Egyéb

Ár:   €39   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: twentylessone, Módosítva: 2019. február 12.

Ár:   €39

"Az Autumn Harvest illatot úgy alkották meg, hogy felidézze az őszi erdőben sétálva érzett illatokat. A szerderlevél mély, fás illata és a feketeribizli a csalánnal és vad majorannával alkot igazi őszi koktélt."

twentylessone

2019. február 12.

AMikor ezt kaptam, feketeribizli illatot keresgéltem és ebben a parfümben megtaláltam. Az eleje csalán és tényleg! Soha nem éreztem még csalán illatot, nagyon frissítő és utána jön a feketeribizli. Összességében üdítő abban a fülledt augusztusi melegben, amikor csak árnyékban lehet létezni. Mindenki körülöttem fujjolt eddig, ha megérezték, de kitartok, mert imádom a natúr illatokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Limonene, Citronellol, Geraniol, Parfum / Fragrance