Chat D'or

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 830 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lipstick, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 830 Ft

Vanilia illatú női parfüm.

Ár: 1 830 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

elvanui

2019. szeptember 1.

Ajándék része volt, u.ilyen testápolóval meg luffákkal vagy mikkel. Hát ahogy nézem, a Vanilla Fields hasonmásának kéne lennie, ahhoz szerintem köze nincs, az sokkal púderesebb, pézsmásabb. Ez inkább ilyen süteményes vanília. A testápoló sajnos ragad, de ezt ilyen alvós- meg ágyneműillatnak elfogyasztom majd, ha jönnek a hidegebb esték. Egyáltalán nem rossz, és olyan edt-s tartóssággal bír. Egyszerű, édes piskótaillat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Mijauuu

2016. szeptember 26.

Volt egy vaníliás időszakom, egy barátnőmnél láttam ezt az utánzatot, aztán kipróbáltam. Sajnos az eredetit (Vanilla Fields by Coty) már nem volt alkalmam kipróbálni, mert akkor már nem lehetett Magyarországon kapni. Ebből 2-3 üveggel el is használtam, nagyon szerettem, olyan tipikus finom édes vaníliás (süti ) illat. Volt amikor meg is jegyezték a héven, hogy mi ez a jó vaníliás süti illat? Biztos a néni sütött sütit... aztán a néni leszállt a következő állomáson, de az illat továbbra is ott maradt. :) Volt még több hasonló sztori is. :) Tartósnak viszont nem mondanám, ezért a mínusz egy csillag.
Már nem ezt használom, csak néha-néha, esetleg fújok a ruhámra.
Elég sok vaníliás próbálkozásom volt, de az édes vaníliás kategóriában ennél jobbat még nem sikerült találnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Már nem ezt használom, csak néha-néha, esetleg fújok a ruhámra.

szalamander

2015. november 25.

Egyszerű vanília illat, és bár kétségtelenül hű a nevéhez, de nem tud többet. Ha valaki hosszú időn át viseli, igen hamar megunhatja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 25.

vanillacaramella.sweet

2014. január 3.

Ahogy a neve is írja, tényleg annyit ad, kellemes, "puha", tiszta vanília illat. Viszonylag tartós is (2-3ó). Egy időben szerettem, hogy ilyen egyszerű, de finom. :) Még van egy pici belőle. Nem olyan, mint P.Sugar. Én szeretem még most is, csak már bonyibbra is vágyom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 3.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance