Egyéb

Ár:   700 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   3 x 100 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agituri, Módosítva: 2019. augusztus 16.

Kiszerelés:   3 x 100 g
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Különösen bőrbarát. Visszazsírozó hatása miatt száraz bőrre ajánlott.

komaeda

2020. október 9.

Nem rossz, néha folyékony szappant csinálok belőle a konyhába, mert nem szeretek nagyon illatossal kezet mosni főzés közben. Kipróbáltam fürdésre is, arcra is, hajra is. Ekcémás bőrömre van jobb alternatíva.

Hajra nem rossz párszor, de ecetes öblítés után is zsírosan tud maradni, és az amúgy egészséges hajamat kiszárította kicsit, pedig szoktam rendes szappan szappannal hajat mosni.

Arcra nagyon jó, rendbehozta a kísérletezgetéseimet meg a nyaralás utáni pattanásokat, de a testem szárította, az ekcémás területeket mindenképp után kellett krémeznem. Nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

umpalumpa

2019. augusztus 16.

Ezt az kicsit illatos és a teljesen illatmentest is használjuk telente. A fiam is, én is ekcémára hajlamosak vagyunk a téli száraz hidegben. Ez a cucc segít tisztítani, de nem marja le az összes védőréteget a bőrünkről. Nekem a kezem a veszélyeztetett rész, fiacskámnak pedig bárhol felbukkannak a foltok. Nem szereti a krémezést, ezért szerencsére ezzel ki lehet húzni sokáig kenekedés nélkül
Valaki írta, hogy jó szappan, csak unalmas a másik változat, mert nincs illata. Hát valóban rá lehet unni, szó mi szó, de amikor ez kell, akkor ez kell. Nekünk 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Panni21

2019. július 12.

Az itteni vélémények miatt (ezúton is köszi) próbáltam ki ma, miután egy másik (még csak nem is szappan, tusfürdő) csúnya allergiás reakciót okozott a kezemen, még jól jártam, hogy máshol nem használtam, az egész kézfejem úgy nézett ki, mintha égési sérüléseket szenvedtem volna, estére már sírtam a fájdalomtól.
"Minden problémám forrása" akkor már rég a kukában volt (és még rá merték írni, hogy 98%-ban natúr összetevők, na mindegy, erről majd az illetékes helyen), de sajnos a máskor is használt (extra gyengéd, soha problémát nem okozó) folyékony szappanommal sem tudtam fájdalommentesen kezet mosni.
Reggel azzal kezdtem a napot, hogy gyorsan beszereztem ezt a szappant, azóta jobban vagyok. Persze még napok kellenek, mire helyrejövök, meg talán egy egész tubus kézkrém, de már látom a javulást, és ezzel a szappannal nem fáj kezet mosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

nizza78

2019. július 12.

Én a kék csomagolásút használommár min. 2 éve, az illatmentes. Amíg teljesen véletlenül el nem kezdtem használni, azt hittem, hogy száraz a bőröm. Ez a szappan rendbetette, semmi szárazság, semmi feszülés, viszketés. Most végeztem lustaságból kifolyólag egy tesztet, mert elfogyott és helyette 2 hétig a tusfürdőmet használtam (amit csak azért tartok, hogy ha kedvem van illatozni, akkor legyen) és eléggé kiszáradt a bőröm, vennem is kellett testápolót, annyira csúnya száraz. Úgyhogy gyorsan vettem szappant is :), e mellé testápolót sem használok, nem érzem szükségét, csak nagyritkán kenem magam, ha épp kenceficézhetnékem van. Mint írtam, néha hiányzik, hogy nincs illata (a kéknek), de az a hatása rovására menne, úgyhogy szuper ez így. Az is szuper, hogy az ára nemcsak baráti, hanem olcsó. Úgyhogy csillagos 5-ös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 12.

Szmacs

2019. július 6.

Anno ekcémás bőrre ajánlotta a fiamnak egy bőrgyógyász, akkor kezdtük használni családilag. Mindenkinek szuper. Az ekcémás bőrt nem szárította, az én extra száraz bőröm sem húzódik fürdés után, melyen a legmárkásabb csodák sem segítettek igazán. Ez lett a nyerő.Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 6.

Bb.Sophie

2018. július 1.

A sminkecseteim tisztítására vettem, arra tökéletes. :) Nagyon olcsó, kb örökké elég egy 3db-os csomag és nagyon szépen, alaposan tisztíthatók vele az ecsetek. Akkor sem szárítja ki a bőröm, ha a közel 30db ecsetemet egyszerre mosom ki. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

senskin

2017. május 11.

Jajj, de jó szappan. Minden szárítja a kezemet, de ez nem. Még borotvagél helyett is tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

seoul

2015. október 1.

Nemrég vettem, és csak néhányszor használtam, de viszkettem tőle. Az illata kellemes, viszont csikorgósra tisztítja a bőröm. Ez nem lesz az én szappanom. A szép összetevői miatt, ill. mert nem volt drága, kap egy közepest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

Csirip74

2014. október 24.

A másodikat használom a három darabos csomagból.Még nem volt soha ilyen jó szappanom. Nem fogy hamar, nem ázik szét, és ami a legfontosabb, nem szárít.Az illatát az elején szoknom kellett, mivel a Vanish folttisztító szappanra hasonlít, csak enyhébb formában.Szerintem megérdemli a legjobb minősítést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 24.

gruecendre

2014. augusztus 6.

ha gyulladt sérült valahol a bőröm, akkor tud csípni az illatanyag miatt. Nagyon jól hidratál, bár a kádat érdemes mosni utána :)
Túl érzékeny bőrre (férjemél) inkább az illatmenteset használjuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Túl érzékeny bőrre (férjemél) inkább az illatmenteset használjuk.