Egyéb

Ár:   900-1000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   72 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Realgirl, Módosítva: 2014. december 10.

Ár:   900-1000 Ft
Kiszerelés:   72 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• 100% pamut
  • Bio kamillával és bio Aloe Verával

marcellveno2

2017. augusztus 31.

Az újszülöttnél legelőször ezt a kendőt használtam. Remegő kezekkel húztam ki a lapocskákat. Kicsit vastag, de jó. Drágállom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

e.m.e.s.e

2015. május 22.

Nedves toalettpapírként használom. Az összetevői alapján választottam (a Logonával versenyeztettem, annak sokkal jobbak az összetevői, de sajnos kétszer ennyibe kerül).
Nem állítom, hogy rossz termék (mert nem az!), de nem sikerült megszeretnem. Legközelebb valószínűleg Logonát veszek (az olaj-, ez vízbázisú).
Arról egyelőre nem tudok nyilatkozni, hogy milyen sokáig tartja a nedvességet a csomagolás, az utolsó darabokat kell-e nedvesíteni, de amint a csomag végére érek, frissítem a véleményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

Realgirl

2014. november 25.

Tökéletes popsitörlő újszülött kortól!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 25.

Tökéletes popsitörlő újszülött kortól!!!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid