Egyéb

Ár:   14 400 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beautygirl80, Módosítva: 2020. szeptember 2.

Ár:   14 400 Ft
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Egy komplex szépségápolási étrend-kiegészítő 9600 mg hidrolizált kollagénnel. A kollagén mellett további hat olyan aktív hatóanyagból áll, melyek mind a bőr feszességét támogatják: elasztin, C-vitamin, hialuronsav, cink-laktát, A-vitamin, biotin. A Collagen Cocktail kiváló minőségű európai kollagén-peptidet és elasztin-peptidet tartalmaz. A kollagén és elasztin peptidek a sima kollagénnel és elasztinnal szemben gyorsabban, hatékonyabban szívódnak fel, a szervezet számára fokozottabban hasznosulnak.

4 ízben kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

eesztike

2020. szeptember 28.

azt hiszm, hogy collagén coktél rajongó lettem :) a bőröm száraz és elég sok bajom vele amiatt; használtam m indenféle krémet, csak arra nem gondoltam, hogy belülről hidrtaáljam; imádom ezt a folyékony kollagént, mert eégsz jó az íze, és a bőröm érezhetően puhább lett, plusz a hajam is sokkal szebb lett!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Kecu

2020. szeptember 1.

a türelem szép bőrt terem! legalábbis szerintem. ha csak pár hétig használod, nem lesz olyan látványos, viszont hosszú távon csodát tesz! én lassan fél éve használom. Mikor 2 hétre egyszer abbahagytam (elfeleejtettem újat rendelni), éreztem a bőrömön a hiányát. valahogy nem volt olyan az arcom.. Szerintem szuper termék és az íze is teljesen rendben van! A limeos a kedvencem. És ahhoz képest, hogy mennyi kollagén van benne, szerintem neem drága!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Anna777

2020. szeptember 1.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Lassan két éve használom, rendszeresen. A bőröm feszesebb lett, a narancsbőröm is halványodott, nőtt a hajam és körmöm is. Anyukámnak a dekoltázsa lett sokkal szebb és már az ízületi problémái csökkentek. Csak ajánlani tudom, de legalább 3 hónapig inni kell. Több terméket kipróbáltam, de ebben van a legtöbb hatóanyag és az ára is kedvező a többi termékhez képest. Szerintem én mindig inni fogom. A kollagén fogyasztása az életem részévé vált. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

tabi96

2020. augusztus 18.

Sokat szemeztem vele de végül ajándékba kaptam 2 üveggel. 3 hete használom. Látszólag semmi változást nem látok magamon de nem is a ráncaim eltüntetése miatt fogyasztom hanem a narancsbor minimalizálására. Szerintem borzalmas a szaga és az íze(nekem gyümölcsös van). Alig bírom lenyelni, nagyon sűrű már már szinte hányás íze van de gyorsan lehúzom és iszom utána jó sok szorpot/vizet. Azért adok 3*-ot mert elv 1 hónap után kezd látszani a hatása(ahol én meg nem járok, és drága és rossz íze van).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

csillamilla

2020. augusztus 14.

Én elsősorban a ráncaim miatt rendeltem, arra nem is gondoltam, hogy a hajam is elkezd majd dúsulni tőle :) bár tényleg kicsit fura az állaga és olyan szokatlan az íze is, de szerintem egyáltalán nem vészes. A hatása bőven kárpótol ezért, mert kábé mindenhol szebb lett a bőröm tőle, valahogy simább. és megjelentek a babahajak a homlokomnál, szóval én tuti rendelek még!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Vmoni93

2020. április 29.

Nekem sajnos nem hozott valtozast. Biztos nem artott de ahhoz kepest nagyon draga. Vannak jobbak is a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Rudelf

2019. április 14.

Kipróbáltam már sok túlhypeolt vitamint (Magic Hair, Revalid stb) nálam egyik sem ért semmit, viszont ez a kollagén csodákat tesz mindig. A hajam és a körmöm olyan gyorsan nő, hogy nem győzöm ápolni közben, a bőrömön is érzem a különbséget. Ajánlom mindenkinek, mert amennyit ki tud adni az ember a semmit nem érőekre, abból simán összegyűlik ennek az ára.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

KatieWhite

2019. április 7.

4 üveggel elfogyasztottam, semmilyen hatását nem vettem észre.
azért adok 2 csillagot, mert biztosan ért valamit, de ár-érték arányban borzasztóan drága......pedig nagyon bíztam benne :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

4 üveggel elfogyasztottam, semmilyen hatását nem vettem észre.

laszlobrigi04

2019. február 8.

Abszolút hatásos, a hajam (is) dupla olyan erős lett, mint volt. A -1 csillag az íze és az ára miatt jár, a barack ízűt próbáltam, hát nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

kiskata933

2018. augusztus 7.

Az íze számomra borzalmas sajnos. Viszont a bőrömmel már másfél hét után csodát művelt! Egyszóval bevált, megéri az árát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Hydrolyzed Collagen, Fructose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate, Biotin

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A kollagénhez hasonló fehérje, a rostok fő alkotórészét képezi. Az elasztin állati testrészekből is nyerhető, és a kollagénhez hasonló hatást gyakorol a bőrre. Bőrön keresztül nem szívódik fel, a cégek reklámfogásként alkalmazzák a termékeikben.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.