Egyéb

Ár:   350 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   40+60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   százforintos boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Black Fairy, az összetevőket feltöltötte: kitti.korvin@gmail.com, Módosítva: 2015. június 7.

Kiszerelés:   40+60 ml
Lelőhely:   százforintos boltok, online
Kategória:   Hajfestékek

Tartós hajfesték méhpempővel. A méhpempő regenerálja, vitalizálja és hidratálja a hajat, intenzív ápolást és csillogást nyújt.

palmiii

2019. május 16.

Ez a leggagyibb hajfesték, amit valaha használtam. Annyian dicsérték, gondoltam kipróbálom. Nagyon kiszárította a hajam és semmiképpen sem mondanám tartósnak. Pont annyit ér amennyibe kerül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

Victoriaformosa

2019. február 8.

Életem első hajfestéke volt. Régóta szemeztem a vörös hajszínnel, így egy szép lilás-vöröses színt választottam. Lapockáig érő, vékony szálú, de nagyon dús hajam van, így 2 doboz jött haza velem a Vianniból. Az állaga tényleg kicsit érdekes, zselés, de szépen lehet vele dolgozni. A két doboz tényleg elfogyott a hajamra. Szép, puha, kicsit sem száraz, gyönyörű vörös lett a végeredmény! Imádtam! Egyáltalán nem kopott nekem, minimálisan halványult a mosások után, de hát melyik festék nem? Most fogom nem sokára az ezüst színét kipróbálni, majd updateelek.

Update
Nos, szürkés szín kipróbálva! Elég érdekes lett, még véletlenül sem egyenletes. Pedig 3 doboz festéket használtam... lett egy halovány szürkés csillogása, de nem az igazi. Szerintem nem veszem újra.

Update updeteje
Na, veszek el csillagott, pedig nem akartam. Szörnyűség lett a hajamból mosás után! LILA lett! Száraz széna kazal! Három csillagot csak a múlt miatt hagyom meg, de szívem szerint mínuszba mennék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

Update

Update updeteje

LexaNeme

2019. február 4.

Én az ezüst szőkét használom ha kicsit sárgul a szőke hajam ezzel szoktam hamvasitani kérdezték is mit használok 350ft ért nem drága de viszont töri a hajamt és száritja is sajnos de igy is elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Zsanilla

2017. december 17.

Már nagyon sok hajszínezőt/hajfestéket/tonert kipróbáltam a szürke haj elérésének érdekében, egyikkel sem jártam sikerrel. Mindegyik, még a borsos árúak is nagyon gyorsan kikoptak, és a szín sem volt olyan szép. Már kezdtem lemondani róla, mikor megtaláltam ezt a kis hajfestéket potom 350 ft-ért. Gyönyörű szép, sötét szürke hajam lett, egyáltalán nem szárította, sőt, szép fényes még mindig és tartós is. Az állaga elég furcsa volt, olyan zselés, és habár vállig ér a hajam, elbírt volna kettő dobozzal is vele. Megtaláltam a hajfestékem. ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

stofareni

2017. december 8.

Nekem a kedvenc hajfestékem lett. A Chestnut gesztenyebarna árnyalatban használom, és nagyon szép a végeredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 8.

setalomolly

2017. március 30.

én a csokoládét és a cappuccino színeket használtam, de mindig meg is bántam. elég gyengus, gyorsan kopik, szárazabb lesz tőle a haj, és nehezen is fogja be, legalább is elég bőségesen kell felkenni, hogy befogja, de akkor meg már kell két doboz, így mindegy ha az ember megvesz 1 doboz jobb minőségűt. talán azoknak tudnám elképzelni akik ugyan olyanra akarják festeni a hajukat mint az eredeti, esetleg van pár ősz hajszáluk, nekem azt a párat úgy vettem észre befogta

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

mimmike

2017. január 27.

Egy kínai vegyiben találtam rá kemény 339 Ft-ért. Nagyon menő mostanában a rózsaarany hajszín, és a 95-ös Light pink blonde pontosan ilyen. Nem is találkoztam még csak hasonló színnel sem a dobozos hajfestékek között. Így hát haza jött velem. Csak vásárlás után olvastam az itteni véleményeket, ezért napokig a polcomon pihent arra várva, hogy inkább kidobjam, mintsem hogy felhasználjam. :) Középiskolás korom óta festem a hajam, az utóbbi években inkább csak világosszőkére, nem igazán variálok. De mindig drága, ún. "egészséges" festékeket használok. Ezért is okozott dilemmát, hogy ezt magamra kenjem. Végül tegnap rászántam magam, hogy kipróbáljam. Ha kihullik a hajam, hát kihullik. Remélhetőleg újra nő majd. De a jó hír, hogy nem hullott ki. Sőt! :) Istentelen szép színű lett. Természetesen nem rózsaarany. :) Látszik egy enyhe rózsaszínes árnyalat, ha úgy esik rá a fény, de alapvetően egy gyönyörű szép szőke hajszínt kaptam. Nem pipisárga, inkább hamvas. A lenőtt hajtövet és a festett részt nagyon szépen egységesítette parókahatás nélkül. Komolyan mondom, tök szupi. Igen, a szaga nem túl kellemes - a 80-as évek fodrászüzleteinek illatát idézi, dauervíz és hagyományos festék egyvelege. :)
Viszont nem adhatok 5 csillagot, hiszen a dobozon található képhez nagyjából semmi köze a végeredménynek. És nem tudom, hogy hosszabb távon néhány mosás után hogy viselkedik ez a hajszín. De bizakodó vagyok ezzel kapcsolatban, így a 4 csillagot megelőlegezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

beckab.45

2015. november 25.

Hát ez aztán nem nyerte el a tetszésem... A 95ös Light pink blonde árnyalatot vettem meg, világos szőke hajamra vittem fel, mert egy kis rózsaszínes színt akartam bele. Annyit ért el, hogy fél árnyalattal sötétebb lett a hajam (amit nagyon bánok) és a töve enyhén narancsos színű lett... -.- Szóval semmi pozitívumot nem tudok mondani róla, ráadásul rettenetesen büdös, pedig én erre nem vagyok annyira érzékeny. Lehet hogy a többi árnyalat jó, de nekem ez többet ártott mint használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 25.

AtyiViki

2015. október 8.

Végre egy olyan festék, amely szinte éppen azt mutatja a hajadon is, mint a dobozon.A 9.2-es árnyalatot használom aminek nagyon különleges színe van...még csak hasonlót is alig láttam a drogériás festékek között.
Az az egyetlen probléma vele, hogy sajnos hamar kikopik a szín...így csak 4-est tudok adni :( :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

SzySza

2015. július 19.

Egy csepeli kisboltban akadtam rá, és azonnal megfogott a rózsaszínes árnyalat a képen. Féltem picit milyen eredményt kapok, de próba szerencse. Nem bántam meg. Szuperül fed, a sötétebb lenövésem gyönyörűen eltüntette, és valóban van rózsaszín beütés a hajamban. Nem roncsolt, nincs benne szőkítő, ami nekem már fontos egy szőke festék esetében, hiszen amúgy is igénybevett a hajam a több éves szőkítés miatt, nem akarom tovább bántani. Egyszerűen imádom! Az ára? 400 magyar forint volt. Betárazás folyamatban! ^^

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 19.

Antioxidánsok: Erythorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.