Chat D'or

Ár:   599 Ft és 1899 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 830 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lipstick, Módosítva: 2014. március 10.

Ár:   599 Ft és 1899 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 830 Ft

Illatkategóra: virágos-gyümölcsös illat

Illatösszetevők: szilva, barack, jázmin, liliom, gyöngyvirág

Ár: 1 830 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: andian
Állapot: használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel, posta
Aoba

2019. november 10.

Máig van egy fél üveggel. Igazán szeretem a nyári estéken. Tartóssága nem a legjobb, így inkább testpermethez hasonlítanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 10.

Asianlover

2018. április 5.

Azt írják, Taj Sunset hasonmás, de szerintem ez Sunset Heat. Tökéletes kis nyári illat, szuper áron. Aki szeretné feleleveníteni a 10-15 évvel ezelőtti Escadás időket, azoknak bátran ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Annus1345

2017. szeptember 25.

Imádom az illatát! Tartós, vidám, édes, gyümölcsös. Fehérváron vettem 1000ftert és nekem annyira bevált, hogy már 10et biztosan elhasználtam. Hajra fújva még tovább megmarad, bár én bőrön, ruhán is órákig érzem.
Tartóssága miatt elég kevés belőle, így nekem a kicsi akár 1-1½ hónapig is kibírja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Zoe444

2016. december 14.

Imádom az illatát, magamnak és egyik kedves barátnőmnek is vettem egyet, mivel neki az eredetiből volt egy 8 ml nem nagyon szerette volna elhasználni, mert annyira tetszett neki, amikor megszagoltam az eredetit, akkor egyből elkezdtem egy utánzat után kutakodni és szerencsére rá esett a választásom. Mivel nagyon olcsó, isteni az illata (gyümölcsös, trópusi,egzotikus), óriási kiszerelésben kapható és sokáig érezni, ennél fogva kifogástalan. Barátnőm és én is előszeretettel használjuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 14.

vatsafi

2014. november 3.

Nagyon kellemes gyümölcsös illata van, és bátran fújkálhatom, alig fogy az üvegből (mellesleg az is tetszik). A bőrömön sajnos eltűnik a gyümölcsös illat, és egy szintén kellemes, de teljesen más jellegű, édeskés, vattacukros illattá alakul, mivel azonban nekem a gyümis tetszik, a hajamra szoktam fújni, mert ott megmarad. Ár-mennyiség-érték tekintetében szerintem remek választás.
A csomagoláson található összetevő lista azonban nálam ennél "kicsit" részletesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 3.

katuska8

2013. július 28.

Nekem ez a téli parfümöm. Még keresztanyumtól kaptam, mert neki nem tetszett az illat. Én szeretem az ilyen illatokat, szóval szívesen használom is, viszont néha már untam a télen. Szerintem közepesen tartós, és ahogy látom az előttem véleményezőktől még olcsó is, szóval abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

vanillacaramella.sweet

2013. május 15.

Ez az Escada - Taj Sunset utánzata. Nagyon klassz, tartós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 15.

Ez az Escada - Taj Sunset utánzata. Nagyon klassz, tartós. :)

melcsika

2013. február 3.

Nagyon jó illata van és nekem sokáig elég a 100 ml. Már több mint egy éve meg van. Igaz nem midig ezt használom, de akkor is. Én még 1490 Ft-ért vettem egy parfümériaszerűségben. (Itt leginkább utánzatokat lehet kapni.) Az eredetijét nem tudja véletlenül valaki?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

Delenalove

2013. január 5.

Egyik karácsonyi ajándékom.Féltem,hogy nem lesz jó illatú,mert meglepetés volt,de kellemesen csalódtam:) Sejtettem,hogy másolat,de igazából nem érdekel,mert jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 5.

Csibecsont

2012. december 28.

Nemrég lehetőségem volt megszagolni, nagyon finom illat! Sok utánzatnál érzem a "bóvli" szagot, ennél nem. Az igazi escadahoz is nagyon hasonlít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance