Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált

Tisztító hatású agyagos maszk a fiatalabbnak tűnő, ragyogó bőrért.

Ariana1986

2022. április 15.

Csiklandósan habzik 😅
En elégedett vagyok a hatással, szeretem a tiszta érzést amit ad.
Egy melegvizes törölközővel szoktam lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 15.

Csiklandósan habzik 😅
En elégedett vagyok a hatással, szeretem a tiszta érzést amit ad.
Egy melegvizes törölközővel szoktam lemosni.

nkatika

2018. február 4.

Első véleményt olvasva kicsit tartottam tőle a lemosás küzdelmei miatt, de zuhanyzás közben meleg vízzel szépen lejött. Teljesen megvártam, amíg a buborékok maguktól "elmúltak", habot képez az arcon, kicsit ijesztő látványra, nagyon fura érzetre, ahogy keletkeznek és durrannak széjjel. Két rétegben szüntettem meg őket. Először, amikor teljesen "felhólyagosodtak" az arcomon, szépen elkentem a felületét. De még mindig aktívan dolgoztak, hagytam, amíg még egy habréteg képződik és azok maguktól pukkadnak szét. Utána nem jött több réteg hab, így leöblítettem.
A hatása szerintem szép, bármelyik L' agyagmaszk hatásával egyenértékű képet mutatott az arcom (feketét és zöldet ismerem). Hidratál is, nem húzta a bőröm. Pórusokat inkább összébb húzta csak, de nem is hiszem, hogy létezik olyan termék, amik teljesen felszámolnák azokat.
Nálam működik, drágább termékek színvonalához mérhető eredményt hoz. Nem bántam meg. Még szoknom kell a használatát. Remélem, nem fog később sem kellemetlenségeket okozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 4.

Picieri

2017. április 13.

Neten rendeltem és amikor felvittem ide láttam az incijét is, ami nem is tűnik rossznak. Mikor kipróbáltam tök vicces volt, elkezdett buborékozni, ami vicces összképet mutatott, mintha feldagadt volna az arcom, de nagyon jópofa volt. Elvileg kitisztítja a pórusokat és hidratálja a bőrt, meg mattít is. A pórustisztítást nem nagyon tűnt fel, de jól hidratált és mattított miután sikeresen lemostam, ami egy rémálom volt, mert annyira nehezen jött le a massza....nagyon ragaszkodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Bisabolol, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Kaolin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.