Chat D'or

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 830 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lipstick, Módosítva: 2016. március 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 830 Ft

Naomi Campbell Cat Deluxe nevű parfümjének utánzata.

Ár: 1 830 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

kzmdra

2020. március 21.

Szeretem ezt a parfümöt. Amikor ezt használtam, többen is megkérdezték, hogy Naomi Campbell Cat Deluxe parfümjét használom e. Tényleg olyan illatú és egészen tartós is. Az ára pedig lényegesen kedvezőbb. Sajnos egyre kevesebb helyen kapható, de ha belefutok, mindig veszek egy üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

Adrienn1024

2019. október 24.

Kellemes, Bruno Banani Womanra hajazó illat csak édesebb, fűszeresebb verzióban.Nagyon jó tavaszra, őszre, hűvösebb nyári napokra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Renipici96

2019. augusztus 24.

El sem tudom hinni, hogy ennyi penzert ilyen jo utanzatot lehet venni. Gondoltam,hogy hasonlitani fog ra, de hogy ugyanolyan... Hihetetlen 😁 tartosaga rajtam nagyon jo, meg 6 ora viseles utan is ereztem magamon 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

BrittaCooper

2019. május 25.

Érdekes, mert tini koromban megvesztem ezért az illatért, akkor volt eredetim belőle, aztán egy éve amikor megszaglásztam szinte elborzadtam, annyira nem az én stílusom volt, túlságosan a barackot éreztem ki belőle, most pedig újra megszerettem. Lehet, hogy évszakfüggő. Az utánzat amúgy jól sikerült, a tartóssága nem tökéletes, de ha ruhára is fújom, akkor elég tartós. Ezért nem pontozom le, mert az eredeti tartóssága is ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Regina26

2019. február 17.

Ügyes copy. :D Nekem nagyon bejött és még olcsó is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

Ügyes copy. :D Nekem nagyon bejött és még olcsó is :)

adrica

2018. február 14.

Én erre az illatra nagyon haragszom! De tényleg. Ma vettem egyet a kínaiban, hogy majd meglepem Apát vele Valentin nap alkalmából, és majd leszek én is szexy-Lexy. Kipróbálom, hát nem működik jól a fújókája. Visszarongyolok, csere. Még jó, hogy az utcán kipróbáltam, mert annak meg más illata volt. Mondták, hogy oké, biztos régi. Kicserélték. Haza megyek magamra fújom, és nem, nem jött az a várva várt édes finomság. Csak jó erős alkohol szag volt, és valami kis fűszeres-citrusos valami. Nagyon mérges voltam, mert tudtam, hogy ennek nem ilyen illatúnak kéne legyen. Addig addig felhúztam magam, míg visszavittem ezt is és inkább levásároltam valami "hasznos" dologra, vettem egy mosóport, ami mindig is kell. Ilyen hülyét még nem csináltam magamból, de nem szeretem a pénzszórást. Ez még a wc-be sem lett volna jó. Hol van az az édes fűszeres illat, amit ígért? Amit kerestem. Most jelen pillanatban úgy állok, hogy vagy megveszem majd magamnak az eredetit, de nem lesz gagyi illatú vackom, vagy nem lesz semmi. Egyenlőre a semmi mellett voksolok, hisz kinyitom a szekrényt és azért jócskán akad valami amit magamra tegyek. Nekem most nem jött be az olcsó hús, de legalább nem dobtam ki pénzt az ablakon. Ja, tartóssága se volt. Max. egy óra volt, ha nagyon szagolgattam ahova fújtam. Viszont köhögtem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

tothbernadett

2017. január 28.

Egy kínai boltban vettem pár éve, azóta már láttam száz forintosokban, fodrászkellékesnél is, és újból be fogom szerezni. Volt szerencsém az eredetihez, valószínűleg nem tudnám megkülönböztetni a kettőt, annyira jó koppintás. Tartóssága átlagos, de én az eredetit sem mondanám túl tartósnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

josephine0506

2015. november 15.

Imádom az illatát! Anyukámtól kaptam még vagy 5 éve a legelső üveggel, azóta mindig beszerzek belőle egyet, ha kifogy. Tartósságát tekintve lehetne tartósabb, de ez múlik a bőröm aznapi állapotán is. Tehát néha jól érződik még este is, viszont sokszor előfordul, hogy 2-3 órával a felfújása után nem. Nekem egy 4-est mindenképpen megér :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

bogica26

2014. november 28.

Én szerettem de nagyon. Csak különleges alkalmakkor használom annyira különleges ilat. Legalábbis számomra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

victorika

2014. november 21.

Cat deluxe by gagyi! Viszont nagyon tartós! Én ajándékba kaptam, furcsán nézegettem, majd azért csak kipróbáltam, és nem bántam meg! Hirtelen kifújva csak hasonlít az eredetire, majd mikor enyhül az illat, már meg sem lehet különböztetni az eredetitől... legalábbis nekem ezt súgja az orrom. Szerintem szupi!

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance