Egyéb

Ár:   1760 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   gyógyszertárak   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mstindigo, az összetevőket feltöltötte: learnativy, Módosítva: 2018. február 18.

Lelőhely:   gyógyszertárak
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Kristálytiszta színezék- és illatmentes sebkezelő gél. Gyorsítja sebgyógyulást, és segít a felülfertőződés megelőzésében.  Fő komponense magas tisztasági fokú cink-hialuronát, mely hialuronátból - ami a bőr természetes és nélkülözhetetlen alkotóeleme – és cinkből áll.

Összetevők: Zinc Hyaluronate, Potassium Sorbate,  Sodium Hydroxide,  Karbomer (974 Pnf),  Injekcióhoz Való Víz

HCHB11Cl11

2019. október 28.

Nagyon szeretem, már csak ezt használnom hámosításra, mióta tudok a létezéséről. Nem a szokásos zavaró fehér sűrű krém, amiben nem mehetsz emberek közé napközben, este pedig a nagyrésze a párnán (ágyneműn) landol. Ez átlátszó, kellemes géles állagú, szépen elterül és láthatatlan réteget hagy. Nem irritál, nincs illata, és szépen teszi a dolgát: hamisít, nyugtat. Kinyomott, sebes attanásokra szoktam kenni, utolsó lépésként. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 28.

lilluska002

2019. szeptember 12.

CSODASZER ❤️ hihetetlen, de tenyleg azt kell mondjam, hogy a megvaltom. Megannyi kiprobalt kence fence drogerias, magasabb arkategoriaju... semmit nem ertek. De a patikus ezt ajanlotta. Este arctisztitas utan bekenem a kis pattanas foltokat, hegeket masnap reggelre szepen halvanyodnak. Nekem kb egy-ket het alatt tette rendbe az egesz arcborom. Most fog elfogyni a 15g-os, de kovetkezoleg biztos h a nagy kiszerelest fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

dorc931118

2019. augusztus 31.

Pattanás után maradt piros foltokra használom. Tökéletes! Néhány nap alatt eltünteti a nyomokat. Nálam sajnos van, hogy hónapokig látszanak :(
Emiatt tutira újravevős termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Emiatt tutira újravevős termék! :)

Agi0819

2019. augusztus 1.

Műtét utána hegekre vettem, még nem használom egy hónapja, eddig meg vagyok vele elégedve. A hozzászólások alapján ki fogom próbálni pattanásokra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

tara95

2019. július 22.

A kis tájékoztatójában is benne van, hogy nyugodtan lehet használni pattanásokra is. Kifejezetten a havonta esedékes káosz nyomaira vettem, amiket nagyon hatásosan kezel is. Csak a problémás területre kenem reggel és este, tökéletesen beszívódik és apró mennyiség elég belőle. Örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 22.

Alice83

2019. július 14.

nálam alapdarab..keloidos hegerkre nem jó de minden más hegre igen..pattanás után maradt nyomot mely gyakran hónapok alatt sem tűnik el pár nap alatt rendbe hoz..mély sebeket kentem vele, volt olyan h a hatalmas kutyám véletlen a körmével három igen mély árkot vájt a bőrömbe, kb úgy nézet ki mint amit össz kéne varrni a sürgősségin..sebössezhúzóval és ezzel teljesen keloidmentesen gyógyult úgy h már nem látom a heget h hol lehetett..körömbenövésnél, kicserepesednél is igen jó haszna van..nekem nincs de jó herpeszre is..leégés vagy erős hámlasztás után is igen jó akár egész arcra estére..mint említettem nálam alapdarab de a tárolása mindig elgondolkodtat mert azt írják h hűtőben kellene tartani én sosem tettem hidegbe és 1 évig biztos eláll hanem tovább..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

viktoria566

2019. június 27.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, az arcomra használom 3 hete (pattanás után maradt hegekre) és csodát művelt konkrétan :D szinte alig van már heg az arcomon és pluszban még a bőrömet is puhábbá tette, újravevős történet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 27.

magia

2019. április 7.

9 napig lemosás nélkül kentem át vele az arcomon keletkezett égési sebeket. (Pl. evés előtt, mert amikor bekentem, felpuhult az amúgy húzódó, feszülő réteg) Amikor levált a gélből és a sebből összeálló réteg, alig akartam elhinni, hogy szinte teljesen sima a bőrfelszín. Persze pirosas, kicsit fényesebb, mint máshol, és minimálisan mélyebb is, de nagyon hálás vagyok ennek a krémnek, amiért a gyulladást és a fájdalmat enyhítve, bő 1 hét alatt ilyen állapotot varázsolt a sebek helyére. Ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Mobett

2018. október 26.

Tenyérnyi,mély horzsolást tüntetett el teljesen egy hét alatt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

Tenyérnyi,mély horzsolást tüntetett el teljesen egy hét alatt!

nori93

2018. augusztus 21.

Szeretem használni, mert kb. 2-3nap alatt elbánik a sebekkel. Ár érték arányba is tök jól megéri! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.