Egyéb

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Testápolás
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: belava, Módosítva: 2020. augusztus 16.

Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4290 Ft

• A lila altónusának köszönhetően természetesen napbarnított hatást kölcsönöz.
  • A hab könnyű textúrája lehetővé teszi, hogy könnyen és egyenletesen eloszlasd a bőrödön.
  • Akár 1 órán belül látszik a hatása.
  • Mivel ez egy közepes intenzitású árnyalat (2/4), fokozatosan építheted a sötétségét, akár 2 rétegben illetve, hogy tovább hagyod a bőrödön.
  • Az arcon is használható

Ár: 4290 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Lewanda

2020. szeptember 13.

Én is a Dove önbarnító testápolója után próbáltam ki, mert kicsit intenzívebb, gyorsabb barnulást szerettem volna elérni nyaralás előtt. Magamon hagytam egész éjszakára, reggel zuhanyoztam le csak. Nem hagyott foltot sem a pizsin, sem az ágyneműn, nekem viszont gyönyörű barna színem lett. :) Sokkal egyenletesebben kopott nálam, mint a Dove ( az utóbbi a nyakrészeknél nálam undorítóan foltosan kopott ). Ami még inkább pozitív, hogy simán kibírt 4-5 napot. És tök sokáig elég.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

miele

2020. augusztus 14.

A dove önbarnítója után ez volt a második próbálkozásom ezen a téren. Én biztosan újra fogom vásárolni a terméket, nagyon meg vagyok elégedve vele.
A felkenéshez mindenképp szükség van a hozzávaló kesztyűre, azzal nagyon könnyű az eloszlatás, de azért kell rá időt fordítani.
Nagyon világos a bőröm, és az alap elgondolásom az volt, hogy legalább egy kis egészséges barnaságot szerezzek vele, de ennél jóval többet nyújt. Próbáltam egy és két rétegben is, rövidebb-hosszabb hatóidőt hagyva neki. Egy rétegben is nagyon szép eredményt lehet vele elérni, valóban kellemes, természetes színt varázsol.
Abszolút pozitív, hogy bár felkenéskor és még közvetlenül lemosás után is lehet érezni azt a tipikus önbarnító szagot, ez másnapra elillan. (ellentétben pl. a a dove önbarnítójával, aminek a szagától lehetetlen megszabadulni)
4-5 napig kitart a barnaság, egyenletesen kopik, egyáltalán nem feltűnő módon. Olyan helyeken kopik gyorsabban, ahol az ember jobban izzad (pl. ha valaki mindennap sportol valamit, az ki tudja kezdeni.)
Ár érték arányban szerintem nagyon jó választás, én mindenképp ajánlom. Nekem egy kisebb álom vált valóra, hogy végre egészséges színem lehet, vagy egy picivel még több is, ha éppen úgy akarom. Dicséretet is kaptam már miatta, ami extra pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

FodorPapBarbara

2020. augusztus 11.

Nekem ez az első ilyen komolyabb önbarnítóm. Megvettem hozzá a kesztyűt is, szerintem az nélkül nem nagyon lehet felkenni.
Először csak 1 réteget kentem, és kb. másfél órát volt rajtam. Akkor ilyen enyhén bronzos árnyalatot kaptam, látszott hogy barnább vagyok, de nem ordított.
Következő kenésnél megpróbáltam a két réteget , na az brutális lett nekem már kicsit talán sok is, igazi olyan "most voltam 1 hetet a karibon" barnaságot értem el vele. Mivel én elég fehér vagyok, kicsit természetellenesen hatott. Harmadik alkalommal megint csak 1 réteget kentem fel viszont azt most több mint 4 órát fennt hagytam, és hát fantasztikus lett. Nagyon szép természetes barna színt kaptam, többen meg is dicsérték hogy milyen jó a színem. Nagyon természetes, nem sárgás. Az egy réteg szerintem foltok nélkül kopik, a kettő réteg már tud foltosan kopni. Ahol jobban izzadok ott sajnos előbb lekopik, de nem zavaróan. Nekem nem lett foltos, szerintem a kesztyűvel egészen jól el lehet oszlatni, türelmesnek kell vele lenni, nem egy 5 perces művelet a felkenése. Arcomat is egész szépen befogta. Előtte radírozás, szőrtelenítés és a száraz részek bekenése kötelező. Elég sok barnításra elég, már 3-at barnítottam, de még mindig van a tubusban. 4 napig nagyjából bírja a szín utána már kezd halványulni. Nagyon elégedett vagyok vele, újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Kvcsdtty

2020. augusztus 6.

Lilás hamvas sötétbarna, hab állaga miatt én is ajánlom az erre a célra használt kesztyűt. Egyenletesen és foltmentesen lehet felvinni a terméket. Viszont igyekezni kell. Felvitel után egy órára koszos, csokoládé barna színem lett. Elsőnek megijesztő volt. Zuhanyzás után nem láttam sok különbséget. A hatását órákkal később, fokozatosan fejti ki. Végül igazi bronzos barna színem lett, melyen nyoma sem volt a sárga színnek!
Előtte: bőrradírozás, fürdés, testápoló használata a száraz területeken.
A 4. napon kezd el kopni. Állandón karórát viselek, így a bal csuklómon pikkelyszerű foltokban pergett le. A többi testrészen nem tapasztaltam csúnya kopást.
Aki fél a besárgulástól, mindenképpen lilás barnítót használjon! Kezdésnek ezt! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Előtte: bőrradírozás, fürdés, testápoló használata a száraz területeken.

janka.s

2020. augusztus 4.

Naggggyon szeretem! A legjobb önbarnító amihez eddig szerencsém volt (köszi érte wishes-nek! ❤️)
Igazából pont annyi előkészületet igényel, mint akármelyik: radírozás, előhidratálás. Az applikátoros kesztyű mindenképp kell hozzá, mert ez egy hab állagú, gyorsan száradó dolog, puszta kézzel nekiesni öngyilkosság. :-D
(Tipp amit olvastam: ha nincs kéznél a kesztyű, elméletileg egy bolyhos zoknival is hasonló eredményt lehet elérni, persze olyat érdemes erre feláldozni amit már nem hordanánk. Én azért az applikátorra esküszöm, bár a zoknis is bejött SOS-be amikor nem volt más ;-)
Nagyon fehér bőröm van, ezzel abszolút természetes, mégis látványos hatást lehet elérni. Mindenki agyondícsért, hogy milyen jól lebarnultam, furcsán néztek miután megjegyeztem, hogy köszi, de flakonból van :-D Árban tök oké, ha azt veszem, hogy egy St. Tropez/Vita Liberata-t is utolér hatásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

goldgirl

2020. július 20.

Ár érték arányban csakis 5 csillag. Nulla alapszínre felkenve egy egészséges napbarnított hatást lehet vele elérni, mely napokig tart és nem kop foltosan egyáltalán. Legutóbb pedig már enyhe napbarnított bőrömre vittem fel, na így a legtutibb az eredmény, mint aki 2 hétig a mexiói tengerparton élt volna :D, és egyáltalán nem sárga. Kézfejet, bokát, lábfejet jobban megfogja tapasztalatom szerint. Ha az ember csak alkalmanként használja nagyon sokáig elég lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

Annie25

2020. július 9.

Imádom ezt az önbarnítót! :) csak azt sajnálom, hogy ilyen későn találtam rá! Nagyon sokat kipróbáltam már, főleg azért mert a lábam képtelen barnulni.
Kesztyűvel viszem fel, eddig csak lábra használtam de tegnap kipróbáltam egész testfelületen és egyszerűen fantasztikus. Egyenletesen barnít, nem foltos és nagyon szép napbarnított a végeredmény. Kicsit meglepődtem hogy tusolás előtt kell felvinni, de annyira szuper mert így legalább nem úgy kelek hogy tiszta sárga az ágyneműm. Abszolút nem fog meg semmit. Kb 3 nap alatt kopik le de nem foltosan szinte észrevétlenül.
Azt nem mondanám, hogy nincs önbarnító szaga, mert még másnap is érzem, de a szép barna szín kárpótol érte :) Biztosan újravevős lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

AkInImOd

2020. július 4.

Nem rossz! Pinkpandáról rendeltem a kesztyűjével. Érdekes a színe, lilás-zöldes-barna, ezért elsőre kicsit meghökkentem a használatakor, azonban gyönyörű barna lábakat csinált - másnap újra felvittem, és még egy árnyalattal mélyebb lett a lábszínem, hát elaléltam. Használat előtt ne felejtsük el felrázni. Sokáig elég lesz. Kipróbáltam a testem más részein is, az arcon kívül mindenhol szépen megszínezett, és körülbelül 3 napig tartott, arra figyelni kell, hogy ez is tud foltosan kopni, így érdemes bőrradírozni előtte és szőrteleníteni. Sajna most nem tudok gyantáztatni, a borotválkozás viszont leszedi a színréteget is, plusz a frissen borotvált lábak esetében a pórusokba picit bele is tud ülni, ami nem annyira szexi, emiatt nem tudok 4 csillagnál többet adni. Én ajánlom minden Hófehérkének, amíg nem jut el a strandig napozni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

GNóri

2020. június 24.

Alapvetően szerencsés a bőröm, az átlaghoz képest kreolosabb a bőrszínem, és gyorsan is barnulok. Kivéve a lábszáram. Elborzadtam a tavaly nyári képeket visszanézve, így elhatároztam, hogy idén önbarnítózni fogom. Az önbarnítóktól eddig a szaguk tartott vissza, sajnos nekem a legtöbbnek nagyon erős és zavaró, visszataszító szaga van. Ezért is fogott meg ez az önbarnító hab, mivel azt írják, nem büdös, illetve nagyon megtetszett a lilás tónus is.
Megrendeltem hozzá a kesztyűt is, és azt kell mondjam, ez a kedvencem az egészben. Nagyon gyorsan, egyenletesen fel lehet vinni vele a habot. Először egy rétegben vittem fel, és kb. 2 órát hagytam fenn, így is meglátszott a hatása. Viszont legutóbb 2-3 réteget kentem fel, és 4 órát magamon hagytam, így elképesztő és látványos lett a szín, tényleg igazi sötét, napbarnított hatású lett.
Az sajnos nem igaz, hogy nem büdös, felkenéskor savanyú szaga van, illetve 1-2 napig én azért érzem az önbarnító szagot, de az igaz, hogy egyáltalán nem olyan erős illatú, mint pl. a Dove önbarnító testápolója. Az alkalmazása nekem kicsit macerás, felkenés után még egy jó darabig ragad, nehezen szárad, így ha 4 órát magamon hagyom, azért nagyon oda kell figyelni, hogy ne kenjek össze semmit.
Kb. 3-4 fürdés után azért fakul rendesen, viszont szerencsére nem foltosan kopik.
Összességében egy szerethető, minőségi termék, látványos hatással. A hab állagának köszönhetően viszonylag lassan fogy, így az ár-érték aránnyal sincs probléma. Vannak kisebb 'sztárallűrjei'. pl. hogy lassan szárad, de minden önbarnító macerás valamilyen szempontból, a szépségért meg kell szenvedni ugyebár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

lejlova

2020. június 15.

A Dove önbarnítós testápólójáról akartam szintet váltani, főleg mert bár a színe tetszett, a szagával, ragacsosságával nem tudtam megbarátkozni. Volt egy állandó koszosságérzetem, ha éjjelre kentem fel, és reggel lemostam, akkor is.

Ehhez rendeltem kesztyűt is. Első próbálkozásra csak egy órát hagytam fent, majd lezuhanyoztam (előtte is zuhanyoztam, radíroztam). Szuper, hogy színezett, így látom, hová kentem már. Teljesen szagtalan, egy óra után is az volt. Lemosás után csak nagyon kevés változást láttam, de pár óra elteltével szépen bebarnult. Nagyon egyenletes, nagyon természetes lett a végeredmény. Legközelebb persze hosszabb időre fent hagyom, de így is iszonyatosan tetszik. Vékonyan kentem fel, elsőre alig fogyott belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil