Egyéb

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: summer88, Módosítva: 2015. július 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Dalacin oldat hatóanyaga, a klindamicin félszintetikus antibiotikum, mely a baktériumok bizonyos fajtáit elpusztítja, szaporodásukat gátolja. A helyi hatású készítmény egy gyakori, jellegzetesen az arcon, vállon, háton, mellkason jelentkező, a szőrtüszők gennyes gyulladásával járó bőrbetegség, az akne kezelésére alkalmas.

A készítmény szokásos adagja: az oldatot naponta kétszer kell vékony rétegben az érintett bőrfelületre juttatni. Kizárólag helyileg szabad alkalmazni.

Az oldat normál és zsíros bőrűeknek ajánlott.

Vényköteles készítmény! Kérd az orvosod véleményét!

rockhormon

2020. április 16.

A kozmetikusom ajánlotta anno gyulladt mitesszerekre és bakteriális pattanásokra. Tizen évesen a folytonos nyomkodás, kaparászás, fogdozás meghozza a gyümölcsét, ami a gyulladt zsíros bőr... Ezt használva nagyon gyorsan felszívódtak a pattanások, a mitesszerek pedig kiszáradtak, rendesen el lehetett őket távolítani (kozmetikusnál!), használata mellett sokkal kevesebb jött vissza.

Ennyi pénzért, ilyen összetevőkkel nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

Ennyi pénzért, ilyen összetevőkkel nagyon ajánlom.

mesike6

2019. július 24.

Én is sokat használom ezt a készítményt! Csak az egyik rokonom közölte, hogy hiánycikk és nem kapható vidéken, majd hátha Pesten, hát 3 gyógyszertárban is jártam és mindenhol azt mondták nincs és rendelni sem tudnak belőle, legközelebb is csak jövő februárban lesz a patikákban mert hiánycikk!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

madri

2018. december 3.

Én ragaszkodó pattanások, aknék esetén csak ezt használom. Az alkohol+antibiotikum kombináció jól fertőtlenít, és pár nap alatt leszárítja a pattanásokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

almakiss

2018. február 16.

A bőrgyógyászom írta fel "acne papulopustulosa" ellen, ami bélrendszeri betegség miatt alakult ki. Azért ajánlotta, mert a termék nem tartalmaz allergén összetevőket (Duaccal ellentétben). A gyulladást napokon belül eltávolította! Bár a pattanások nem múltak el, mivel azokat az étkezésem/betegségem okozta, csak ajánlani tudom, mert nekem segített. Fontos megemlíteni, hogy csak este lehet használni (reggel alaposan le kell mosni), mert fényérzékeny és hegeket okozhat/lassabb gyógyulást eredményezhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

adriabiro

2018. február 13.

Sokáig elég es nagyon eros

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

Sokáig elég es nagyon eros

Boo12

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 21.

Az orvosom írta fel, mert betegség miatt szörnyen pattanános lett az arcom. Ez még hagyján, de azok a pattanások gyulladtak voltak! Na mindegy, a lényeg, hogy a gyulladtakat 2 nap alatt kiszárította, a simákat pedig 1 nap alatt. De sajnos le kell vonnom egy csillagot, mert a pattanások helye szörnyen heges lett. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

vadvirag919

2017. június 16.

Hidradenitisz szuppuratívára (elvétve csúnya benőtt szőrtüszők, hegesedéssel...) ezt bírta felírni a bőrgyógyász.... Én kis hülye meg már elfelejtettem, h az égegyadta világon nem csinál semmit ez a készítmény, amit pozitívan lehetne értékelni. Egy hét használat után kijött jópár pattanás tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

LSTE

2017. április 17.

Az én bőrömmel semmit nem csinált csak kiszárította. Kuka..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Az én bőrömmel semmit nem csinált csak kiszárította. Kuka..

szabinka90

2017. március 18.

Nem tudok egyértelmű véleményt alkotni erről a szerről, régen egész jól bevált, de manapság már egyre kevesebbet használom, mert úgy látom nem csökkenti a pattikat, nem akadályozza meg, ha érzem hogy ki akar jönni viszont szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Evelin0802

2017. január 14.

Nekem alapvetően nagyon pattanásos a bőröm és eddig ez vált be rá a legjobban.Tisztít és szárít egyben,csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 14.

Hidratálók: Propylene Glycol