Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: magnes1238, Módosítva: 2014. április 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ahogy a reggeli kávé, úgy ébreszti fel bőrünket ez a különleges szappan. Míg a koffeinben dús zacc serkenti a vérellátást, feszesíti a kötőszöveteket és kíméletlenül eltávolítja az elhalt hámsejteket, addig a négyfajta növényi olaj táplálja, kényezteti az ébredő bőrt. Erős bőrradírozó hatása miatt érzékeny bőrűeknek használata heti egy-két alkalommal ajánlott.

Összetevők: Olivaolaj, Kókuszolaj, Pálmaolaj, Napraforgóolaj, Örölt Kávészemek, Kávé Illat

magnes1238

2014. április 20.

Ez tényleg az ami a neve. bőrradírozó! Csak egy szóval tudom jellemezni: Isteni!
Mivel egy héten kétszer használom ezért mellette a Levendulás zabkásás szappant használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 20.

Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil
Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin

Őrölt arab kávé. A kozmetikumokba elsősorban radírozó hatása miatt kerül. Frissítő, exfoliáló hatású.