Egyéb

Ár:   $12   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: viragi, az összetevőket feltöltötte: melanie500, Módosítva: 2021. április 7.

Ár:   $12
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Állítsa vissza bőre víz-olaj egyensúlyát ezzel a tisztító habbal, amely zöld tea és centella kivonatokat tartalmaz a bőr megnyugtatására és tisztítására. Gyengéden eltávolítja a bőr szennyeződéseit, a sminket és a szennyeződéseket. Az összetevőkben megtalálható hialuronsav, ceramid és glicerin szintén extra hidratáló hatást biztosít.

Hipoallergén

Ár: 3700 Ft , Eladó: Myrtle
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

cattitude

2021. április 5.

mintát kaptam belőle. nekem teljesen átlagos lemosó, az én arcbőröm kicsit szárította. szépen tisztított amúgy, de ennél a lemosónál lehet jobb, egyszerűbben beszerezhető termékeket is kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

melanie500

2021. április 2.

Hjajj de szerettem ezt a lemosót! A Cerave géles lemosója ugyan szintén bevált és nagyon szeretem, de annyira sajnálom, hogy ezt ilyen nehéz beszerezni és itthon nem lehet ilyen csudajó dolgokat kapni! Nagyon jól habzik, nem bántja a bőrt, puha lesz tőle, jól tisztít és az árával sincs túl nagy baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

edina.zsengeller

2021. április 2.

Mintám volt belőle, 2-3 alkalomra volt elég, jól tisztított. Az illata nekem tetszett, de furcsa volt, hogy "nyikorgósra" mosta az arcom. Hajnál szoktam ezt a szót használni, de valahogy itt is hasonlót tapasztaltam. A mostani olajosat nem cserélném le, de egynek mindenképp jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

viragi

2021. március 30.

Páromnak vásároltam és szokta is használni! Először mintaként próbálta ki, utána rendeltem meg neki. Csak kicsit habzik és puha lesz utána a bőre, nem szárítja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 30.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Beta-Glucan, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Allantoin, Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Butylene Glycol, Fructooligosaccharides, Hydrolyzed Hyaluronic Acid

Forrás: ITT

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Szárított zöld tea levelek örlésével nyert por. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrradírozó és bőrkondicionáló hatású összetevő.  Lásd zöld tea kivonat