Egyéb

Ár:   350 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   40+60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   százforintos boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Black Fairy, az összetevőket feltöltötte: kitti.korvin@gmail.com, Módosítva: 2015. június 7.

Kiszerelés:   40+60 ml
Lelőhely:   százforintos boltok, online
Kategória:   Hajfestékek

Tartós hajfesték méhpempővel. A méhpempő regenerálja, vitalizálja és hidratálja a hajat, intenzív ápolást és csillogást nyújt.

medardka

2021. május 28.

Helló tegnap próbáltam ki először.Már annyira depis voltam,hogy ősz a hajam és nem találok nekem valót.Erre sétálok egy kisbolt előtt és mint akinek mindkét ugorj be hozzánk nem bánod meg.
Rövid hajra kentem fel,amely sűrű.A 45 színárnyalat nyerte el a tetszésem ami Sour Cherry

Vélemény:1.Egyelőre teszi a dolgát szépen eltűntette az ősz hajszálakat.
2.Vigyázni kell vele mert befogja a bőrt a halántéknál,homloknál,fülek, tarkó.
3.nem éget és nem viszket nincs allergiás reakció
4.Nagyon büdös és fura zselés állaga van,de minden ok vele.
5.Azt írja tartós hajfesték majd elválik és árban is megfelelő 1,60€
Azért csak 4⭐mert nem tudom milyen tartós lesz

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 28.

Vélemény:1.Egyelőre teszi a dolgát szépen eltűntette az ősz hajszálakat.
2.Vigyázni kell vele mert befogja a bőrt a halántéknál,homloknál,fülek, tarkó.
3.nem éget és nem viszket nincs allergiás reakció
4.Nagyon büdös és fura zselés állaga van,de minden ok vele.
5.Azt írja tartós hajfesték majd elválik és árban is megfelelő 1,60€
Azért csak 4⭐mert nem tudom milyen tartós lesz

Tigrisliliom

2020. október 1.

Itt helyben nincs drogéria, meg semmi hasonló, sürgősen hajat kellett festenem, a közértben meg nem volt más padlizsán színben, csak ez. Lesz, ami lesz, gondoltam. Talán valamennyire elfedi az ősz hajszálakat, átmenetileg jó lesz. Most festettem be vele a hajam és kellemesen csalódtam. Eddig drágább hajfestékeket használtam, de ennek legalább olyan szép a színe, az ősz hajszálakat is nagyon jól fedi. Az árához képest, szerintem nagyon jó és több sem kell belőle, mint más hajfestékekből. A balzsamot hiányolom belőle, saját balzsamot használtam hozzá, ezt mindenkinek ajánlom, akinek hajlamos töredezésre a haja. A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, csodát nem várok, az én hajamon egyik festék sem bírja sokáig. De mindent összevetve, ár érték arányban, tőlem kap egy négyest.
Update: Még viszonylag tartós is volt. Úgyhogy ilyen ár mellett megkapja tőlem az ötöst. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 1.

Zsombi333

2020. április 2.

Én nálunk a kisközértbe vettem 350ft ért mert rémes volt a hajam most hogy fodrászom nem fogadott nekiáltam hajatfesteni otthon!! És nagyon szép színe lett amugy 09 gyöngyszőke es nagyon szép fényes is lett tőle nekem bejött!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 2.

Floriszita92

2019. november 13.

Teljesen jó! Anno a szürkés szőkéje valóban szürkés szőke lett,nem úgy mint a többi nem professzionális,boltban kapható festékek. Más sosem lett olyan mint ami a dobozon van. Ma a 33-as aubergine színt próbálom ki,szerintem az is perfekt lesz :) Árban pedig verhetetlen

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

palmiii

2019. május 16.

Ez a leggagyibb hajfesték, amit valaha használtam. Annyian dicsérték, gondoltam kipróbálom. Nagyon kiszárította a hajam és semmiképpen sem mondanám tartósnak. Pont annyit ér amennyibe kerül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Victoriaformosa

2019. február 8.

Életem első hajfestéke volt. Régóta szemeztem a vörös hajszínnel, így egy szép lilás-vöröses színt választottam. Lapockáig érő, vékony szálú, de nagyon dús hajam van, így 2 doboz jött haza velem a Vianniból. Az állaga tényleg kicsit érdekes, zselés, de szépen lehet vele dolgozni. A két doboz tényleg elfogyott a hajamra. Szép, puha, kicsit sem száraz, gyönyörű vörös lett a végeredmény! Imádtam! Egyáltalán nem kopott nekem, minimálisan halványult a mosások után, de hát melyik festék nem? Most fogom nem sokára az ezüst színét kipróbálni, majd updateelek.

Update
Nos, szürkés szín kipróbálva! Elég érdekes lett, még véletlenül sem egyenletes. Pedig 3 doboz festéket használtam... lett egy halovány szürkés csillogása, de nem az igazi. Szerintem nem veszem újra.

Update updeteje
Na, veszek el csillagott, pedig nem akartam. Szörnyűség lett a hajamból mosás után! LILA lett! Száraz széna kazal! Három csillagot csak a múlt miatt hagyom meg, de szívem szerint mínuszba mennék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

Update

Update updeteje

LexaNeme

2019. február 4.

Én az ezüst szőkét használom ha kicsit sárgul a szőke hajam ezzel szoktam hamvasitani kérdezték is mit használok 350ft ért nem drága de viszont töri a hajamt és száritja is sajnos de igy is elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Zsanilla

2017. december 17.

Már nagyon sok hajszínezőt/hajfestéket/tonert kipróbáltam a szürke haj elérésének érdekében, egyikkel sem jártam sikerrel. Mindegyik, még a borsos árúak is nagyon gyorsan kikoptak, és a szín sem volt olyan szép. Már kezdtem lemondani róla, mikor megtaláltam ezt a kis hajfestéket potom 350 ft-ért. Gyönyörű szép, sötét szürke hajam lett, egyáltalán nem szárította, sőt, szép fényes még mindig és tartós is. Az állaga elég furcsa volt, olyan zselés, és habár vállig ér a hajam, elbírt volna kettő dobozzal is vele. Megtaláltam a hajfestékem. ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

stofareni

2017. december 8.

Nekem a kedvenc hajfestékem lett. A Chestnut gesztenyebarna árnyalatban használom, és nagyon szép a végeredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

setalomolly

2017. március 30.

én a csokoládét és a cappuccino színeket használtam, de mindig meg is bántam. elég gyengus, gyorsan kopik, szárazabb lesz tőle a haj, és nehezen is fogja be, legalább is elég bőségesen kell felkenni, hogy befogja, de akkor meg már kell két doboz, így mindegy ha az ember megvesz 1 doboz jobb minőségűt. talán azoknak tudnám elképzelni akik ugyan olyanra akarják festeni a hajukat mint az eredeti, esetleg van pár ősz hajszáluk, nekem azt a párat úgy vettem észre befogta

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.

Antioxidánsok: Erythorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.