Egyéb

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   2 x 5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szazsani, Módosítva: 2015. március 3.

Ár:   2000 Ft

• akár 6 héten át tartós

4 árnyalatban kapható: barna, fekete, kékesfekete, világosbarna

Colette221

2015. július 2.

Ma befestettem vele a szempilláim. Meglepődtem, mert legelőször sötét lilának tűnt. Majd mikor mostam le a szememről sötét barna lett. Nem éppen fekete, mint ahogy a tubusból kiöntve. Nem csípte a szemem, igaz nagyon vigyáztam, hogy ne menjen bele. A színe miatt nem kapja meg az öt csillagot, viszont a világos szempilláimból sötétet csinált.
Kiadós mennyiség, még sokáig elég lesz.

UPDATE: Egy hónap elteltével már jelentősen látszik, hogy kopott, de ez nem von le az értékéből számomra. Elég nagy mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 2.

Kiadós mennyiség, még sokáig elég lesz.

Vancsi

2015. március 12.

Nem csípi a szemet? hogyan csináltada szempillád?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 12.

Nem csípi a szemet? hogyan csináltada szempillád?

szazsani

2015. február 20.

A szemöldök és szempillafestő készletért érte csak meg, jó kis kefét adtak hozzà meg szempillafestéshez olysn kis lapocskákat amin festheted a szempillát valamint a kis műanyag keverőtál is tuti.A festék maga viszont nagyon gáz..s feketet meg se közelíti fel se lehet normálisan kenni meg se fogja a szemöldököt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

Hidratálók: PEG-40

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.