Beauty Glam

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scorpionqueen, Módosítva: 2020. július 13.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

2%-os szalicilsav tartalmú szérum

Eltávolítja az elhalt hámsejteket, lehetővé teszi a bőr szabadabb lélegzését. Az arcbőr felülete simább lesz, a pórusok kevésbé láthatók. A hialuron megakadályozza a bőr kiszáradását.

Ár: 2500 + pk , Eladó: Mixi
Állapot: Kb. 25 ml, Helyszín: --, fizetés: Előre utalást követően posta

KockaCukor013

2020. július 21.

Nagyon nem szeretném lepontozni, mert árban nagyon jó, a csomagoláss rendben van, de nekem hagy egy réteget a bőrömön ami miatt eléggé használhatatlan, s kiemelkedő hidratalast sem tapasztaltam. Este önmagában kevés, reggel pedig nem kompatibilis fényvédővel, mert kukacosodik. Próbáltam hidratálóba tenni, de semmi extrát nem vettem észre. Önmagában is elég a TO hidratálója, estére pedig egy jó csiga szérum szerintem többet tud.

Próbálkozom még vele egy ideig, hátha változik a helyzet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Próbálkozom még vele egy ideig, hátha változik a helyzet.

Mia0602

2020. július 11.

Első termékem volt amit kifejezetten hámlasztó célra terveztek. Ehhez képest heti 4-5 alkalom mellet sem érte el azt a hatást, amit vártam tőle.
Bár szerettem használni, nem lett tőle simább a bőröm és a pórusaim sem kevésbé láthatók. Vizes állagú, kissé ragacsos amire jó volt sminkelni. Hamar beszívódott.
A rutinomhoz semmi pluszt nem adott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 11.

A rutinomhoz semmi pluszt nem adott.

Losy80

2020. május 28.

Imádom, tökéletesen végzi a dolgát, heti 3-4szer hasznalom este tisztitás utan vékonyan. Kb. 2 hónapra elég. Sajna online még nem kapható

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

Polett

2020. május 25.

A The Ordinary szalicilsavas hámlasztó hiánya miatt kezdtem el más alternatívákat keresni, és ez a szérum nagyon bejött. Esténként használom, utána hialuronsav + hidratáló krém. Látványosan kevesebb a pattanásom, sajnos a mitesszerekkel még nem igazán kezdett semmit, de kitartok mellette. Felkenés után eléggé ragacsos, úgyhogy kicsit mindig várok a többi dologgal, amit magamra kenek. Mindenképp újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

hdia

2020. május 23.

Nagyon szerettem volna szeretni, de sem rövid, sem hosszú távon nem vált be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Nagyon szerettem volna szeretni, de sem rövid, sem hosszú távon nem vált be :(

JuditSara

2020. május 14.

A sok jó vélemény miatt vásároltam meg ezt a szérumot. Néhány napja kezdtem el használni és most rettenetes állapotban van a bőröm, tele van begyulladt mitesszerekkel. Remélem, hogy ez csak átmeneti, mert ahhoz, hogy clear skint varázsoljon, először ki kell hoznia a csúnyaságokat. Még adok neki egy kis időt, hátha jobb lesz. Mindenképp updatelek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 14.

Októberi Lány

2020. május 2.

Imádom! Eddigi legjobb eredményt ezzel értem el. Heti 4-5 alkalommal használom, váltva retinolos szérumommal és niacinamidos, C vitaminos szérumot is használok mellette. De a hatás egyértelműen ennek köszönhető leginkább. Érzékeny bőröm is szereti. Egyre kevesebb a mitesszerem, zárt és fekete fejű egyaránt. Kevésbé zsíros a bőröm, ha (egyre ritkábban) be is gyullad, lényegesen kisebb és gyorsabban gyógyuló pattik jönnek ki.
Ár/érték arányban verhetetlen. Általában minden Müllerben találni, nekem kb másfél-két hónapra elég egy üvegcse. Az összetevő lista szép és rövid, ez külön plusz pont.
Fontos! El lehet sikkadni felette, de a dobozon írja: használat előtt alaposan felrázni!
Maximálisan csodaszer kategória!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 2.

Maximálisan csodaszer kategória!!!

Diana0402

2020. április 13.

Egyre jobban próbálom kialakítani a bőrápolási rutinomat, és egyenlőre ez a kis szérum nagyon bevált. Gyönyörűen tiszta és sima az arcbőröm, úgy, hogy reggel este használom hidratálóval. Néha vannak pattanásaim, gyulladtabb a bőröm, viszont mióta használom egyáltalán nem jönnek elő. Szóval nagyon jó kis termék, beépült a rutinomba, viszont még szeretnék kísérletezni más hámlasztóval is, de ez nekem mindenképpen öt csillagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 13.

beauty7

2020. március 30.

Pár hete használom, sokat segít a mitesszerekre hajlamos bőrömön. Pórusokat látványosan összébb húzza, nagyon szépen kitisztítja őket, és lényegében mindent betart amit ígért. Így sokkal simább, egyenletesebb lett a bőröm. Az orrom hámlásával folyton küszködtem, ez végre azt a problémát is megoldotta. Felvitel után gyorsan szárad, egy nagyon rövid ideig ragacsos is, de mindig hidratálok utána, akkor pedig rögtön elmúlik. Én reggel, este használom, a C vitaminos szérummal együtt, mindkettőből 2 cseppet, így vált be a legjobban. Vigyázni kell, hogy ebből ne kerüljön fel túl sok, mert olyankor hajlamos kicsit leperegni, de ez tényleg könnyen kiküszöbölhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 30.

editok

2020. március 6.

Legeslegjobb! Annyi, de annyi krémet (gyógyszertári, doki által felírt; gyogynovenyes; drogerias), arctisztitot, arcradirt, cseppet stb kipróbáltam már a pattanásos boromre, de semmi sem vált be. Ez pedig csúcsszuper! Szépen megállítja a gyulladást és ha este felkenem, reggelre ha nem is mulasztja el a pattanást, de látványosan csökkenti!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 6.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Bisabolol
Hidratálók: Propanediol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.