Bradoline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Kittyki

2019. július 22.

Nekem tetszik az illata. A hatása max 1-2 óra de nem is vártam tőle többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 22.

Nekem tetszik az illata. A hatása max 1-2 óra de nem is vártam tőle többet.

pirospipacsocska

2019. július 20.

Megszállottan keresem a púderes illatokat.Golyós izzadásgátlóban már megtaláltam a tökéleteset:Borotalco original! 😊De szerettem volna valamilyen parfümöt,testpermetet is venni még,ezért pénztárcámat kímélő megoldásként esett erre a Charme dezodorra a választásom.Sajnos azért púderesnek nem mondanám az illatát,inkább olyan szappanos tisztaság illata van.Viszont kellemes,és tartós ,nem orrbavágós! a nyakamra,és pólómra fújva.Az ára(450 Ft)meg aztán végképp baráti.Szóval a Borotalco mellé egy jó kis kiegészítő megoldás lett számomra,mint “testpermet” 😁.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 20.

juditkaa70

2019. április 1.

Szeretem az illatát,viszont annyira erősen parfümös,hogy kiütéseket okoz a bőrömön. Ezért sajnos le kell pontoznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 1.

Jeg79Virag

2019. április 1.

Nekem nem a kedvenc illatom és valószínűleg nem is lesz az. Édesanyám szereti nagyon, ezt használja, így kénytelen vagyok együtt létezni ezzel az illattal olykor, ám számomra nagyon édeskés, émelyítő, ezért taszító. Egy igazi jó púderes illat nem ilyen! Ha észreveszem, hogy fújja, akkor menekülök. Azért, ha látom, hogy fogyóban van neki, akkor megkapja tőlem, mert nálam ő az első! :) Amúgy nagyon nem bánnám, ha más illatra váltana...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Hecate

2018. április 8.

Nagyon szeretem a nőies illatát és a kedvező árát, valamint a diszkrét csomagolását. Akkor érdemes venni, ha egyben van a parfümmel. Nem egy verhetetlen izzadásgátló, olyan hatását nem nagyon éreztem, ám kellemes illatalap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

szea

2017. február 9.

Az illata nagyon finom, parfümös, izzadásgátlónak nem a legjobb, de tartós jó illatot biztosít, ha nem sportolsz vagy izzadsz le napközben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

flowing

2017. január 9.

Nagyon szeretem mert az illata bármilyen parfüm mellett megfér. Izzadásgátló hatása gyakorlatilag nincs, de az alumíniummentes dezodorok között jónak számít szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

NadjaBlue

2015. szeptember 24.

Sajnos dezodorként nem valami hatékony, főleg nem egész napra. Az illata fújás után nagyon erős, de később kellemes, diszkrét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

apokrif

2014. november 6.

Vettem belőle régebben és szerettem is, elsőre volt valami kellemetlen, erőteljes szaga ami aztán pár perc alatt elillant és egyszerű, visszafogott, púderes illat maradt utána. Ezen felbuzdulva újravettem, és meglepetésemre teljesen más eredményt kaptam, nem akart valahogy eltűnni belőle az a karakteres szag ami az elején érződött csak az elsőnek, el se tudtam használni. :/ Lehet, kifogtam valahogy egy hibás darabot (bár nem értek hozzá hogy tud-e ilyesmi egyáltalán az lenni, csak gondolom), mindenesetre elvette a kedvem tőle egy életre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

timity

2013. június 21.

Hatástalan, gagyi hatású, árban is olcsó, rossz összetevős, kissé "szagos" spray. Ajándékcsomagban volt egy semmit nem érő deóval.. Nem szerettem! Alapból nem vagyok oda az ennyire erős púderes illatokért, ezért főképp nem! Mivel úgy kaptam, igazságtalan lenne teljesen lepontoznom, de magamtól egy forintot sem adnék érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.