Egyéb

Ár:   $15   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: selmeczireka, Módosítva: 2020. március 2.

Ár:   $15
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hiperpigmentáció és sötét foltok, valamint pattanás utáni hegek eltüntetésére szolgáló, 10 %-os niacinamide és 1 % Cink tartalmú szérum, amely felveszi a harcot a ráncok ellen is.

Alkohol, parabén, mesterséges szinezék, illat- és gluténmentes

pniki93

2020. május 15.

Én ezt a terméket nagyon szerettem volna szeretni! A kevés alvás és az, hogy ritkán voltam friss levegőn, nagyon betett az arcbőrömnek, sokszor volt fakó, tele volt pattanással és foltokkal, sebekkel. Reggel és este is használtam 2-3 cseppet vizes bőrre felvéve. Semmi...semmi változás nem volt. Ezt 1 évig játszottam el, tényleg nagyon kitartóan használtam el 3 üveget. Talán mintha kicsit összehúzta volna a pórusaimat. Problémát nem okozott, nem volt ragadós (az Ordinarys tesójánál ezt sokszor olvastam, ezért is döntöttem ez mellett), egy kellemes plusz hidratáló réteg volt a rétegzős rutinomban. Azóta váltottam C vitaminra és 1 hét után már láttam azt a változást, amit ennél is szerettem volna. Nem tudom, hogy az én bőröm esetleg nem reagál úgy a niacinamidra, ahogy szeretném vagy a formulázással van a baj, de többet ezzel a termékkel nem próbálkozom. Még a Tiam szérumját szeretném kipróbálni. Egyébként a csomagolása nagyon jó, könnyen kijön a szérum, jól záródik (én egyet el is tettem, hátha valamire a jövőben kelleni fog). Nem mondom hogy rossz termék, az egész márka nagyon szimpatikus, nagyon jó árazása van, de ez nekem pluszt nem csinált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

selmeczireka

2020. április 20.

Ez egy igazán remek niacinamide tartalmú szérum. Az ára pedig kifejezetten baráti. Semmi csicsa, csak a színtiszta hozzáértés, legalábbis szerintem. A teljes márkát ismerem (bár 3-4 termékét még nem próbáltam) nagyon kedvelem, pláne, amit képviselnek. Nagyon kevés irritáló összetevő, hatásos hatóanyagok, küllem letisztult, ár-érték arányban kiemelkedő színvonal. Már egy teljes ampullát elhasználtam, előtte más nia-s terméket is, most is egy másikat (ugyancsak koreai) próbálgatok, de szerintem ez kiemelkedő volt, vár is egy bontatlan a kincsesládikómban. Nagyon sokáig elég volt (3-4 hónap), és csak este használtam 2-3 cseppet, nagyon jól eloszlatható, picit ragad, aztán maradéktalanul beszívódik. Rétegezni jó lehet rá. Célom elsődlegesen az öregedésgátlás lenne, de egy-két patti is kijön olykor, szuper cucc ez azokra is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 20.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Niacinamide, Propanediol, Glycerin, Zinc PCA, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.