Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lillith, Módosítva: 2013. március 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

hyper.panka

2015. január 18.

Nem tartós. Másnap elkezd kopni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 18.

Nem tartós. Másnap elkezd kopni..

skorpió

2014. május 26.

Másik márka fehér lakkjáért mentem, de olyan sajnos nem volt, így az eladó ezt ajánlotta. Nem szívesen veszek meg olyat, amit nem ismerek, ezzel a lakkal is voltak aggodalmaim.
Szerencsére nem csalódtam. 2 rétegben tökéletesen fed, gyorsan szárad. Fedőlakkal tart addig, mint más lakkom, de anélkül csapnivaló a tartóssága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

Nyuszika_91

2014. február 20.

Egy barna színem van ebből a márkából. Hát egy napot nem bírt ki... úgy, hogy a bevált alap és fedőlakkot használtam hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

viktria

2014. február 9.

Nekem csillogós kék színben van. Meseszép a színe és felkenve is ugyanazt a hatást kelti, amit az üvegen át látunk. Nekem egy vagy fél nap elteltével már pattogzik le, mindezt úgy, hogy rákentem még egy átlátszó lakkot a tartósság miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

HyperBunny

2013. augusztus 30.

A színskála elég béna, pedig egész állvány van, ahol venni szoktam, mondjuk ettől még lehet létezik több színben is valahol, nem tudom.
Az állaga elég szokatlan, de jól fed, nem csíkoz, bírja addig, mint a többi lakkom.
Az ecsete kicsit rövid, van, akit ez zavarhat, de egyébként tök jó, kicsit lapított is.
Ár-érték arányban viszont kiváló, ha találok még valami jó színt, biztos nem hagyom ott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Dana1983

2013. június 2.

Én is vettem egy cseresznyepiros árnyalatot 300 Ft-ért. Egy rétegben szinte hibátlan, de biztos ami biztos két réteget kenek fel. Közepesen gyorsan szárad, tetszik az ecsete, van benne kis golyó de a legjobb, hogy olyan jó az állaga/könnyű eldolgozni/szépen terül, hogy az hihetetlen. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert Sally Hansen alap- és fedőlakkot használok, és azzal minden tartós. Nagyon jó ennyi pénzért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 2.

katuska8

2013. április 5.

Nekem egy halvány lilás árnyalat van meg, 300 Ft-ért vettem egy 100 Ft-osban. Nagyon jól fed már 1 rétegben is. Olyan a színe, amilyen üvegen keresztül és könnyű használni az ecsetét. Nem figyeltem meg eddig, hogy milyen tartós, de az biztos, hogy nem pattog le egy nap után. Hamar megszárad. 3-4-szer kentem eddig a körmömre, de nem száradt még be, pedig a 100Ft-osban kapható körömlakkok van, hogy 1 használat után is beszáradnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.