külön tetszik, hogy mintha körömápoló olaj is lenne benne, ezért egyáltalán nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

Alkoholok: Ethyl Alcohol
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Ethyl Acetate, Parfum / Fragrance