Bois 1920

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: eletszinei, az összetevőket feltöltötte: Gindir, Módosítva: 2020. január 30.

Kiadás éve: 2013

Illatösszetevők: májusi rózsa, fenyőtömjén, cukor, szalmavirág, szantálfa, davana, fás jegyek, pacsuli, vetiver, ámbra és vanília

Bois 1920 Relativamente Rosso EDP fújósok
Ár: 1.900 Ft/5 ml , 3.300 Ft/10 ml + pkg. , Eladó: Gindir
Állapot: új, saját parfümből frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, utalás után postán maradóként

Szofijaa

2019. július 16.

A cukor (és más) jegy engem is visszariasztott, de szagoljunk meg egy barna kockacukrot,
egyáltalán nem az a gejl édes illat.
Más oldalakon írt jellemzés alapján egyfajta szirupos édességbombának hittem,
ezért nem mertem még csak mintát sem rendelni.
Az itteni vélemények győztek meg, hogy érdemes kipróbálni. Az informatív, hozzáértő Gindirtől rendeltem a mintát.
A széria másik darabját a Vento nel vento-t már próbáltam és bár a jegyek alapján nem gondoltam volna, az sokkal-sokkal szúrósabban édes.
Ez férfiasabb, szárazabb, a cukor csak egyfajta enyhítő körülmény. Rózsa itt nincsen számomra, csak valami utalgatás.

Életszínei veríték hasonlatával egyetértek, a Vento-nál is éreztem ezt. Mintha a bőrünk megérezné, hogy na ez most valami barokkos (vagy amilyen korstílusban elképzeled őket) vámpírillat és félni kezd örömmel. :D
Apropó vámpír, mindkét illatról nekem az Interjú a vámpírral homályos, fülledt világa jut az eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

egyáltalán nem az a gejl édes illat.
Más oldalakon írt jellemzés alapján egyfajta szirupos édességbombának hittem,
ezért nem mertem még csak mintát sem rendelni.

Gorgeous

2019. január 14.

Egy elvarázsolt kastély minden szegletét bemutatja . Édes de füstös ici picit tömjénes ettől lesz fenevad . Más mint a többi cukros édesség . Kíváncsivá teszi a férfi népet . 20- 40 ig rajonganak érte . Idősebb férfi kollégának már sok . Nem ehhez szokott.
De nem is ő a célközönség. :) .
Ismerjétek meg .
Tartóssága kiváló de nem csíkhuzós illat, így én sem leszek fejfájós. Csak a személyes körömben levők érzik .Különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 14.

De nem is ő a célközönség. :) .
Ismerjétek meg .

Nina29

2016. szeptember 19.

(Egy a bajom, hogy hamar bőrközelivé lesz. Így is nagyon szeretem, de ha nagyobb hatósugarú lenne, tökéletes lenne. ) Ennyi....pont ezt akartam volna én is írni,mint ahogy Dia írta.. Kár érte, nagyon szupi illat lenne ha ez a bibi nem lenne :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

eletszinei

2016. június 12.

Nem tudom már, hogyan került hozzám egy minta, de már akkor megfogott. Aztán mégiscsak beszereztem, bár az ára sokáig visszatartott.
Édes, szinte cukrosan, és füstös - de mégis van benne egy kis férfias vonulat, viszont egyáltalán nem bántóan, csak alig észrevehetően (talán a pacsuli).
Aztán fás és szantálos, és még mindig édes. Rózsát is írnak, de messze áll a rózsás illatoktól.
Rajtam hamar bőrközelivé válik, viszont hosszú órákig tart. Feltűnt, hogy egyfajta édes, szinte izzadságszaggal (ami nem az én izzadságom) megspékelt, gőzölgő párává válik a bőr felett, olyan fülledt párolgássá. Ez a jellemzője hasonló Westwood Boudoir-jának "kipárolgásához", bár őt nem szeretem a virágok miatt.

Üvege, doboza gyönyörű!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 12.

Üvege, doboza gyönyörű!

Alkoholok: Alcohol Denat.