Egyéb

Ár:   950 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   72 db   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Brendon, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ritmi, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Kiszerelés:   72 db
Lelőhely:   Brendon, bioboltok
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál

Bio cotton, biológiailag lebomló, dermatolófiailag tesztelt, hypialkergen babatörkő kendő organikus aloéval és kamilla kivonattal alkohol mentes

eszterszekely

2019. november 17.

Kizárólag azért adok neki 4 csillagot és nem 3-at mert a leglényegesebbet mégiscsak teljesíti: nem tartalmaz káros összetevőket. De a hatékonyságát illetően értékelhetetlen. Azzal még meg tudtam volna barátkozni, hogy a csomagolásból ki kell varázsolni, de azzal már nem, hogy szinte minden használat után a popsi öblítésnél kötöttünk ki mert konkrétan büdös maradt utána. Persze, értem én hogy bio összetételű termékeknek meg vannak a határai, nem is vártam hogy makulátlanul tiszta és illatos legyen mert tisztában vagyok vele hogy az átlagos popsitörlők ezt milyen áron érik el, de azért az hogy egy több mint ezer forintba kerülő kendő olyan kibontás után közvetlenül mintha félig kiszárítottuk volna mert nem itatták át alaposan a folyadékkal azt gondolom nem elfogadható. Az első 1-2 hónapban amíg nagyon pici volt a kisfiam ezt használtuk aztán áttértünk a Müllerben kapható popsitörlőre ami egy kompromisszumos megoldás. Ugyan nem bio de szép összetevős és le is tudom vele törölni a letörölnivalót :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

GoldaN

2019. április 14.

egy ideig használtuk az összetevők miatt, próbáltunk olyat választani, amiben a legkevesebb káros anyag van. Azért váltottunk, mert nehéz kivenni a csomagolásából. Mindig több darab jön ki és vissza kell dugdosni. Elkezdtem mást keresni ami szintén kevés rosszat tartalmaz, most a waterwipes-ot használjuk, na ezzel kb ugyan ez a probléma...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid