Blue Up

Ár:   2050 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 050 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: annuska5, az összetevőket feltöltötte: offijuditka, Módosítva: 2013. október 12.

Ár:   2050 Ft
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 050 Ft

Versace Bright crystal jellegű illat.

Ár: 2 050 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

sarahL

2020. május 14.

Update: Első hetekben elfújkáltam, és tetszett is, aztán 1-2 hónapig állt a szekrényben, újra elővettem és juj... hányingerem lett tőle.. nem tudom, hogy megromlott vagy csak a kezdeti lelkesedés volt, de sajnos ez messze van az eredetitől :( ...

Évekkel ezelőtt használtam a bright crystal-t és imádtam! Azóta nem vettem újra, mert szerintem a tartósságához képest eléggé túl van árazva.
A bohemian crystal minimálisan karakteresebb, nagyon jól sikerült illat. Sajnos tartóssága ennek sem nagyon van rajtam, a bőrömről kb. fél óra alatt eltűnik az illat (az eredeti azért tovább maradt), viszont a ruhán sokáig érződik. Az üvege letisztult, pont kézre áll, nekem jobban tetszik a versace üvegénél.;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

JuditTTT

2019. március 27.

Az eredetit cseréltem le erre, rajtam olyan 80-85%-ban ugyanaz, a tartóssága is ugyanolyan. Nem látom értelmét tízszer annyit fizetni a negyedéért kb. Kicsit alkoholos, és még van benne vmi zavaró az elején, de amúgy teljesen jó. Nincs olyan kifinomult, kicsit füstösebb, de ennyi pénzért lehet. Utálom, h. a nagy márkák sorra buknak el nálam a termékeikkel, mert nem tartós, amit készítenek. Így inkább megveszem az utánzatot azokból, amiket annyira nem szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

buzavirag

2018. április 22.

Elég sok mennyiséget kapunk ezért az árért, az illat tényleg hasonlít az eredetihez. Ár/érték arányban kiváló! Viszonylag tartós, bár délutánra mar újra kell fújni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Erika80

2017. szeptember 3.

Nagyon kellemes, tartós és egész jó hasonlóságot mutat az eredetivel. A yuzu, gránátalma, babarózsa, magnólia mind kiérzik azonnal és tart.. és tart.. Nagyon finom könnyed, gyümölcsös-virágos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Csutak

2017. augusztus 26.

Tegnap sikerült megvennem, miután a kis üzletben az összes elérhető parfümöt végigszagolgattam. Ez tetszett meg a legjobban, nem is bántam meg a vásárlást. Finom, elegáns illata van, rajtam eddig tartós is, pedig nem most fújtam fel magamra, hanem valamikor reggel (és most 10.51 van...). Mindig is kerestem ehhez hasonlót, de sosem találtam...vagy ha igen, az gagyi volt. Hát ez most sokáig marad és megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

csuty

2014. július 24.

Nagyon szeretem a blue up parfumoket, par eve kezdtem el vasarolni az eredeti parfumok melle es teljesen megvagyok elegedve, egyetlen hibajuk, hogy 1-2 orankent ujra kell fujnom, de az ara miatt ezt en elnezem. Sajnalok mar 1 parfumre tizezreket kiadni amikor olcson lehet rengeteg parfumom es eppen azzal fujom be magam amihez kedvem van . Egyebkent rajtam teljesen olyan az illata mint az eredetinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 24.

csildiko60

Korcsoport: >54
2013. október 8.

Rajtam nagyon rosszul működött.Émelyítő büdös volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. október 8.

Rajtam nagyon rosszul működött.Émelyítő büdös volt.

lora4444

2013. szeptember 7.

Ajándékba kaptam és meglepődve tapasztaltam , hogy a Versace Bright Crystal-jához hasonló illata van . Imádom , nagyon kellemes és tartós illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

offijuditka

2012. július 28.

2 hete vettem meg ezt a parfümöt és csupa jót tudok róla mondani! :)
Az illata nagyon finom, üde, friss virágos-gyümölcsös és nem utolsó sorban hosszantartó.
Ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

2 hete vettem meg ezt a parfümöt és csupa jót tudok róla mondani! :)
Ajánlom mindenkinek :)

annuska5

2012. július 19.

Kaptam a parfümöt kb. fél éve. Jó illata van de nekem nem tetszik annyira. Akit érdekel jelezzen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 19.

Alkoholok: Alcohol, Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Linalool, Butylphenyl Methylpropional