Bradoline

Ár:   649 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: kawa.kriszta, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Lelőhely:   Rossmann
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Púder illatú parfüm, kapható a drogériákban.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 790 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: 30 ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
pirospipacsocska

2019. július 26.

Először a spray változatát próbáltam ki,aztán vettem meg a parfümöt.Szerintem egy kellemes,rózsás szappan-tisztaság illata van.Sajnos semmiképpen nem nevezném ezt púder illatnak,pedig megrögzötten keresem a púder illatú termékeket!Ami nagy előnye,hogy nem fájdul meg tőle a fejem,és az ára meg egyenesen szuper!Szóval most úgy érzem,hogy ebben a nagy hőségben ez egy jó kis illatocska.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

LilyS

2019. május 19.

Csomagban vettem akciósan a roll-on dezodorral együtt. Annyit biztosan el lehet mondani róla, hogy jobban sikerült, mint a társa. Szerintem az illata inkább púderes, mint rózsás, nem tolakodó, tiszta hatást kelt ha módjával használja az ember. Nem lesz a kedvencem az biztos, de egynek a szürke mindennapokra teljesen megfelelő. Elég tartós, nem kell sok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

Jeg79Virag

2019. április 1.

Nekem nem a kedvenc illatom és valószínűleg nem is lesz az. Édesanyám szereti nagyon, ezt használja, így kénytelen vagyok együtt létezni ezzel az illattal olykor, ám számomra nagyon édeskés, émelyítő, ezért taszító. Egy igazi jó púderes illat nem ilyen! Ha észreveszem, hogy fújja, akkor menekülök. Azért, ha látom, hogy fogyóban van neki, akkor megkapja tőlem, mert nálam ő az első! :) Amúgy nagyon nem bánnám, ha más illatra váltana...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Piscinke

2018. október 26.

Egyszer, már jó pár hónapja vettem kb. 600 Ft-ért a Rossmann-ban. Eddig nem vitt rá a lélek, hogy munkahelyen viseljem, tartottam tőle, hogy nagyon "olcsó" hatása lesz, de végül ma ez volt rajtam, és hát kb. felért egy - a legjobb értelemben vett - áll-leeséssel. Simán megállná a helyét bármelyik neves márkacsalád tagjaként. Egyedi, finom, szolid illat, főként púderes, némi "gumibabás" beütéssel. Hú, nagyon tök jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 26.

Heine

2018. július 29.

Ez borzasztó, üvegbe zárták a világ összes nagymamájának összes romlott púderét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

riaraven

2018. január 19.

Anyukám használta ezt egy időben. Nekem tetszett. Semmi extra, de olyan kis aranyos illat, ha nem visszük túlzásba a fújogatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Bubus06

2017. augusztus 30.

Szegényke, én azért megvédem őt. :) Sokan bírálják itt krémmánián, de azért meg kell hogy említsem, hogy egy közepes méretű városban (ahol én lakok), van 4 Rossmann. és MINDEGYIKBEN üres volt a polc már napok óta. Ma véletlenül eldugva találtam meg az egyikben, de már akkor is csak egy darab volt ott. Most vagy rögtön lecsapnak rá tényleg a nénikék, vagy igazából nagy rajongótábora van csak lehet hogy ők nem krémmániáznak..:D
Én is régóta kiszerettem volna próbálni.

Hát nekem nagyon tetszik. :) Olyan kis aranyos, 'bocsánat hogy élek' illat, HA 1-2 fújást ejtünk magunkra. És nem is szabad többet, mert így önmaga és mentségére szóljék hogy tartós és erőteljes, éppen ezért elég belőle kevés is. Szerintem akkor érdemli meg egy parfüm a PARFÜM nevet, ha nem kell az egészet magunkra locsolni belőle hogy illatoljon valamicskét. Engem nagyon szokott idegesíteni ez.

Olyan ez a kis Charme, mintha egy érvényesülni vágyó nő lenne, aki más emberek között alig meri hallatni a hangját, mert azt érzi hogy nem olyan jó és különleges mint a többiek, vagy nem érdekli másokat az ő szava vagy jelenléte, pedig legbelül igenis értékes. Én nagyon tudok azonosulni vele. :)

Egyébként szerintem sem púder illat..De akkor is valami bőrbesimuló tisztaság, frissen mosott ruha, vagy éppen most zuhanyoztam le illat, és tényleg kellemes, ha keveset fújunk magunkra. Tényleg szigorúan fontos szabály ez nála.
Örülök hogy megvettem. Iskola napokra is jó lesz társnak. :) És úgyis csak akkor érzik majd rajtam az emberek, ha közel vannak hozzám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Én is régóta kiszerettem volna próbálni.

Jelizz

2016. október 13.

Olcso,efynek elmegy tipus... egyszeru puder illatu kis cucc nem nagy dolog. Nem veszem ujra :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 13.

mooo

2015. november 17.

Tudom, hogy ízlések és pofonok különböznek, én elhiszem, hogy valakinek tetszik ez az illat és őszintén megvallva bennem is ébreszt egy kellemes nosztalgikus érzést....kedves idős nénik kendőben, drága nagymamám.....csak egyet szeretnék kérni mindenkitől: NE NEVEZZÜK MÁR EZT PÚDERILLATNAK!!!!!
Szagoltam már ennél sokkal tolakodóbb és "közönségesebb" hatást keltő méregdrága parfümöt is, nem azt mondom,hogy büdös, de sajnos még "tisztaságillatnak" sem merném nevezni. Ami igazából elsőre beugrott róla az a Camea hajlakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 17.

luckyschr

2015. augusztus 16.

Anyukám nyert két üveggel is. Hááát...nekem semennyire sem tetszik. Ahogy a többi kommentet olvasom, nagyon mamás illat és igazat adok. Biztos van akinek tetszik, de én a virágos, gyümölcsös, friss illatokat szeretem. Valakinek biztos tetszik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

Hidratálók: Propylene Glycol