Bondi Sands

Ár:   €21.99   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jadegirl, Módosítva: 2020. április 28.

Ár:   €21.99
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Ausztrália kedvenc önbarnító habja, aloe vera kivonattal és E-vitaminnal. Felvitel utan egy órával lemosható, a maximális színeredmény érdekében 6-8 órát hagyjuk fent. Az eredmény akár egy hétig természetes,ragyogó barnaság.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

JuditTTT

2020. május 17.

Megkövetem magam. Meg kellett tartanom, mivel ugye most nem tudunk semmit eladni, így úgy voltam vele, na lássuk teljes testen. Felkentem. 6 óra után lemosás. Másnap egy egészen enyhe narancsos beütése van, de amint lemosakodsz szappannal az is eltűnik és marad egy szép, napozni voltam szín. Ez az én fehér bőrömön jól néz ki, olyan 3 árnyalattal mélyebb, mint amilyen amúgy vagyok és ez nekem elég is, mert nem szeretnék semmi drasztikusat. Nekem érdekes módon a hasamat nehezen fogja be, már második alkalommal próbálom, ill. a mellkasomon kopik csúnyábban olyan 7 nap után, amúgy mindenhol egységesen fakul. Most vettem belőle megint tartaléknak+a gradual tanning lotiont fenntartáshoz. Sztem jó. Próba alapján narancssárgának tűnt, de nem az, hanem barna, nap által befogottnak tűnsz tőle. Ami plusz jó benne, h. én hámlasztok, retinol, c vitamin stb ÉS fent marad az arcomon egységesen olyan 4-5 napig. De utánadolgozok arckrémmel kevert barnítóhabbal és egységesen bronzos marad. Nagyon kevés BB krém kell rá (Missha 27 a színem tőle) és ennyi. Tényleg csodaszer, mert rajtam minden sárga, ez nem és sokáig tart. Lábra javasolok egy plusz réteget, főleg, ha fehér vagy, akkor szép lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

Vanda1996

2020. május 8.

Nagy csalódás:(
Megcsináltam a teendőket előtte és másnap szinte letudtam mosni az egészet ,ennél még a Dove önbarnítója is tartósabb volt nekem
Sajnálom, ha valakinek van tippje szívesen fogadom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Nagy csalódás:(
Sajnálom, ha valakinek van tippje szívesen fogadom

oaxaca

2020. április 26.

Én semmi, azaz semmi előkészületet sem szoktam tenni (mint amit szoktak írni, ennél a terméknél is). Mégis tökéletes lesz tőle a barnaságom. Teljesen felesleges a plussz hidratálás és radírozás egy normális bőrnél és egy jó minőségű barnítónál. Így az egész procedúra 5 perc. Fokozatosan és nagyon szépen kopik, olyan 7 nap múlva kopik le teljesen. TÖKÉLETES! Sosem fogok mást venni. Nagyon finom kókusz illata van. Én úgy használom, hogy felkenem magamra és várok kicsit hogy megszáradjon. Utána pizsi, alvás. És másnap este mosom le. Semmit sem fogott meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

viszvirag1

2020. április 16.

Tegnap próbáltam ki először. A hivatalos oldaláról rendeltem kb 1 hét volt mire ideért, az is csak a húsvéti hosszúhétvége miatt, mert 4 nap alatt már Bp-n volt kiszállítás alatt.
Első tapasztalatok ( A gradual tan-t használtam nyakra, lábfejre, kézfejre) : Könnyen kenhető, gyorsan szárad és egységesen terül. Kb 2 óra múlva már a fehér bőröm már eléggé csoki lett. ( Dark árnyalatot vettem, szerintem tökéletes fehér bőrré, de szerintem nyárom simán jöhet majd az ultra dark is)
Amikor kinyomtam kicsit zöldes színe volt meg amikor felkentem is láttam picit, de valószínüleg csak a fény miatt. Én benne aludtam, nagyon minimálisan fogta be a pizsim.( Hosszú ujjú, hosszú nadrág)
Ami fontos és előttem is mondták 1 nappal előtte szőrtelenítés, aznap bőrradírozás utána várni 30-60 percet, és kend be könyököd, térded kézfejed kis krémmel, viszont teljesen meg kell várni még felszívódik.
Rengeteg videót megnéztem, nagyon fontos hidratálni a bőrt, rendszeresen radírozni, mivel így lesz szép egyenletes színed.
Tartossága tesztelés alatt, viszont elsőre gyönyörű napbarnított színt kaptam, ami nem sárga. Kifejezetten előny, hogy nagyon minimális égett szaga volt felkenés után. Próbáltam a Dove önbarnítóját korábban, aminek a szagától nem tudtam éjszaka aludni valamint ocsmány sárga színt kaptam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Terkabarka

2018. október 26.

Akkora a hype körülötte, hogy muszáj volt kipróbálnom. Szép színt ad, de első nap bizonyos (hideg lámpa) fényben van egy kis narancssárgás beütése. Napfényben egyáltalán nem narancsszínű.
Az illata nagyon finom, nekem pina colada, férjemnek szimplán kókusz. Este kentem fel, a kókuszillatot másnap este is érezni lehetett a lakásban :D
A tartósságát még nem tudtam tesztelni, mert a gradual tan testápolójával együtt rendeltem meg és azzal is kenem magam, így önmagában nem tudom milyen, a testápolóval együtt egyértelműen sokáig tart a szín.
Felkenés után hiába vártam meg, míg megszárad, a hálóingemet durván összefogta. A bőrömön viszont szép egyenletes barnaságot adott.
Beautybay, Lookfantastic nem szállít Magyarországra Bondi Sands-et (jelenleg?), a Bondi Sands eu oldalán lehet rendelni 10EUR DPD kiszállítási díjjal, és nagyon gyorsan megérkezik. Hétfőn rendeltem, csütörtökön már meg is kaptam.
Összességében nagyon jó termék, bár pont előtte találtam olcsóbb és még jobb terméket (Bbold Smart mousse) a Beautybay-en.

update:
sikerült a tartósságát is tesztelnem (úgy, hogy nem használtam a gradual tan-t mellé): nagyon jó! 5. napra a kezemen és az arcomon már csak halványan volt jelen, de 6. napon a testemen még mindig szépen látható, bár nyilván halványul ott is. Az első nap még mindig látok egy kis narancsos beütést, de a következő napra az teljesen eltűnik és marad a gyönyörű, természetes sötétbarna. Az arcomon ez adta eddig a legszebb eredményt, tényleg olyan, mintha napoztam volna.
Az illatát is egyre jobban imádom, nem mindegy, hogy milyen szagban kell elaludnom, ezt bírom (a St Tropez illata nekem nem igazán jön be)
Ezért az árért valóban nagyon jó termék

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 26.

update:
Ezért az árért valóban nagyon jó termék

jadegirl

2017. július 15.

Tobb flakonnal hasznaltam mar el belole. A light/medium arnyalatnal egy kicsivel narancssargasabb szinu de nem termeszetellenes, én is csak osszehasonlito foton lattam ezt a minimalis kulonbseget. Az illata eros de kellemes. Azt mondanam,hogy egyenletes szep eredményt 3-4 napig biztosit,az otodik napon mar feher foltokban latszodott a sajat borszinem, kifejezetten csunyan kopva.
Mostanaban szeretem ugy is hasznalni,hogy testapoloval osszekeverem,hogy egy enyhébb de csillogo eredmenyt erjek el.
Osszesegeben nagyon szeretem mert sima napozastol soha nem lenne ilyen szinem.
A Feelunique oldalon gyakran van kettot fizet harmat kap akcioban. (Ilyenkor harmat kell betenni a kosarunkba es az egyik arat levonja automatikusan)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

Osszesegeben nagyon szeretem mert sima napozastol soha nem lenne ilyen szinem.

evapap

2017. június 29.

Tegnap este kentem fel először a következő lépések után: 1. alapos radírozás meleg zuhany alatt a (Norvell, kifejezetten a DHA egyenletes felszívódásást segítő tusfürdőjét használtam, egy korábbi spray tan kezelés során vásároltam, ez a lépés kihagyható, de tartósabb lesz tőle a barnítás illetve a DHA kellemetlen illatát is elnyomja) , 2. szőrtelenítés, 3. hidratálás utána vártam pár órát, hogy a pórusok összehúzódjanak és este lefekvés előtt kentem fel a Bondi dark árnyalatú habot. Mindenképp kesztyűt kell hozzá használni, érdemes olyat, aminek a belseje valamilyen szilikon réteggel van kibélelve, az enyém nem teljesen volt így néhol, ahol a szövetből van a kesztyű átütötte a kérem és a tenyerem is barna lett, de ez a kesztyű hibája. Mindenképp érdemes megnézni egy Bondi self tan routine videót én Pia Muhelenbeck csatornáján néztem meg a "How to fake tan, tips for a perfect 7 days fake tanning routine" c videóját, nagyon jól elmond minden tippet és trükköt :)
A bokára, térdre, könyökre és a nyakamra nem a hab állagú barnítót, hanem szintén a Bonditól a Gradual Tan Lotion-t használtam, szintén kesztyűvel!
Az arcomat a hab állagú barnítóval egy beatuy blender segítségével kontúroztam, úgy mint sminkelésnél. Főként a homlokomra és az orromra tettem, mert a nap is ezeken a területeken ér a legjobban, így ma reggel tényleg úgy ébredtem, mintha tökéletesen napbarnított lenne az arcom.
Nem vagyok sárga, nem vagyok foltos, kicsit talán macerás lehet, de ha rutinná válik a folyamat szerintem megéri, mert szép egyenletes barna szín lesz a végeredmény. Kiegészítésként a Bondi Gradual Tan hirdatálókérmet fogom napi szinten használni, meglátjuk meddig leszek barna, de a 7 nap eltelte után mindenképp írok véleményt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice