Calzedonia

Ár:   400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Calzedonia márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogibooo, az összetevőket feltöltötte: bucu, Módosítva: 2013. november 25.

Lelőhely:   Calzedonia márkaboltok

Calzedonia parfüm.

Doll66

2014. július 10.

Na, ez aztán tényleg tartós! És abszolút nem bőrközeli! Konkrétan ki kellett jönnöm az üzletből, annyira rosszul lettem tőle, pedig nagy barátja vagyok az édes, gourmand, tartós illatoknak.Nem nekem való.Talán fiatalokon nem annyira közönséges.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 10.

nyarigabi

2014. július 9.

Nagyon édes, púderes illat, nem igazán jött be. Nekem nem volt tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

Nagyon édes, púderes illat, nem igazán jött be. Nekem nem volt tartós.

klau810614

2013. október 14.

Nagyon tartós,édes,cukorkás illat.Megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 14.

Nagyon tartós,édes,cukorkás illat.Megéri az árát!

moldvaieva

2013. szeptember 29.

Valami nagyon jó ez az illat.. !
Nem is olyan drága és tényleg nagyon csajos,dögös kis illat mindenképpen *5 !
Sajna már nem lehet kapni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Valami nagyon jó ez az illat.. !
Nem is olyan drága és tényleg nagyon csajos,dögös kis illat mindenképpen *5 !
Sajna már nem lehet kapni...

heineken_0116

2013. szeptember 1.

Nagyon finom édes illata van *.* szerelem volt első érzésre! sokáig tart másnap reggel is érzem a csuklómon. Ami az árát illeti kint olaszországba 28 euró volt, úgy látom hogy itt 5000 alatt van ?! mert akkor kicsit ráfizettünk:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

heno

2013. március 15.

Én egy 5000 forint vásárlás felett kapsz egy parfümöt kedvezménybe kaptam...és hát szerintem szupi az illata...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 15.

bagotaizsoltne

2013. január 24.

Bementem az üzletbe, megszaglásztam és megfogott, édes, kipróbálásra fújtam magamra, még este is éreztem, megszereztem. Imádom az illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

vivienne30

2013. január 19.

Nagyon kellemes, édes illata van. Engem azonnal elvarázsolt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

Nagyon kellemes, édes illata van. Engem azonnal elvarázsolt. :)

nikilane

2013. január 17.

Egyik barátnőm mutatta ezt a parfümöt. Nagyon finom édeskés illata volt, akkor azonnal azt vágtam rá, hogy pez cukorka illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Limonene, Linalool, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone