Egyéb

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: belava, Módosítva: 2021. augusztus 12.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5390 Ft

• A lila altónusának köszönhetően természetesen napbarnított hatást kölcsönöz.
  • A hab könnyű textúrája lehetővé teszi, hogy könnyen és egyenletesen eloszlasd a bőrödön.
  • Akár 1 órán belül látszik a hatása.
  • Mivel ez egy közepes intenzitású árnyalat (2/4), fokozatosan építheted a sötétségét, akár 2 rétegben illetve, hogy tovább hagyod a bőrödön.
  • Az arcon is használható

Ár: 5390 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Sinistra

2024. május 16.

Egynek elmegy... Sajnos nem hozta azt az ígéretét, hogy ellensúlyozza a sárgás árnyalatokat, mert a lilás fedőszín mind lekopik a zuhany alatt. Sajnos ez szinte minden hasonlóan promotált önbarnítóra igaz, és eléggé etikátlannak tartom, hogy olyasmit ígértetnek ezek a termékekkel, ami tuti kamu (valószínűleg fizikai, kémiai akadálya van, pl nem elég erős a színezék, vagy olyan a formula, hogy nem képes a bőrön maradni. Hihetetlen, hogy erre a problémára egy önbarnító márka se talált még megoldást...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 16.

Thatsit22

2024. május 13.

Rengeteg fajtát próbáltam de messze ez a kedvencem. Szép természetes finish, kicsit sem sárgás, nem túl sötét. Hófehér bőröm van, főleg nyáron használom, a többivel ellentétben ez nem elviselhetetlenül büdös, de ha izzad az ember azért érződik a barnító szaga.

1. ELŐKÉSZÍTÉS: Nagyon fontos előtte a bőr előkészítése. A használat előtti nap bőrradír, vagy gyengéd hámlasztó mindenhol. Ha szükséges, szőrtelenítés. Aztán testápolózni bőségesen estére. Reggel még egy utolsó testápolózás.
2. FELVITEL: 1 órával fürdés után ha már a pórusaim összehúzódtak és teljesen száraz vagyok, a kesztyűvel felviszem a habot mindenhova egy rétegben. Majd ebben alszom 7-8 órát és reggel lezuhanyzom.
3. TARTÓSSÁG: Az alkalmazása után is használok rendszeresen testápolót mert ezzel meg lehet hosszabbítani az élettartamát a barnaságnak. Nem ajánlott barnítóval kádban hosszasan fürdőzni vagy strandon folyton vízben lenni, mert az maga a halálos ítélet a színnek. Rajtam egyenletesen kopik. Sosem foltos.
4. ELTÁVOLÍTÁS: Végleges eltávolítása gyengéd glikol savval/ gyengéd szivaccsal/ kis szemcséjű finom bőrradírral is lehetséges. Utána hidratáló testápoló!

- Az egyetlen negatívum számomra, hogy valóban beül néha a pórusokba, ami elég zavaró de ez többnyire akkor fordul elő, ha a bőröm nem volt megfelelően előkészítve és picit szárazabb.
+ Elképesztően sokáig elég, nekem 1 év alatt fogyott el az első flakon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 13.

+ Elképesztően sokáig elég, nekem 1 év alatt fogyott el az első flakon.

anikoo

2024. április 3.

Ritkán írok értékelést, de mivel itt is olvasgattam sokat az önbarnítási projekt előtt, ezért kötelességemnek érzem beszámolni segíteni másokat a véleményemmel.
Kb. 20 éve nem használtam önbarnítót, így számomra elsőre ismeretlen volt a hab állag. Önbarnítókra keresve a dr. Kelen jött fel itt nagyon ajánlottként, így azt vettem meg először. Sajnos attól kipattogtam, büdös is és a színe sem az igazi. Aztán jött a b.tan de ekkor már sokkal jobban utána olvastam a dolgoknak. Amazonon sok-sok értékelés van (igaz ellentmondásosak, sokan szeretik, de vannak akik utálják) de alapvetően sokan istenítik a drágábbakkal szemben, így megvettem.
Sajnos csalódás!
1. büdös DHA szagú már az első pillanatban is! Ahogy fejlődik és telik az idő (én kb 8 órát hagytam fent) egyre büdösebb és alig várom, hogy lemoshassam! És itt jön a pláne! Akármennyit zuhanyzom tusfürdővel, még 3 nappal később is büdös a bőröm, ha megszagolom. Ha pedig beállok a zuhany alá és víz éri a bőröm megcsap a szag! A 3. napon!! Egyedül a mangós testradír vette el a szagot annyira, hogy a száraz bőrömön se érezzem már, de másnapi zuhanyzásnál kezdődött minden elölről. Ja és volt egy furcsa érzésem zuhanyzáskor a lábszáramon hátul és a térdhajlatban, mintha égetett volna a meleg víz! Akkor éreztem ilyet, mint mikor kicsit leégett, piros lett a bőröm és úgy álltam zuhany alá. És most amazon értékelést olvasva látom, hogy más is hasonlót tapasztalt! Érdekes... Alapvetően nem érzékeny a bőröm, nem kell használnom hypoallergén kencéket és sosem tapasztaltam ilyet korábban!
2. van színe, de ez csak habként látszik, a bőrön való elkenéskor már kevésbé, így nem sok segítséget ad abban, hogy hova jutott már és hova nem. Kenés közben olyan segítség, mintha barnára színezett vizet próbálnék elkenni.
3. eléggé csöpög, folyik, ha felrázva használom, az állaga csak egy pár pillanatig hab, utána elég híg (miután a Bondi Sandst kipróbáltam, látom, hogy milyennek kell lennie egy habnak)
Világos bőrű, gyárilag szőke, kék szemű vagyok, sok szeplővel, napon szépen le tudok barnulni, de nem gyorsan.
Nekem ennek a színe 2 használat után is elég gyenge és szerintem nem is tartós, bár erről nagy tapasztalatom nincs, mert pár nap után eldöntöttem nem használom többet és napokig tartó kutatás után úgy döntöttem beruházok a 2x ennyibe kerülő Bondi Sands darkra. Az még tesztelés alatt van, de már most sokkal jobb, mint a b.tan! Az eleve kókusz illatú, annál is előjön a DHA szag pár órával később, de sokkal kevésbé, teljesen elviselhető szinten és a csoda az, hogy első, tusfürdő nélküli zuhanyzás után semmi DHA szag nem maradt utána!!! És számomra ez nagyon fontos. Nekem a b.tan kuka kategória a Bondi Sandshez képest!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 3.

Sajnos csalódás!

Torpece

2023. november 29.

Kezdem a véleményem pozitív részével. Az illata nagyon jó, nincs a bőrön az a jellegzetes önbarnító szag. Szépen lehet elérni vele természetes barnaságot, nem lesz sárga a bőr. Nekem előny az a tulajdonsága, hogy úgy vettem észre van benne alapból egy kevés színezőanyag, így látszik hol van már felkenve. Viszont csúnyán beül a pórusokba, az arcomon ez engem nagyon zavar. Viszont ez csak az első lemosásig tart éppen azért, mert a festékanyag utána lemosódik és már tartósan a barnító hatása marad csak. Legnagyobb hátránya számomra az eszetlenül nagy mennyiség, mert nekem ennek a fele is elég lenne amilyen ütemben használtam. Ki kellett sajnos dobnom alig 1/3 mennyiség hiánnyal egy flakonnyit, mert olyan iszonyat fura szaga lett, hogy nem mertem magamra kenni. Lehet hűtőszekrényben kellett volna tárolni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. november 29.

sttpcsillag

2023. november 28.

Kezdőbarát, könnyen használható termék, szép finish, jó illat, örökké elég mennyiség. Régóta a polcom lakója, télen egy kis természetes napsütöttséget könnyű összedobni vele, bár ez annak aki szoláriumhoz szokott kevés lehet. Újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 28.

diamond69

2023. július 8.

Szeretem, mert szép színt ad. Nagyon durván fehér vagyok, így egy kicsi szín is nekem már elég a WOW hatáshoz. Talán másnak fel sem tűnik, főleg annak aki nem ismer, de az én önbizalmamon sokat dob. Ez az első nyár, hogy nem akarom magam takargatni.
A felkenése könnyű a kesztyűvel (én sima kézzel nagyon nem ajánlom). 4 órát szoktam magamon hagyni, ennél kevesebb idő szerintem nem ér semmit. A kopása viszont foltos és egyáltalán nem egyenletes.. nyilván minél erősebb lett az eredmény, annál látványosabb a csúnya kopás. Nekem 1-2 hét kell, mire mindenhonnan eltűnik és előbb egyszerűen levakarhatatlan: hiába van eltávolítóm meg hiába sikálom akármivel, nagyon ragaszkodik. Általában a felső testemen később kopik le.
Ettől függetlenül én szeretem. Talán még kicsit bocifoltosan is szebb vagyok, mint nélküle :D ha találnak egy olyan önbarnító eltávolítót, ami tényleg le tudja szedni, akkor kevésbé szenvednék vele.
Béna voltam és cukorpaszta előtt 2 nappal kentem fel magamra. A paszta csíkokban leszedte a színem, de semmivel sem tudtam eltávolítani a maradékot.. szóval amíg le nem kopik (7napja van rajtam), addig az ápol és eltakar ruhákat részesítem előnyben..

+ Ritkán érzem csak a jellegzetes önbarnító szagot
+ Látszik, hogy hova kentem már fel, mert színezett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 8.

+ Ritkán érzem csak a jellegzetes önbarnító szagot
+ Látszik, hogy hova kentem már fel, mert színezett

jud1t

2023. június 21.

Müllerben vettem 3990 forintért + mellé a kesztyűt 1990 forintért. Alapvetően elégedett vagyok a termékkel, de nem akkora csoda szerintem, mint aminek beállítják. Nagyon fehér a bőröm, 4 órát rajta hagyva kb 4 napig volt látható az eredmény. A testen szép színt ad, az arcon szerintem nem annyira, nagyon beleül a pórusokba (arcra ecsettel vittem fel). Én megküzdöttem a felvitellel is néhány helyen, hiába egyenletesen vittem fel, több helyen is máskép vette fel a bőröm a színt (pedig előtte hámlasztottam és hidratáltam). Én a szagát is érzem, de nem zavaró. Összességében azért nem rossz termék, a hatást hozza, ami miatt megvettem, de nagyon figyelni kell a felvitelnél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 21.

Sunny1230

2023. június 14.

Én őszintén nem értem azokat a hozzászólókat, akik azt mondják, hogy nem barnít. Lehet nekik van egy jó alapszínük eleve, ezért kevésbé látszik. Ezen a terméken jelzi is a kis skála, hogy ez egy medium árnyalatot eredményez, tehát elsősorban azoknak lesz csodaszer akiknek alapból nagyon fehér bőre van (én is ebbe a táborba tartozom, le se tudok napon barnulni). Nekem személy szerint a világot váltotta meg ez a termék, gyönyörű természetes napcsókolta színt eredményez, végre nem kapom a "barlangban voltál nyaralni?" jellegű szellemes kommenteket. (Sorstársaim biztosan átérzik). Én a hozzá való kesztyűvel szoktam felvinni, és a kézfej, lábfej, arc testrészekre púderecsettel szoktam felvinni. Érdemes nem közvetlen előtte, hanem pl egy nappal korábban borotválkozni és radírozni, így nem lesz pöttyös a szőrtüszőknél. Csoda, télen, nyáron, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 14.

Nia69

2023. április 11.

Az első olyan önbarnító, mióta használok, aminek van funkcionális színe. Ez plusz pont. Az összetevők szerintem jók. Nem kopott foltosan és felkenés után se lettem foltos. Nekem bejött, viszont akartam rendelni sötétebb árnyalatot belőle, mert ez nekem kicsit világosak bizonyult, de már nem találok belőle egy webshopon sem.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 11.

horvarhorsi

2023. április 1.

Az önbarnítással képben vagyok, jópár éve már. De ez egy akkora hulladék, mint annak a rendje! Az alapból normál bőrömet rommá szárítja, csíkos/foltos, felkenéskor darabkás.. szóval borzasztó. És de, ugyanolyan narancssárga, mint sok másik önbarnító.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Argán olaj. Más növényi olajokhoz hasonlóan számos a bőr számára hasznos anyag forrása: lipidek, zsírsavak és antioxidánsok (E vitamin, ferulic sav) is találhatók benne. Az egyik legjobb növényi olajként van számon tartva, E vitamin tartalma állítólag 3-szorosa az olíva olajénak.  A benne lévő omega-6 és  omega-9 zsírsavaknak gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segítenek a bőr rugalmasságának fenntartásában.

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító hatású, illatmentes emolliens olaj, ráadásul még erős antioxidáns tulajdonsága is van. A szőlőmagolaj e szerint a kutatás szerint nagyjából 69% linolsavat, 16% olajsavat, 7% palmitinsavat, 4% sztearinsavat, és 0,1% linolénsavat tartalmaz.

Avokádóolaj. Vitaminokban és zsírsavakban gazdag (70%-a olajsav) természetes olaj, mely könnyen a bőrbe szívódik, kiváló emolliens és hidratáló anyag a száraz, érett bőr számára. Ekcémás és atópiás bőr számára is kiváló összetevő, mely hatásos a szárazság és viszketés enyhítésében. Antioxidáns tulajdonsága is van.

Uborkakivonat. Paula Begoun szerint a közhiedelemmel ellentétben az uborkakivonatnak nincs a szem alatti duzzanatokra bizonyított puffadáscsökkentő hatása, Leslie Baumann The Skin Type Solution című könyvében azonban a gyulladáscsökkentő, érzékeny bőrre javasolt összetevők között említi. A nyugtató hatás mellett az uborkában található lutein nevű anyag talán csökkenti a bőr melanintermelését (melanogenesis), így a pigmentfoltok elleni harcban is hatásos lehet. Továbbá in vitro (azaz kémcsőben végzett) kutatások szerint az uborkában található összetevők segíthetnek a bőrt megvédeni a karcinogén (rákot okozó) összetevők ellen. Az uborka olyan illatos összetevőket tartalmaz, amelyek nem érzékenyítik a bőrt (ami ritkaság), így probléma nélkül használható fel a kozmetikai termékek természetes illatának fokozására.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.

Színező anyag. (Zöld)