Chat D'or

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 830 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2012. október 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 830 Ft

Ár: 1 830 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Hecate

2020. március 22.

Szerintem ennél a terméknél nagyon számít a bőrkémia. Naomi Campbell parfümimádó vagyok. Az én bőrömön szinte tökre olyan, mint az eredeti, talán az édes-krémes vonulat gyengébb egy fokkal, mert van némi szappanillat felhang, szóval picit kevésbé kifinomult, ám rajtam nem nagy a különbség. (Próbáltam egyiket-másikat a kezeimre fújkálva, úgy teszteltem.) Jó az üvege, a mennyiség, az ára. Én is ritkábban látom már forgalomban, de szerencsére van belőle és az eredetiből is. Viszont az eredeti Naomi parfümhöz képest, vagy csak bármely parfümhöz elvártan nem érzem tartósnak, (ezért a 2 csillag) - bár mentségére: lehet csak az orrom szokja meg más talán érezné még rajtam, de ezt az utánzatot csak itthonra használom, amolyan kedvfokozó fújkálónak. Arra megfelel. (Nekem továbbra is az eredeti Campbell parfümök a kedvenceim és a Naomagic által ihletett White Magic.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 22.

adrica

2018. február 14.

Ma kipróbáltam, és máshol olvastam, hogy ez a Naomi Campbell Cat Deluxe at Night utánzata. Szerintem gyártócégen belül egy másik parfijukra jobban sikerült az utánzat, még pedig a Chat D'or So Nice nevű parfümben. Nem is értem, hogy egy cégen belül miért van két utánzat egy parfümre. Mert ez sem a Naomi Campbell Cat Deluxe, sem a Naomi Campbell Cat Deluxe at Night parfüm illat. Ez egy teljesen más, ami nem rossz, de nem az. Ez egy frissebb, szappanos-fűszeres, könnyűcske, mert tartóssága nem sok volt. Aki venni szeretné, szerintem minimum próbálja ki, de ha lehet többször, akkor talán nem lesz felesleges vétel. Akinek nem inge, ne vegye magára. Ízlések egyéntől függőek, lehet, hogy tetszik valakinek. Az én bizalmamat nem nyerte el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

Csibedli

2016. november 17.

Az illata szerintem nagyon finom, de sajnos olyan hamar elillan, hogy szinte a fújás után már nem is érződik. Az ára csodás, a kiszerelés nagysága szintén, de nem sok értelme van egy parfümnek, amit nem lehet érezni. Sajnos csak 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

Lory

2014. november 29.

Ha már valaminek az utánzatát készítik,legalább egy picit hasonlítson már az eredetire:( Az eredetije egy édes-krémes,csajos illat,míg ez egy szúrós,kellemetlen valami,a szappanszag és a mosószerszag közt valahol félúton.Kifinomult orr sem kell hozzá,hogy érezzük a döbbenetes különbséget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 29.

izus1211

2014. július 23.

Tartósságra olyan 3-4*-os szinten van, viszont a kiszerelése (75 ml) és az ára(790 Ft) eléggé jó. Nem volt kedvem Rossmannozni, DM-ezni..és ő lett a megoldás a parfüm dilemmámra :) kíváncsi vagyok hogyan alakul a "kapcsolatunk". :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 23.

Erika80

2013. december 21.

Egyszer vettem magamnak egyet, de nagyon nem jött be az illata. Számomra nagyon gagyi hatásúnak tűnt. Az eredeti parfümöt nem ismerem, így azt sem mennyire hasonlít rá ez, de volt egy pár tizenezres illat, ami a bőrömön való tesztelés során abszolut vesztes volt. (Sem az illata nem volt nyerő, sem a tartóssága, mégis sokba került.)
Szóval nekem nagyon nem tetszett ez a Noemi Caramell illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 21.

Szóval nekem nagyon nem tetszett ez a Noemi Caramell illat.

cslb

2013. október 12.

hamar elillan az illata.. nem is túl kellemes..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

hamar elillan az illata.. nem is túl kellemes..

Chi-Annie

2013. július 15.

Én nagyon szeretem, az eredetire nem költenék viszont ez az utánzat szinte teljesen ugyan olyan. :) Az illata nagyon tartós. Kár, hogy vidéken nem látom sehol...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

zdoreebaba

2012. szeptember 3.

Már vagy 5 éve 30 ml-esbe használom. Az ára elég olcsó volt, de az illat és a kinézet megfogott. A Naomi Campbell Cat Deluxe parfümöt kerestem, de ahelyett ezt adták, ami számomra nem okozott egyáltalán csalódást. A Rossmannban még olyan kedvesek voltak, hogy az igazi Naomi perfümről a pompom-ot odaadták ajándékba és rátehettem a hamisnak kikiáltott Luna-ra!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance