Richter Gedeon

Ár:   1760 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   gyógyszertárak   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mstindigo, az összetevőket feltöltötte: learnativy, Módosítva: 2020. február 9.

Lelőhely:   gyógyszertárak
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Kristálytiszta színezék- és illatmentes sebkezelő gél. Gyorsítja sebgyógyulást, és segít a felülfertőződés megelőzésében.  Fő komponense magas tisztasági fokú cink-hialuronát, mely hialuronátból - ami a bőr természetes és nélkülözhetetlen alkotóeleme – és cinkből áll.

Összetevők: Zinc Hyaluronate, Potassium Sorbate,  Sodium Hydroxide,  Karbomer (974 Pnf),  Injekcióhoz Való Víz

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Zsu97

2021. augusztus 17.

Pattanásra, ekcémára, melegkiütésre, horzsolt és elvakart sebre eddig tökéletes. Szinte heg nélkül gyógyulnak be olyan sebek, amikről azt hittem örökre nyomot hagynak. Remélem sosem szűnik meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Andi35

2021. július 12.

Imádom! Pattanásra vettem. 4 nap alatt! Írom 4 nap alatt helyrehozta a kinyomott bevarasodott elég nagy felületen lévőt. A var alatt semmi. Se pirosság se semmi se volt. Hihetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 12.

Stargazer

2021. július 9.

A kis 8 évesemnek érzékeny, ekcémás bőre van és nyaralás alatt annyira kiázott a lábujjain a bőr, hogy kivérzett, lassan már a papucsában állt a vér (szerencsére nem fájt neki). Rohanás a legközelebbi gyógyszertárba, ahol a segítőkész gyógyszertáros ezt a Curiosa sebkezelő gélt ajánlotta, ami csodaszetként segített a lábujjakon. Másnap reggelre már sokkal szebb volt, beforrt a szétnyílt bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 9.

Peculilyar

2021. július 6.

Csak tegnap vettem meg és rögtön be is kentem vele a kisebesedett kinyomott pattanásaimat. Azt kell, hogy mondjam, hogy CSODASZER gyorsan begyógyítja a sebeket. Kár, hogy nem leltem rá előbb. Megy az 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 6.

jena2000

2021. április 27.

CSODASZER!
Komolyan mondom,elnyomkodott pattanás utáni sebre és hasonló esetekre a tökéletes megoldás,aki hamar leakarja szárítani a sebet hegek nélkül!Első amihez nyúlok,egyszerűen csodaszer!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 27.

CSODASZER!

Tirana

2021. március 18.

Mindig van itthon. Nagyon szépen rendbe teszi a sebeket legyen az apróbb égés, vágás, horzsolás vagy acne utáni hegek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Októberi Lány

2021. február 27.

Kell, hogy legyen itthon! Nem is tudom, korábban hogy nem figyeltem fel rá!
A neogranormonnál sokkal diszkrétebb, mivel ez egy átlátszó, beszívódó/megszáradó zselés cucc, ami matt, lehelet finom réteget hagy. Sminkelni is lehet rá, ha az ember ügyes és óvatos. A védőréteg alatt (filmszerű/hártyavékony) pedig dolgozik a cucc. Brutál sebeket (pattik után főleg) tudtam vele sokkal rövidebb idő alatt begyógyítani, mint eddig bármi mással. Ha időben kezdem vele a kezelést (közvetlenül miután a gyulladás megszűnt), jó eséllyel heg és piros folt nélkül eltűnik a seb. De a meglévő pirosas foltokat is (lassabban persze) halványítja. Kipirosodott, enyhén gyulladt bőrre is próbáltam, mérsékli a pirosságot is ilyenkor.
Egyszóval csodaszer tényleg, nem is drága, nem is kell belőle sok. Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 27.

Kell, hogy legyen itthon! Nem is tudom, korábban hogy nem figyeltem fel rá!

Sziszikee58

2021. február 17.

Eddig még csak vágásokra, sebekre használtam, azokra igazi csodaszer. Pattanás utáni hegekre még nem próbáltam, de több mint valószínű, hogy kifogom.
Amit viszont sajnálok, hogy csak 15 és 30g-os kiszerelésben lehet kapni, jó lenne egy 40 illetve 50g-os is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

Boriskajuliska

2021. január 25.

Évek óta használjuk nagy megelégedéssel. Legutóbb a frissen élezett késsel ejtettem egy precíz mély vágást az újamon ami nagyon vérzett, fájt. Az egy napos sebet kezdem el kenegetni, amit egy hét alatt szinte láthatatlanra gyógyított. Annyi emlékeztetett a sebre, hogy érintésre még érzékeny volt. A kevésbé "tiszta" sérüléseknél mint pl. cica karmolás:) 1-2 nappal tovább tart a heg eltűntetése de a seb itt is fertőzésmentesen szépen gyógyul.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 25.

dancuuuus

2020. december 15.

Az en pattanasos, gyulladt boromre tokeletes. Par hete hasznalom, de sokkal szebb a borom tole. Kellemes erzes, osszehuzza a bort es a sebhelyeket is elhalvanyitotta nekem. Gyulladast is lehuzta. Nalam 5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.