Egyéb

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: burdokk, Módosítva: 2018. január 4.

Kategória:   Testápolás

"Tested hámrétegeinek rendszeres megújulásra van szüksége, hogy mindig üde, ragyogó legyen. A Himalája só szemcséi finoman leradírozzák az elhalt hámsejteket, serkentik a vérkeringést, ezáltal beindítják a méregtelenítő folyamatokat. A kávé őrlemény elősegíti a visszatartott víz elvezetését,  így erőteljes narancsbőr ellenes hatású. A kávésav serkenti a bőrödben a kollagén termelést, ami a bőröd rugalmasságáért felel. A radírban található olajok segítik a bőröd regenerálódását, hosszan hidratálják bőröd, éppen ezért nem szükséges közvetlen radírozás után testápolót használnod. Élvezd a vanília és a napsütötte édes narancs kényeztető illatkombinációját."

ramma

2019. február 18.

Imádom az illatát, nem túl lágy, de nem is durva. Pont jó! finom puha bababőröm lesz utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

kivike

2018. augusztus 6.

Úgy látszik, csak nekem nem jött be? Kávés beauty boxban volt benne, megörültem neki, hiszen csak 5*-os értékelést kapott korábban. Imádom a kávét, nagyon hasznosnak tartom a szőlőmagolajat, gondoltam tuti lesz. Viszont nagyot csalódtam, főleg az állaga miatt. Alig lehet kiszedni a tégelyből, annyira száraz, mire felkenném a vizes bőrömre, lepereg róla. Kénytelen voltam egy kis natúr tusfürdőt hozzákeverni, hogy egyáltalán maradjon valami a bőrömön. Nekem nagyon igénytelen terméknek tűnik, semmi más, mint egy marék őrölt kávé némi olajjal összekeverve. Ilyet kb. 150 forintból kihozok, nem pedig 20-szoros árból. A szemcséi nagyon durvák, dekoltázsra kifejezetten káros. Nagyon nem jött be, biztos nem fogok ilyet venni, ez totális parasztvakítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Evike07

2018. március 9.

Nagyon szuper kis testradir, utána finom puha a bőröm, mintha vékonyan beolajoztam volna. Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

burdokk

2018. január 14.

Próbáltam már másik márkának a kávés testradírját (sokkal drágább volt, bár azt is szerettem), az is ugyanilyen állagú volt, első ránézésre porosnak tűnt, de amikor a zuhany alatt használtam nagyon meglepődtem, hogy olajos érzést hagy a bőrön, emiatt nem is kellett testápolót használnom, amikor végeztem, és nagyon puha lett a bőröm. Máskor, ha nem kenem be magam tusolás után, akkor viszket a bőröm a szárazságtól, de most nem így volt. Nagyon kellemes csalódás. A narancsos-kávés illata nálam plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

KKata1993

2017. november 29.

Legjobb cucc, amit bőrradírként használhatsz. Nem túl finom, nem túl érdes. Remekül hidratál. Isteni kávés illatú- de semmiképpen nem túl sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

pszilvi

2017. november 10.

Kávéfüggő vagyok, mindegy milyen kávés dolog jön szembe velem , biztos hogy akarom. Valójában ma próbáltam ki először a terméket, de engem elsőre teljesen meggyőzött! Úgy használtam ahogy a leírásban olvastam, bőrömön hagytam kis ideig és hagytam az olajokat felszívódni. Az eredmény finom, puha bőr lett . Mivel elég nagy a doboz biztosan jó ideig elég lesz, pár alkalom után majd frissítem a véleményem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0