Egyéb

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2016. február 22.

Kategória:   Samponok

hopalmuci

2015. december 2.

Szerintem az illata nem jó, bár ez még a legkevesebb mert jó oké büdös de attól még a fejübkre kenjük csak márt rá van íra hogy hajnövesztő? Na jó megmostam vele a hajam nem hogy nem nőtt jobban a hajam az egy doboz elhasználása után ha nem még gyorsabban is zsírosodott és most rá tértem egy másikra és egyszerüen most sem a régi. Megbántam hogy megvettem😒

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 2.

A kollagénhez hasonló fehérje, a rostok fő alkotórészét képezi. Az elasztin állati testrészekből is nyerhető, és a kollagénhez hasonló hatást gyakorol a bőrre. Bőrön keresztül nem szívódik fel, a cégek reklámfogásként alkalmazzák a termékeikben.

Nem szabályos INCI név. Kozmetikumokban használt tartósítószer kombináció márkaneve. Az INCI elemei: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Magnesium chloride és Magnesium nitrate. (technikai adatlap)