Egyéb

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   215 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hedi3, Módosítva: 2019. július 5.

Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Megállítja az idő múlását, hajegyenesítés után illetve azonnali egyenes hatást érhetünk el vele anélkül, hogy kémiai kezelésnek vetnénk alá a hajat. Hosszú ideig tartó szöszmentes hajat biztosít, lezárja a kutikulát és lerövidíti a hajszárítás idejét. Nem nehezíti el a hajat.

hedi3

2019. július 4.

Már régóta szemeztem ezzel a termékkel, sokan dicsérték, gondoltam most jött el az ideje, hogy kipróbáljam. Nem bántam meg, selymes, fényes, egyenes tőle a hajam(remington hajegyenesítő kefével használom)és tényleg nem szöszös.Ezt kerestem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.