Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2013. április 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, tartós körömlakk.

Kiszerelés: 12 ml

luckyschr

2015. november 14.

Nekem két félém is van. Mindkettő fluoreszkálós, de ez egyik rózsaszín, a másik kék színű az üvegben. Azért írom, hogy az üvegbe, mert felkenve alig látszik a színe, talán két rétegnél talán látszik, hogy rózsaszínes vagy kékes. Sötétbe tényleg fluoreszkál, nagyon tuti :) Mindkettőnek teljesen más a kinézete, nem olyan mint a képen.
Az egyik zavaró dolog nálam, hogy mintha szemcsés lenne a körömlakk. Gondolom, az lehet a fluoreszkáló cucc benne, de olyan érdekesen néz ki, mikor kiveszem az ecsetet az üvegből, és aprócska fehér pontok vannak a lakkban.
Nekem viszonylag gyorsan szárad, persze nem a legtökéletesebb. Elvagyok vele, nem feltétlenül a kedvencem, de kipróbálnék belőle egy rendes színt is, nem csak egy ilyen átlátszót.
Más kommentben olvastam, hogy más a szaga, mint általában a körömlakkoknak, és tényleg. Nem a legkellemesebb illat, de nálam annyira mindegy. De az összetevői engem meggyőztek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 14.

Nicolett022

2015. március 16.

Nagyon lassan szárad, ami nálam nagy hátrány, két réteg kell belőle, hogy ne legyen csíkos és foltos. Csak azért kapja meg a 3 csillagot, mert 6 napot bírt fedőlakkal együtt és szép színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 16.

Wr.

2015. március 9.

Ajándékba kaptam a 13-as számú hideg tónusú, sötétlila árnyalatot, ami felkenve sokkal kékesebbnek tűnik, de nem baj. Szép, intenzív színe van, az is tetszik, hogy az üvege alma formájú, bár azon már igazán nem múlik:D A körömlakk szaga kicsit másmilyen, mint a legtöbb fajtának és egy rétegben felkenve nagyon gyenge volt a szín úgyhogy eleinte azt gondoltam nagyon silány minősége lesz, de végül is feleslegesen aggódtam. 2 rétegben felkenve mindenféle alap vagy fedőlakk nélkül elég strapabírónak ígérkezik, eddig még egyáltalán nem sikerült levernem a kezemről, ami csodának bizonyul, mivel nálam ilyenkor az Avonos lakkok is kezdik már feladni a harcot. Egyenlőre 5 csillagot kap, aztán később meglátom meddig bírja a strapát és mennyire lehet lemosni és az alapján még lehet módosítom ezt a számot.

Update: 5 napig is kibírja bár elég lassan szárad. De ÖT nap, ezt még egy lakkal se sikerült elérnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

Lassunyuszi

2013. július 23.

Egy fedőlakkom van tőlük. Nekem nagyon bejött. 300Ft-ért vettem. Rettentően lassan szárad, szóval csak 3 pontot tudok neki adni, de nagyon-nagyon tetszik, úh asszem megkapja a 4-et :)

róla van szó: http://sakklakk.blogspot.hu/2013/07/nyuszi-ul-fuben-avagy-charm-limit.html

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Dana1983

2013. április 19.

Ezt a lakkot egy kisvárosban vettem kb. 250 Ft-ért. Nálunk a képen látható mágneses verzió nem kapható, csak a rendes lakkok. Én fukszia színűt választottam, ami a 21-es szám alatt fut. Felkenve egy rétegben csíkos, két rétegben már nem. A színe gyönyörű! Az állaga lehetne hígabb, mert elég ragacsos. Elég lassan szárad. Az egyik kezemen tettem rá fedőlakkot, ettől megváltozott egy kicsit a színe, de így is nagyon jó. Másnap reggelre a fedőlakkos körmöknek semmi baja nem lett, míg a fedőlakk nélküliek párnanyomatosak lettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 19.

Hidratálók: Ethylene Glycol