Egyéb

Ár:   290 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Kik   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2016. május 30.

Lelőhely:   Kik
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

KuliKali

2016. június 7.

Egy barátomtól kaptam karácsonyra piros színben és egyszerűen imádom! Nagyon-nagyon tartós,simán bírja 6 napig,elég belőle egy réteg,és nem viszi fel vastagon az amúgy nem nagy szám ecsete. Szerintem ár-érték arányban 1000x többet nyújt,mint amit várnánk,zseniális lakk kb 300 forintért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 7.

Emolliensek: Silica Silylate, Lecithin
Emulgeálószerek: Polyhydroxystearic Acid, Lecithin
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Red 6 / CI 15850, CI 77120, CI 60725

Acetone 0 0

Színezék. Piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)