Bois 1920

Ár:   35 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lazolkov, Módosítva: 2020. január 30.

Ár:   35 000 Ft

"Az olasz szecessziós ház  Bois 1920 által elindított Limited Art Collection négy limitált illatának kiemelkedő darabja a Vento nel Vento. Balzsamos, füstös és gyantás egy igazi "kaméleon" illat, amely folyamatos változáson megy át a bőrünkön."

Fej: bazsarózsa, elemi, rózsaszín bors

Szív: tömjén, édesgyökér, fehér pézsma

Alap: pacsuli, szantálfa, oud, ámbra, benzoin, labdanum

Szofijaa

2019. június 16.

Előttem mindent leírtak. De...
Sajnos nekem csak az első két órában gyönyör. A hatalmas kavalkád után előjön egy pici tömjén, ami reménykedésre ad okot. Az is egy szép fél-egy óra.
Aztán számomra egy kissé kommersz vaníliás, krémes illattá egyszerűsödik, kicsit a Replay Tank illatra hasonlít, a szúrósság nélkül.

Viszont az a két, három óra annyira csodálatos, hogy muszáj leszek belőle rendelni egy x kiszerelést egy bizonyos eladótól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 16.

Előttem mindent leírtak. De...

Verona5

2018. június 30.

Különleges élmény! Elsőre, mikor meg sem néztem, csak fújtam egyet, Mozart, színház, rizsporos parókák ugrottak be és nem tudtam elszakadni ettől a képtől. Másodszor: na ha ilyen lenne a Coromandel, akkor tudnám szeretni - jééé, ez a lakkozott faasztal / paraván múzeumi szaga! Ma meg: ahhh, van benne valami csokoládés... és ekkor olvasom a lenti véleményt Lacitól és tényleg van benne! :) Meg valami zöldfélét is érzek, amikor a bőrömet szagolgatom! Füstös, sokarcú dög darab - nem szerény, de imádnivaló! Gratula az alkotóknak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 30.

lazolkov

2017. november 29.

Az egész kompozíciónak van egy háromdimenziós, plasztikus érzete. A pacsuli a csokoládéból származik, enyhén ínycsiklandozó nyers kakaóporral.
A nyitás egy gyönyörű rózsaszín borsos bazsarózsával kezdődik, melyet egy füstölős pézsma és fekete áfonya kerekít, melynek ízes illatát a szájpadlásunkon is érezhetjük.
A fejlődés azonban csak ezután indul, mert ez az illat nem ítélhető meg a fejjegyek alapján…
A nyugtató vanília belefúrja a fejét a gyanták közé, de nem megy át gourmand területére, csak melegséget és enyhe édességet biztosít.
Alkalomadtán ebben a fázisban fel-fel bukkan egy csipet sózott karamell is.
Azok, akik nem szeretik az oudot, ne féljenek, mert a kompozíció szívében az oud puha, édes, sima, nem az illat főszereplője, roppant megnyugtató, meleg érzést ad.
A több mint négy órás tündöklés alatt az illat teljesen átalakul, kellemes fűszeres virágból, egy földes kissé piszkos pacsulis, füstös ámbrás illatba.
De ekkor sem szakad meg a fejlődés, ahogy a gyanták lenyugodnak, a szépség tovább teljesedik, egy elképesztően szép, krémes szantálfa még órákon keresztül velünk marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 29.

Alkalomadtán ebben a fázisban fel-fel bukkan egy csipet sózott karamell is.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Limonene, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate