Chat D'or

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 830 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. március 10.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 830 Ft

Ár: 1 830 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Kendralinx

2017. február 8.

Nagyon erős megéri az árát és mivel én eredetit is próbáltam felér vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

Nagyon erős megéri az árát és mivel én eredetit is próbáltam felér vele

Bnemrita

2014. augusztus 26.

Az eredeti ezerszer jobb, higgyétek el! Viszont érdekes módon ez tartósabb! Így 3 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

Erika80

2014. június 9.

Az eredeti illatot én sem ismerem, de az biztos, hogy ez az utánzat egy nagyon kellemes és friss illat. Amikor magamra fújom olyan, mintha körbelengne a természet illata, a tiszta és üde levegőjű erdőé egy kis lágy szellővel. :) Ez így vicces, de annyira ez jelenik meg bennem amikor magamra teszem!
Nekem nagyon megtetszett. Egyszerűség és frissesség jellemzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 9.

Nekem nagyon megtetszett. Egyszerűség és frissesség jellemzi.

Nico1984

2013. szeptember 10.

Az eredeti illatot sajnos nem ismerem, így nincs összehasonlítási alapom. Ez viszont kellemesen friss, citrusos illat. És elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance