Beauty Glam

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scorpionqueen, Módosítva: 2019. június 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

2%-os szalicilsav tartalmú szérum

Eltávolítja az elhalt hámsejteket, lehetővé teszi a bőr szabadabb lélegzését. Az arcbőr felülete simább lesz, a pórusok kevésbé láthatók. A hialuron megakadályozza a bőr kiszáradását.

Rean519

2020. január 22.

Nekem bevált. Nem hámlik tőle látványosan az arcom, de ha a használat utáni nap megdörzsölöm az arcom, akkor érzem,hogy hatott. Amióta használom, szebb a bőröm, kevesebb a pattanásom. Nem irritál, nem érzékenyebb a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

Brunettee

2020. január 15.

Az első hámlasztóm. Soha nem gondoltam volna, hogy hasonló termékeket fogok használni, de mégis így alakult. Egyszerűen olyan távolinak tűnt egy jó bőrápolási rutin kialakítása. De vissza a termékre. Nem vagyok túl bátor, így minden második nap használom csak, estére. Se illat, se fura ragadós állag. Hamar beszívja a bőröm. Eddig nem sikerült túlzásba vinni, ez remélem így is marad. Három hete használom, ami ugyan még nem hosszú idő, de azt már biztosan állíthatom, hogy ha elfogy, újra fogom venni. Hatalmas változás még nincs, de azt mindenképp látom, hogy egy picit szebb reggelente a bőrképem. Remélem hosszabb használat után a pórusaim is kevésbé láthatóak lesznek. A néha megjelenő pattanásokra is jó hatással van, egy-két nap alatt nyomtalanul eltűnnek szerencsére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

iifenopy

2020. január 8.

Nekem csodaszer. És milyen gyönyörű az összetevő lista! Semmi szemét. 3000 Ft-ért sokáig elég és nagyon hatásos. A meglévő pattanások (amik akkor jönnek amikor nem használtam) egy éjszaka alatt eltűnnek és megállítja az újabbakat a kialakulástól. Egyértelműen újravásárlós. A 2% szalicilsav a leghatásosabb pattanások ellen szerintem és ebben még hyaluronsav is van. Tényleg szuper! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

sackoka

2020. január 2.

Használom, de semmi pozitív illetve negatív hatása nincs, teljesen közömbös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Használom, de semmi pozitív illetve negatív hatása nincs, teljesen közömbös.

nangien

2019. december 21.

Többféle hámlasztó megvolt már, a G&G cheer up a kedvencem talán, de próbáltam Paulát, TO-t, stb. Ebből most fog elfogyni az első üveg, és meg vagyok vele elégedve, mert nem túl erős, másnap reggelre segít a pirosságon az arcomon, nyugodtabb és szebb a bőrképem, a miteszerekkel szemben nem annyira hatásos mint más hámlasztó nálam, de nem is tudok olyan könnyen túlhámlasztani. Akinek inkább a patik és mitesszerek a problémái, annak nem feltétlenül lesz elég, de aki gyengéd, inkább bőrnyugtató hatású hámlasztót keres, annak érdemes tennie vele egy próbát. A pipetta és az üveg is stabil, könnyű adagolni, de ez a márka minden termékére igaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

risecskinlili

2019. október 12.

Már a harmadik üveggel használom és imádom! :) A pattanások sokkal hamarabb eltűnnek, hidratált, egészséges és pihe-puha az arcom tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

Mobara

2019. augusztus 28.

Az arcom látványosan szebb lett, kevesebb pattanás jött ki és ami volt gyorsabban elmúlt. Az esti rutin részeként használom, nem szárít, könnyen felszívódik, biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

havasikata

2019. július 11.

Már két üveggel elhasználtam belőle, akkor veszem, amikor nem tudok TO-s terméket rendelni. Remek választás, könnyen felszívódik, egyszerűen rétegezhető. Nagyon szép az összetevőlistája. Úgy olvastam, hogy egy családi vállalkozás készíti, ez külön nagyon tetszett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

tara95

2019. július 6.

Csak a mülleres the ordinaryként emlegetem ezeket a kis üvegeket, remélem havi kedvencként is meg fognak jelenni, annyian szeretik :)

Itt is ugyanez. Kb 100%ban egyezik a TO hámlasztóval az inci, a dobozon minden is rajta van, az uv-re figyelmeztetés is. Színtelen, szagtalan, géles, könnyen becuppan. Plusz pont hogy nem átlátszó a csomagolás. Majd up :)

Kb 1 hét használat után: a lehető legrosszabb időpontban, menses előtt kedztem el használni. Nekem ilyenkor szó szerint összeomlik az arcom, rutinom, idegrendszerem. Eddig csak Judit hámlasztója tudta ideiglenesen (!!!) megelőzni. Úgyhogy annyira nem lepődtem meg, hogy ez sem ér semmit, átálltam a gyógyszertári peroxidra, a menses előtti 1 hétben csak azt fogom esténként kenni, nincs mese. Úgyhogy egy csillagot levonok, mert ami viszont ennek a terméknek a hibája lehet, hogy a pórusaimon semmi változás, nagyon telítődtek, az orrom full piros és gyulladt pedig soha nem szokott az lenni. Na mindegy, tesztelgetem ám.

3 hét: minden napra túl sok. Tényleg begyullasztja a mitesszreket pl az orromon, de ki is löki. Vagyis sokkal szebb és tisztább jelenleg, de nem szabad minden nap kenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

Pearl30

2019. június 7.

Még csak egy párszor használtam, de eddig remekül bevált. Az arcom egyik felén elég sok kis pattanás jött ki, amik nem akartak elmúlni, úgy kb két hét után sem. Ez a kis csoda három nap alatt megszüntette az egészet. A mitesszereim is kisebbek, bár engem nem zavartak különösen, mert nincs sok. Örülök, hogy megvettem, remélem, hogy hosszú távon is ilyen jól teljesít. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Bisabolol
Hidratálók: Propanediol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.