Egyéb

Ár:   12 900 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beautygirl80, Módosítva: 2017. november 3.

Ár:   12 900 Ft
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Collagen Cocktail egy komplex szépségápolási étrend-kiegészítő 9600 mg hidrolizált kollagénnel. A kollagén mellett további hat olyan aktív hatóanyagból áll, melyek mind a bőr feszességét támogatják: elasztin, C-vitamin, hialuronsav, cink-laktát, A-vitamin, biotin. A Collagen Cocktail kiváló minőségű európai kollagén-peptidet és elasztin-peptidet tartalmaz. A kollagén és elasztin peptidek a sima kollagénnel és elasztinnal szemben gyorsabban, hatékonyabban szívódnak fel, a szervezet számára fokozottabban hasznosulnak.

Rudelf

2019. április 14.

Kipróbáltam már sok túlhypeolt vitamint (Magic Hair, Revalid stb) nálam egyik sem ért semmit, viszont ez a kollagén csodákat tesz mindig. A hajam és a körmöm olyan gyorsan nő, hogy nem győzöm ápolni közben, a bőrömön is érzem a különbséget. Ajánlom mindenkinek, mert amennyit ki tud adni az ember a semmit nem érőekre, abból simán összegyűlik ennek az ára.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

KatieWhite

2019. április 7.

4 üveggel elfogyasztottam, semmilyen hatását nem vettem észre.
azért adok 2 csillagot, mert biztosan ért valamit, de ár-érték arányban borzasztóan drága......pedig nagyon bíztam benne :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

4 üveggel elfogyasztottam, semmilyen hatását nem vettem észre.

laszlobrigi04

2019. február 8.

Abszolút hatásos, a hajam (is) dupla olyan erős lett, mint volt. A -1 csillag az íze és az ára miatt jár, a barack ízűt próbáltam, hát nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

kiskata933

2018. augusztus 7.

Az íze számomra borzalmas sajnos. Viszont a bőrömmel már másfél hét után csodát művelt! Egyszóval bevált, megéri az árát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

yasmine1122

2018. május 24.

Hosszú távú hatását nem tudom, ugyanis borzalmas volt számomra a termék szaga, állaga. 5 napig erőltettem magamba, aztán feladtam. Nagyon sűrű állagú, nehezen csúszott le, de ez még csak a kisebb gond, amikor a számhoz emeltem, megcsapott egy fura szag, engem valami tengeri herkentyűre emlékeztetett és innentől el is ment a kedvem tőle. 10 ezer Ft repült a kukába :( Fáj érte a szívem, de ez van.
A Gal kollagén peptid sokkal olcsóbb és ízre is elviselhetőbb. Ez por formájú és bármibe keverhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

far0eva

2018. április 23.

I-MÁ-DOOOOOM!!A bőröm gyönyörű, szerintem semmilyen kozmetikai kezeléssel nem ér fel:-) A krémet most rendeltem meg hozzá, nagyon várom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Hydrolyzed Collagen, Fructose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate, Biotin

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A kollagénhez hasonló fehérje, a rostok fő alkotórészét képezi. Az elasztin állati testrészekből is nyerhető, és a kollagénhez hasonló hatást gyakorol a bőrre. Bőrön keresztül nem szívódik fel, a cégek reklámfogásként alkalmazzák a termékeikben.