Egyéb

Ár:   2349 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stanczi, Módosítva: 2019. augusztus 26.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Természetes, növényi alapú összetevőkből készült sütőtök és papaya enzimeket tartalmazó arclemosó bőrradír. Gyengéden távolítja el az elhalt hámsejteket a bőr felszínéről. Speciális pH azonos formula kifejezetten problémás bőrre kifejlesztve. Megtisztítja a pórusokat, megújítja a bőrt, így az ismét puha és ragyogó lesz.

Vegán

szllxsiv

2020. február 16.

Akciósan láttam a DM-ben és az összetevő listát látva, gondoltam miért ne adhatnék neki egy esélyt. Ez egy nagyon gyengéd hámlasztó, érzékeny bőrűeknek kiváló.
Heti 2x használok amúgy is BHA hámlasztót, ami ugye azért erősebb, na azt nem tudja kiváltani. A hét többi részén szoktam vele áttörölni az arcomat, és nem tapasztaltam semmi irritációt.
Zsíros bőrűeknek ez kevés, ezért nem is fognak tapasztalni akkora hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

Zsíros bőrűeknek ez kevés, ezért nem is fognak tapasztalni akkora hatást.

bernadettu

2020. február 6.

Én már az első használatnál éreztem, hogy puhább lett a bőröm, viszont annyira gyengéd, hogy egy erősebb hámlasztót muszáj mellé használnom.
Egyébként most kiárusítják, szerintem az akciós árat megéri ha valaki egy gyengéd kémiai hámlasztót szeretne és nem várja el, hogy a pórusokat kipucolja.
Meglepett hogy az angol tájékoztatón írják,hogy a fényvédő használatra figyeljünk de a magyaron erről szót sem ejtenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Saranhuone

2020. január 24.

Eleinte nem láttam semmi különöset, most viszont az üveg felénél mintha egységesebb lenne az arcom. Az olajat, krémet is jobban beszívja utána a bőr. Viszont az ára miatt valószínűleg nem veszem újra, annyit nem nyújtott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Stanczi

2019. augusztus 28.

Már használom pár hete, de nem igazán vettem észre változást a bőröm állapotán. Elég gyengusz a hatása, pedig ígéretesnek tűnt az összetevők alapján, nagyon csábító volt a papaya és tök kombinációja. Nem tett rosszat, de nem is javított annyit a bőrképemen, hogy azt észre vegyem. A zsírosságot valamennyire visszafogja, de a pórusokat nem pucolja ki olyan fene mód, hogy lássam is a különbséget. Hátha az üveg végére érve más véleményen leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid