Chat D'or

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 830 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lipstick, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 830 Ft

Aquolina Pink Sugar jellegű illat.

Ár: 1 830 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Erika80

2018. december 9.

Én a kimondottan vattacukor illatú parfümöket nem szeretem, de ebben az illatban van egy kis játékosság. Nem arcbavágó vattacukor és kész, hanem egy kissé gyümölcsös. Ettől függetlenül nem az én illatom, az biztos, de megérdemli a 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

Airina

2018. február 22.

Nagyon édes illata van - jó értelemben. Nagyon szeretem, és tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Nagyon édes illata van - jó értelemben. Nagyon szeretem, és tartós is.

Zsepi88

2017. február 20.

Édes, finom ,egész tartós. Viszont nem hasonlít szerintem a Pink Sugarhoz, inkább málnafagyi érzését kelti bennem. Néha-néha fújkálom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

helmo75

2016. június 29.

Másolat.Illata tartós.Tini lányom nagyon szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 29.

Másolat.Illata tartós.Tini lányom nagyon szereti.

pinky001

2016. május 3.

Azt hittem sokkal kisebb lesz. Kellemeset csalódtam, amikor kibontottam. Jó sokáig elég lesz. Messziről érezni, és nálam nem a vattacukorhoz, hanem a fagyihoz hasonlították. Már jó ideje csak ezt használom. Tartós, és sokan dicsérik. :)
Ma a "kedves" is megdicsérte, szóval imádom.. :D

Update: A "kedvessel" egyenlőre elváltak útjaink, és a parfümöt is lecseréltem. Az elmúlt időben, ha beleszagoltam újra, hogy hátha megint egymáséi lehetünk, legalább a rá emlékeztető parfümmel, elkapott a hányinger... Hát, úgy látszik megmarad emléknek. Az biztos. hogy utánzat, gatyika parfümnek tűnik, de extra tartós, ami plusz pont volt nálam.

A szép, édes emlékek miatt marad az 5 pont, szerettem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 3.

Ma a "kedves" is megdicsérte, szóval imádom.. :D

A szép, édes emlékek miatt marad az 5 pont, szerettem. :)

Eriii

2016. március 7.

Rajtam malnas illatfelho, meg elviselhetoen edes, de az eredetihez egyaltalan nem hasonlit. Teljesen mas kategoria, ez inkabb gyumolcsos, az eredeti pedig tenyleg vattacukor es vanilia. 3csillag, mert eleg tartos es edes, de semmi koze a ps-hoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

fodornoncsi

2015. december 21.

Én valamikor 13 éves korom körül kaphattam belőle egy üveggel, valami borzalmas Panadol lázcsillapító illata volt, a gyerekeknek való, kanalas verzió féle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 21.

MissC

2015. október 20.

Hát ez valami bűnrossz :( Ajándékba kaptam, mert szeretem az édes illatokat, de ez már túl édes, valahogy a cukros keveredik az alkoholos illattal, azt érzem, hogy megfulladok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

szani8

2015. április 21.

Nagyon kellemes illata van, nem az a túlfűszerezett. Könnyed, édes, imádom!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 21.

Nagyon kellemes illata van, nem az a túlfűszerezett. Könnyed, édes, imádom!:)

renci011

2013. november 26.

Nagyon tetszik az illata, bár nálam a vanília dominál, de imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

Nagyon tetszik az illata, bár nálam a vanília dominál, de imádom! :)

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance