Egyéb

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hexen, Módosítva: 2019. március 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A körömrágásról segít leszokni. Keserű izű körömlakk, az ujjvégekre és a körmökre kell felvinni. Rendszeres használatával a körmök ismét szépek és ápoltak lesznek.

Gica81

2020. november 28.

A nagyobbik gyerekem még a mai napig használja. Sajnos folyamatosan küzdök vele a körömrágása miatt. Nagyon keserű izű, reggel és este is kell, hogy kenjem és még van, hogy így is rágja :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 28.

Balcsi7

2019. február 26.

Keserű íze van. Nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

Keserű íze van. Nekem bevált.

hexen

2012. július 27.

Én korábban használtam (sajnos :-( illetve korábban a fiam is rágta a körmét. Mindkettőnknek segített. Ha lenne közöttetek valaki aki hasonló problémával küzd bátran ajánlom, nálunk kétszeresen bevált :-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 27.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Ethyl Acetate

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék