Egyéb

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: belava, Módosítva: 2021. augusztus 12.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5390 Ft

• A lila altónusának köszönhetően természetesen napbarnított hatást kölcsönöz.
  • A hab könnyű textúrája lehetővé teszi, hogy könnyen és egyenletesen eloszlasd a bőrödön.
  • Akár 1 órán belül látszik a hatása.
  • Mivel ez egy közepes intenzitású árnyalat (2/4), fokozatosan építheted a sötétségét, akár 2 rétegben illetve, hogy tovább hagyod a bőrödön.
  • Az arcon is használható

Ár: 5390 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 Ft , Eladó: beautifullife
Állapot: ~85%-a megvan, Helyszín: Budapest (Oktogon vagy Nyugati), fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalást követően Foxpost

zsuzsannapocs

2021. december 29.

Az itt olvasott vélemények alapján a Müllerben vettem meg. Korábban használtam már más önbarnítót, de azokkal nem volt túl jó tapasztalatom.
Felkenve nekem kicsit furcsa volt, hogy nincs erős színe, hogy tudjam, hova és mennyire egyenletesen kentem el, de ez valószínű azért van, mert eleve volt egy kis alapszínem. Az arcomra nem kentem belőle, mert egyrészt most próbáltam először, így nem tudtam, hogy milyen színem lesz, másrészt egy másik márka barnítóját használom. Egy órát hagytam fent (nem igaz, hogy nincs szaga, de lényegesen visszafogottabb, mint más barnítóknál), majd lemostam. Őszintén, én nem láttam akkora különbséget, de a párom szerint látványos volt (szerintem hazudik :D)
Nekem nagyon szárította is a bőrömet, így kb rögtön lemosás után kentem is magamra egy vödör hidratálót.
Ezek miatt adok csak 4 csillagot, de lehet ez változik, mert kipróbálom legközelebb úgy, hogy fent hagyom estére vagy duplán kenem fel.
Abszolút pozitívum viszont, hogy nem fogja meg a ruhákat, ágyneműt.

Ha ez nem válik be, lehet a Tanned AF verziót is kipróbálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 29.

Abszolút pozitívum viszont, hogy nem fogja meg a ruhákat, ágyneműt.

Ha ez nem válik be, lehet a Tanned AF verziót is kipróbálom.

ctsp3r

2021. október 13.

ez volt az első önbarnító amit valaha használtam, így nem tudom hogy pontosan milyennek kellene lennie, de semmiféle negatívumot nem tapasztaltam. gyorsan megszáradt, természetes színt adott, nem fogott be semmit és szerintem tartós is volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 13.

Zoedobi

2021. augusztus 9.

Hófehér a bőröm, az a típus ami nem is barnul egyáltalán. Nekem ez egy csoda! Minimum 2 órára szoktam fenthagyni, vagy a kesztyűjével, vagy egy vastag zoknival. Nem fpgja össze az ágyneműt, nem foltos, nem sárga. Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

Vivus94

2021. július 16.

Nagyon világos bőrömre próbálgatom egy ideje, és talán most sikerült megtalálnom a számomra tökéletes használatot. Először egy rétegben próbálkoztam 4 órán át fent hagyva, de túl sok különbséget itt nem észleltem. Másodjára gondoltam, hogy akkor durvuljunk, szóval két rétegben hagytam rajta 6 órán keresztül. Hát ez már borzasztóan természetellenesnek hatott nekem, a hófehér alapszínemtől nagyon elütött, hiába nem volt foltos. Ez 5-7 nap múlva elkezdett kopni ráadásul kicsit foltosan a hajlatokban és az izzadósabb területeken, nem beszélve arról, hogy a pórusokba borzasztóan beleült és ez nem volt túl esztétikus. Legutóbb pedig kipróbáltam, hogy egy nappal korábban szőrtelenítek és radírozok, másnap este pedig felkentem egy rétegben az önbarnítót és egész éjszaka rajtahagytam. Reggel (kb 10 óra múlva) mostam le, és végre szép, egyenletes színem lett! Innentől így használom majd csak, nekem ez így adja a legjobb eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

alexiaaa696

2021. július 15.

Valóban nem sárgít. Nem csinál semmit. Lehet túl nagy volt az elvarasom ennyi pozitiv vélemény után. Elso alkalommal mikor felkentem mondom jesszus ugy nézek ki mint egy koszos bennszülött, mondom ezaz ez jo lesz még a fogam is világított. Tobb mint 4 óra mulva lemostam, beleneztem a tükörbe és.... Csalódás. ugyanolyan sápadt maradtam. Mára már harmadjara adtam neki esélyt, dupla rétegben kentem fel a labfejemet kihagytam. Nem tortent semmi, nem lettem foltos, sem sarga mert egyszerűen nem tortenik tole semmi. A kesztyű viszont szuper legalabb az jo vétel volt.

Update: most már tudom, hogy azért nem láttam eredményt, mert amúgy is szép barna voltam.
Fehér bőrön nagyon jól teszi a dolgát, nem sárgit nem foltos.
Viszont csak 4 csillagot adok, mert a pórusokba lemoshatatlanul beleül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

Fehér bőrön nagyon jól teszi a dolgát, nem sárgit nem foltos.
Viszont csak 4 csillagot adok, mert a pórusokba lemoshatatlanul beleül.

Soly77

2021. július 6.

Nagyon klassz önbarnító, nem is gondoltam volna... évekkel ezelőtt letettem már a drogériás önbarnítós testápoló vonalat, soha nem voltam teljesen megelégedve, de igen létezik tökéletes folt mentes nagyon szép eredményt produkáló önbarnító. EZAZ!
A kesztyű elengedhetetlen a szép eredményhez, illetve a megadott előkészületek is fontosak.
Gyönyörű a végeredmény nem foltos nem kopik foltosan. Az nem igaz hogy nincs tipikus önbarnító illata mert van, de engem nem zavar.
Folyamatosan kell hidratálni utána is engem pl kicsit szárít... de a végeredmény tényleg kárpótol!
nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 6.

nagyon ajánlom!

Molnareniko91

2021. július 4.

Szeretem ezt az önbarnítót. Előtte önbarnító testápolókat használtam, azokkal is meg voltam elégedve, de ég és föld a kettő. Az előkészületek kötelezők előtte, és 1,5-2 órát fent hagyva tökéletes eredményt lehet elérni. Első két alkalommal egész éjszakára fent hagytam, de akkor az túl furcsa színem lett. Mint ahogy előttem is írták, érdemes a müllerből beszerezni, én akciósan 3000 ftért jutottam hozzá, és 5-6 alkalomra elegendő volt a mennyiség. Biztosan újra fogom venni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 4.

SzBoglarka

2021. július 3.

Csak egy megjegyzés annak, aki ki akarja próbàlni: NE RENDELD MEG ONLINE! Ha teheted, vedd meg Müllerben, majdnem kiesett a szemem mikor megláttam hogy van. Online 5390 , a kesztyű 3890 (!) , a Müllerben a kesztyű 1890 a hab 3890. Nem mindegy!! :) ja, és itt olcsóbb is, mert a sajàt oldalukon is 5000 ft felett van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 3.

Vivien950210

2021. június 22.

Imádom! Ez az első önbarnító,amit használok, mert hát elég sok elrettentő példát láttam. Használat előtt leradírozom a bőröm, aztán egy könnyű testápoló, a térdre, könyökre, kézfejekre több testápolót kenek, így nem lesz sötétebb a színe. Csuklótól bokáig, illetve nyakig viszem fel a kesztyűjével. Lábfejre, kézfejekre, nyaktól felfelé pedig púderecsetet használok, így teljesen természetes a hatás. Hetente 1X használom, de én fent hagyom egy egész éjszakára. Ha extra barna szeretnék lenni,akkor heti 2 x kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

Misa

2021. június 7.

Megvettem a hozzá tartozó kesztyűvel együtt. Előtte alaposan lesikáltam a bőröm, és most már a második használaton vagyok túl. A kesztyű segítségével viszonylag könnyű egyenletesen eloszlatni, kesztyű nélkül szerintem baromi nehéz lenne. Nem kell nagyon sok belőle, ezért a kiszerelés szerintem sokáig elég lesz. Egy rétegben használva, 1-1.5 órát fennhagyva enyhe, természetes hatású barnaság érhető el vele. Enyhén sárgás a tónusa, de kevésbé, mint pl. a Dove önbarnítós testápolója után. Az önbarnító szag a felkenésnél még nem érződik, utána pár órával viszont erősen érezhető, nekem másnap volt a legerősebb. A szárazabb részeken, és ott, ahol vastagabb a bőr (térd, könyök, kézfej, lábfej), ott sötétebb színt produkál, és ezekről a helyekről lassabban is kopik. Nekem a lábszáramra vastagabban kell felvinni az önbarnítót, mert azt fogja meg talán a legkevésbé.
Ami a kopást illeti, nekem viszonylag gyorsan elkezdődik, 2-3 nap múlva már látható. Mondanám, hogy egyenletesen kopik, de ez nem teljesen igaz, viszont szerencsére az nem jellemző, hogy foltokban jönne le, így nem feltűnő.
Összességében szerintem nagyon jó, ár/érték arányban sem szerepel rosszul. Azért nem tökéletes, mert a szaga tényleg erős, és tartóssága a bőrtípustól függ, és kopás közben sárgul is. Mindenesetre el fogom használni, és tény, hogy sokkal jobb, mint a drogériás alternatívák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil