Bi-es

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online, százforintos boltok   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 620 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Veruska, Módosítva: 2014. március 12.

Lelőhely:   online, százforintos boltok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 620 Ft

Ár: 1 620 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Katisza89

2021. február 26.

imádom az escada parfümöket, hiába próbálkozom mással, mindig visszatérek. Egy időben használtam ezt a parfümöt is escada helyett, és nekem nagyon tetszett az illata. Ázsia centerben vettem 1000 Ft-ért darabját, ezzel szemben egy escada parfüm 20 000 Ft, szóval ár/érték arányban szerintem nagyon jó. Tartóssága az átlagosnál picit rosszabb, de 1000 Ft-ért én naponta akár háromszor is szívesen befújtam vele magamat :D
Egy ideje váltottam az escada flor del sol-ra, annak édeskésebb, finomabb az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Erika80

2019. május 31.

Zamatos, gyümölcsös parfüm. Escada utánzat. Számomra nem bejövős illat (az eredetije sem), nem nekem való. Tartóssága közepes vagy mondhatni a mostani parfümök szintjén, hogy normális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 31.

Kendralinx

2017. november 30.

ÉN régen szerettem ezt a parfümöt tartós és jó árba volt bár nyári illatnak tartom.. most persze ezt is újra akartam venni erre tessék.. ezt is koppintották és belekvertek ebbe is egy eladhatatlan parfümöt.. és hozzátettek még ebből is ami volt.. tehát olyan mintha egy gyengébb utánzata lenne a saját illatuknak. MIntha az utánzatot is koppintották volna és a saját cég.. A másik parfümjükkel is így jártam amit szerettem. Nem értem mire volt ez jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

carolinett33

2016. április 13.

Escada Taj Summer másolat. tavaly nyáron használtam, nehéz róla írnom, annyira jó :) iszonyat szirupos édes, meleg mangós-barackos de mégis van benne egy nagyon enyhe vizes jelleg, a buborékfújó jut róla eszembe. de elsősorban meleg gyümölcsös. imádtam nyáron fújkálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Tala

2014. április 9.

Beleszerettem az illatába, nem tudtam ott hagyni a boltban, pedig csak kíváncsiságból szagoltam meg :) Én nagyon szeretem, kellemes édes, de nem túlzottan. Kicsit lehetne tartósabb, de nekem tovább lehetett érezni az illatát, mint a Puma Jam hajtógázmentes dezodorjáét :D Árához képes meglepően tartós egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

Klau

2012. március 12.

A barátomtól kaptam szülinapomra elég jó illata van tartósnak tartós.... csak nem tom az árát mert hát ajándék lónak ne nézd a fogát :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 12.

Andicska77

2012. február 16.

Egy százforintos boltban találtam rá erre a parfümre és egyből beleszerettem. Engem az Escada parfümökre emlékeztet. Finom édes-gyümölcsös. Egy hibáját tudnák felróni: sajnos nem túl tartós, rólam gyorsan elillan. Ezért egy erős 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 16.

Veruska

2011. december 20.

Kellemes és tartós illatú,leginkább a cukorkára emlékeztet,nálam hamar elfogyott....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Amyl Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.