Egyéb

Ár:   394 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2016. október 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

zdoreebaba

2013. augusztus 20.

Kiváló és rendkívül olcsó termék! Nekem teljes mértékben bevált. Kb egy hét alatt leszárította a tyúkszemet. Igaz, hogy utána még kijött kettő, de arról csakis a papucsom és a strand tehet. Fájdalmasnak nem mondhatnám a használatát: se csípést, se égés érzetet nem tapasztaltam, egyedül a gyógyulás és a bőr visszanövése miatt viszketett eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lactic Acid